Słońce + Paź denarów a przyszłość relacji

Słońce + Paź denarów a przyszłość relacji

Postautor: Milutka1813 » 21 gru 2016, 16:16

Mam pytanie co oznacza to połączenie kart w pytaniu o przyszłość relacji? Słońce w odpowiedzi na pytanie na czym relacja się będzie opierać i Paź denarów w odpowiedzi na pytanie jaka przyszłość czeka mnie z tym Panem.
Słońce jest jedną z najszczęśliwszych kart, mówi o wszelkiej pomyślności, radości, szczęściu, wypada bardzo optymistycznie. Paź denarów to z kolei intelekt, mówi o osobie wykształconej, inteligentnej, praktycznej. Denary to pieniądze a więc aspekt materialny. Paź denarów kocha wydawać pieniądze, lubi stabilność materialną. Jak to się ma do uczuć i przyszłości relacji? Czy to może oznaczać związek oparty na korzyściach materialnych?
Awatar użytkownika
Milutka1813

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Droga życia: 7

Re: Słońce + Paź denarów a przyszłość relacji

Postautor: Elie » 21 gru 2016, 16:28

Niet.. Słońce w tym układzie może symbolizować dziecko, młodego człowieka na utrzymaniu. Walet Denarów skoncentrowany jest na kasie i sobie, niestety.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Milutka1813 » 21 gru 2016, 17:01

Dziecko? Ale w jakim sensie? W takim, że ja będę mieć z nim dziecko? Czy może on wniesie do naszego związku dziecko? Jak to się w ogóle ma do naszej relacji? Co do Pazia Denarów to świetnie opisuje tego człowieka, nastawionego na pieniądze i ich wydawanie. To ogromny materialista...
Awatar użytkownika
Milutka1813

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Droga życia: 7

Postautor: Nut » 23 gru 2016, 17:58

Po układzie dwóch kart ciężko wywnioskować o co chodzi. Potrzebny jest porządny rozkład.
Słońce może oznaczać Twoje traktowanie i podejście do pana. Może oznaczać że jest dziecinny, mało poważny.Ma nieadekwatne podejście do życia w stosunku do swojego wieku. Może być wiele innych wersji. Postaw sobie porządny rozkład z porządnymi pytaniami.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 460 razy
Otrzymał podziękowań: 364 razy
Droga życia: 0

Wróć do Różne znaczenia kart tarota