Sen o morderstwie

Sen o morderstwie

Postautor: Brigit » 26 lip 2018, 08:32

Dzisiejsza noc była dla mnie męcząca. Często się przebudzałam, śniłam jakieś koszmarki których nie pamiętam. Jedna scena utkwiła mi w pamięci. Otóż niechcący popchnęłam jakąś postać mężczyzny, który wydawał mi się zagrożeniem na tyle mocno, że zabiłam go, po czym wystraszona uciekłam.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Sen o morderstwie

Postautor: Elie » 27 lip 2018, 01:20

Klasyczny przykład snu odbijającego to, co dzieje się z Tobą realu, w Twojej podświadomości i świadomości. Prawdopodobnie bardzo chciałaś się czegoś / kogoś pozbyć. Stał się ciężarem. W jakiś sposób udało ci się to zrobić, jednak w nieświadomosci jeszcze tkwi żal, jeszcze do końca nie uporałaś się z rozstaniem.Stąd sny o zabójstwie. Trzeba czasu, czas leczy rany. :)
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2008 razy
Otrzymał podziękowań: 1775 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Brigit » 27 lip 2018, 11:53

Prawdopodobnie bardzo chciałaś się czegoś / kogoś pozbyć. Stał się ciężarem. W jakiś sposób udało ci się to zrobić, jednak w nieświadomosci jeszcze tkwi żal, jeszcze do końca nie uporałaś się z rozstaniem.

Ma to sens i pokrycie w rzeczywistości.Męczyła mnie pewna relacja, mimo to nie potrafiłam się od niej uwolnić. Zastanawia mnie scena ze snu. Człowieka popchnęłam niechcący, bez celowego zamiaru zabicia , po czym wystraszona z krzykiem gdzieś uciekłam.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: Nut » 28 lip 2018, 22:50

Czy przypadkiem nie czujesz się winna zaistniałej sytuacji. Coś tam chciałaś jednak wyszło odwrotnie od zamierzonego celu.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 430 razy
Otrzymał podziękowań: 345 razy
Droga życia: 0

Wróć do Interpretacje snów