Serdeczna proźba o wróżbę

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Wielka serdeczna proźba o wróżbę.

Postautor: katarzyna30sa » 12 kwie 2017, 17:18

Witam serdecznie. Czy mogę prosić o wróżbę. Moim problemem jest samotność. Nie mam nikogo czy to partnera czy znajomych. Jestem osobą nieśmiałą, o dość puszystej budowie ciała. Proszę o karty na pytanie: Kiedy spotkam odpowiedniego mężczyznę do stworzenia związku i założenia rodziny, w którym się zakocham ze wzajemnością? Czy taki się pojawi w tym roku? Próbuje szczęścia w internecie, ale zawsze trafiam na takich co chcą tylko seksu, a nie związku. Ja nie jestem z tych co idą do łóżka na pierwszej randce nawet nie znając faceta. Naprawdę mam już dość samotności. Nie jestem w nikim zakochana, a bardzo bym chciała się zakochać ze wzajemnością i być w końcu szczęśliwa. Pozdrawiam Katarzyna 02 08 1986

Multikonto -enigma31sa
katarzyna30sa
Ban - MULTIKONTO

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Serdeczna proźba o wróżbę

Postautor: enigma31sa » 05 maja 2017, 14:06

Witam serdecznie. Jestem nowa na forum. Czy mogłabym prosić o wróżbę? Moje pytanie dotyczy sfery uczuciowej. Moje pytanie to: Czy w tym roku poznam odpowiedniego mężczyznę, z którym stworzę stały związek lub rodzinę? Jeżeli nie w tym to czy karty mogą powiedzieć kiedy to nastąpi? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna
02 08 1986

Multikonto -katarzyna30

member17541.html
enigma31sa
Ban - MULTIKONTO

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Archiwum wróżb