Sala ćwiczeniowa Nikodemosa

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Re: Sala ćwiczeniowa Nikodemosa

Postautor: Elie » 04 paź 2015, 16:22

To co uważasz za stosowne, intuicyjnie odczytaj. Zwykle pasuje do całości przesłania kart.
Przy okazji, wybacz, sam prosiłeś o uwagi. Nie wiem jakim cudem "wyskakują " Ci odwrócone karty. Karty się układa po zakończeniu wróżenia. Jeśli nie chcesz stosować kart odwróconych, to je po prostu raz a porządnie poodwracaj i poukładaj.
Dobrze jest znaleźć jakiś swój sposób,( w przypadku posiadania jednej talii kart ) "przerywnika" miedzy jedną wróżbą a następną. dla następnej osoby. Niektórzy przeciągają karty nad płomieniem świec inni odpukują karty o stoliczek. A na pewno porządnie tasują. Chodzi o oddzielenie tzw energii osób którym wróżymy.
Trzeba zrobić sobie chwilkę przerwy, żeby nasze myśli "przerzuciły " się na inną osobę. Złapały energię ( wyśmiewane określenie przez " maGÓF :P .)Ja po prostu tasuję porządnie karty, odpukuję trzy razy w stolik i zerkam w numerologię następnej osoby - w ten sposób się dostrajam do Niej.Ty możesz wypracować własny sposób. Jednak odcięcie się od jednej osoby i przestrojenie na drugą oraz porządne tasowanie kart, jest raczej konieczne.
Wróżenie na forum to nie taśma produkcyjna.*)
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1859 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nikodemos » 04 paź 2015, 16:56

Może podczas tasowania mi się odwracają. Sam po tasowaniu nie raz oglądam te karty i część jest normalnie, a część jest do góry kołami xD dziwne.. :P no ok, będę pukał karty :P :D i zastosuję się do wskazówek, dziękuję :)
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 6

Postautor: Elie » 04 paź 2015, 20:09

OMG nie chodzi o pukanie :zalamany: Nie potrafię sobie nawet wyobrazić w jaki sposób tasujesz karty, że się same odwracają.
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Nikodemos » 04 paź 2015, 20:54

ale ja wiem o co Tobie chodzi :P :D a tasuje tak.. normalnie, jak karty zwykłe do gry
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: Nut » 05 paź 2015, 09:20

Nikodemos pisze:
Nut pisze:Zgodnie z obietnicą, poproszę karty na;
piątek
sobotę
niedzielę
:cool:

Będzie karta na niedzielę. Mam nadzieję, że także mnie nie zabijesz i mi wybaczysz :(
(chociaż ile razy można zabić jedną osobę...)

Cesarzowa

Dobrze będzie spędzić dzień poza domem, pójść do parku, pojechać na wieś z rodzinom - współmałżonkiem, dziećmi jeśli takowe są, lub w domu rodzinnym w otoczeniu krewnych. Jutrzejszy dzień powinien dostarczyć ci luksusu i zbytku (w dobrym znaczeniu), może wydasz dużo pieniędzy na przyjemności, a wydatku nie będziesz żałować, jednak odrobina umiary nigdy nie zaszkodzi. Niedziela będzie również dobrym dniem do rozwoju (jeśli nie wypad z rodzinom, to np. jakieś ćwiczenia na polu).

Niedzielę spędziłam w domu odrabiając zaległości w czytaniu, potem tradycyjny obiad i gotowanie bigosu na następne dni. Nigdzie nie wyszłam,nie miałam ochoty. Kontakt z rodziną ograniczył się do telefonów i skończył się moją frustracją.
Dziękuję za kartę. :)
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Postautor: Nikodemos » 05 paź 2015, 10:13

Biedna cesarzowa :(
Awatar użytkownika
Nikodemos
Różowy Jednorożec

Postautor: X-Lena » 11 paź 2015, 13:44

Nikodemos pisze:
X-Lena pisze:Od razu grzecznie poproszę o kartę na nowy tydzień :zabawa:

Królowa Kielichów

W tym tygodniu powinnaś emanować spokojem, zrozumieniem, cierpliwością. Znów pokazuje się troska i pomoc komuś, kto tego od Ciebie będzie potrzebował - okaż mu ją. Twoje wrodzone umiejętności takie jak empatia, dobroć, uprzejmość pomogą w tym. Polegaj na intuicji i sercu, będzie Ci one dobrze podpowiadać w nadchodzącym tygodniu, ale jak zawsze, w ewentualnych sytuacjach kryzysowych nie daj się ponieść emocjom, jak napisałem wyżej: spokój, zrozumienie, cierpliwość. Będziesz również otoczona miłością od innych, bliskich, czy przyjaciół, to doda ci witalności i dodatkowo uspokoi Twojego ducha. Będziesz również miała okazję zaczerpnąć jakiejś wiedzy od innych.

Tydzień był bardzo udany- miałam urodziny- mój mężczyzna pięknie mnie zaskoczył i zorganizował dla mnie cudny dzień. Poczułam się bardzo super i szczęśliwa. Tak samo moja mama sprawiła że moje ur były cudne. Spokojna w miarę jestem ale miałam trochę zmartwień na głowie. Nikomu nie musiałam w tym tyg pomagać, miłością byłam rzeczywiście otoczona.

Poproszę na nowy tydzień :0vishenka:
Wróżę z kart Tarota.
gabinet-wrozb-u-maggda92-karty-tarota-f1319.html
Zasady korzystania z moich wróżb:
moj-maly-wewnetrzny-wrozbiarski-regulamin-t43956.html
Proszę pamiętać o weryfikacji
:hipnoza:
Awatar użytkownika
X-Lena
Niewymowny

Podziękował : 72 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 11

Postautor: Elie » 11 paź 2015, 14:09

To ja też poproszę o kartę na pewną trudną sprawę do załatwienia w ZUSie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Scarlett » 11 paź 2015, 14:46

Nikodemos pisze:
Turkqueen pisze:Moje pytanie brzmi: jak minie mi ten weekend? :)

Postawię kartę na niedzielę.

Cztery Denary

Działania w tym dniu raczej nie dadzą pożądanego rezultatu, pozostaną bez zmian. Może to spowodować zbyt duża ingerencja z Twojej strony, zaborczość, chęć pełnej kontroli. Wydaje mi się, że karta ta chcę powiedzieć, żebyś podczas planowania niedzieli odpuściła i dała dojść do głosu osobom Ciebie otaczającym. Może to pozwoli zaplanować miły dzień?

Niedzielę spędziłam z najbliższymi - rodziną i chłopakiem. Wspólny wypad do zoo (który planowaliśmy od jakiegoś tygodnia), potem na obiad i na kawę. Fajny, dobry, sympatyczny dzień to był :)
Dziękuję za kartę :0vishenka:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 310 razy

Postautor: Nut » 16 paź 2015, 16:24

Nikodemos, Różowy Jednorożcu, napisz nam co się dzieje. Zrezygnowałeś i temat skasować, czy są inne powody Twojej nieobecności. :czeka:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum wróżb