Samobójstwo, Bóg

Samobójstwo, Bóg

Postautor: poly » 20 kwie 2018, 10:53

Witam
Śniło mi się, że popełniłem samobójstwo i znalazłem się
w szarym pokoju. Po chwili w tym pokoju zjawił się ubrany na biało Bóg i zaczęliśmy rozmawiać, ale nie wiem o czym była rozmowa.
i po tym się obudziłem.
Co to może oznaczać ?
poly

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Samobójstwo, Bóg

Postautor: Elie » 20 kwie 2018, 11:32

Zbyt mało żeby właściwie zinterpretować sen.Nie napisałeś kim jesteś, ile masz lat, jakie masz problemy i radości, itd.No i co za Bóg - podobno jest ich wielu. Co mogę, to jedynie opisać ogólnie przyjętą symbolikę.
Pokój to Ty i Twoje wnętrze - może dotyczyć duszy, mózgu, całego organizmu. Jeśli jest szary, to ten Twój organizm nie jest w najlepszym stanie.Popełnić we śnie samobójstwo ( tu nie opisałeś w jaki sposób, co jest równie ważne ) to niszczyć swój organizm, siebie, prowadzić niszczący tryb życia. Sny o Bogu to generalnie opieka. Kolor biały - wiadomości.
Jeśli bym miała na tej podstawie opisać Twój sen - do lekarza i to biegiem. A już na pewno zmienić tryb życia, żywienia. O czym prawdopodobnie ktoś Ci powie, uświadomi.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1971 razy
Otrzymał podziękowań: 1676 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Piko » 21 kwie 2018, 08:13

Elie pisze:Jeśli bym miała na tej podstawie opisać Twój sen - do lekarza i to biegiem. A już na pewno zmienić tryb życia, żywienia. O czym prawdopodobnie ktoś Ci powie, uświadomi.

Jeśli sen będzie się powtarzał lub będzie podobny to psycholog jest wskazany.
Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Postautor: Marsy » 21 kwie 2018, 11:07

Nie zgadzam się z interpretacją koloru białego. Tu opisałam co oznacza.
kolor-bialy-we-snie-t40847.html#p983798
Marsy

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: poly » 22 kwie 2018, 12:31

Witam
Co do mojej osoby to jestem facetem,mam 30 parę lat,i jestem zdrowy jak ryba. Co do moich problemów do kiedyś odrzuciłem pewną dziewczynę i teraz tego żałuję i to chodzi mi po głowie i tak zaczęły się te sny. Co do samobójstwa to było harakiri, a do Boga to prawdopodobnie jest to jest to Bóg chrześcijański.
a np. poprzedniej nocy śniło mi się mieszkanie które jest jasne i
jest w nim mój ojciec(ojciec mój żyje) i mały chłopiec(prawdopodobnie syn mojej kuzynki)który bawi lub stoi,
Następnie położyłem bilon na półce i wyszliśmy z ojcem z mieszkania i idziemy na pocztę i coś do niego mówię, ale co to nie wiem i ponownie się obudziłem i zauważyłem, że zawsze budzę się o tej samej porze.
poly

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Elie » 11 maja 2018, 15:31

Zanim Twój ojciec zmarł jakie miałeś z nim stosunki - dobre czy złe. Pokój to Ty, dzieci we śnie symbolizują zmartwienia. Być może dręczą Cię jakieś niespełnione życzenia, prośby ojca - nie spełniasz jego oczekiwań.
Jeśli chodzi o budzenie o tej samej godzinie, to normalna sprawa. Wystarczy, że raz się obudzisz o X godz i historia może się powtarzać dość długo.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1971 razy
Otrzymał podziękowań: 1676 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Interpretacje snów