Śnienie Progresywne

Re: Śnienie Progresywne

Postautor: Iza74 » 16 paź 2015, 06:26

Nikt Ci nie zabrania mieć głowy na karku,
a już na pewno nie wiedza ,o tym - czym jesteś w rzeczywistości.
Dla mnie nie stanowi żadnego problemu to,
że uważasz się za kawałek mięsa.

To stwierdzenie jest obraźliwe. Szczególnie w ustach osoby, która uważa siebie za wielce oświeconego.

Ludzie to co nierzeczywiste i chwilowe biorą za rzeczywiste,
a to co rzeczywiste,czyli swoją duchową naturę,
za bzdet .

Masz rację, nasze życie jest chwilą w stosunku do istnienia wszechświata, ale to nie oznacza, że mamy do życia podchodzić mniej poważnie niż do snów. To jakieś paranoiczne podejście do życia. LD i OOB to niebezpieczne zabawy dla małolatów, którzy nie zdają sobie sprawy w jaką chorobę i problemy mogą się sami wpakować.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)

Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Nikolka » 17 paź 2015, 11:40

King
Nikt Ci nie zabrania mieć głowy na karku,
a już na pewno nie wiedza ,o tym - czym jesteś w rzeczywistości.
Dla mnie nie stanowi żadnego problemu to,
że uważasz się za kawałek mięsa.

Mięsa... Ty kimże jesteś..nadczłowiekiem, któremu wydaje się, że dzięki takim snom posiadł wiedzę o wszechświecie. Powiem ci ... wydaje ci się. Nikt z żyjących jej nie posiada. Wszystkie teorie są jedynie domniemaniami, teoriami nie pokrywającymi się się z nauką. Może kiedyś się dowiemy.Do tego czasu każdy kto twierdzi, że ją posiadł, kłamie, a ja nazywam ich zarozumiałymi dupkami.

King
Ludzie to co nierzeczywiste i chwilowe biorą za rzeczywiste,
a to co rzeczywiste,czyli swoją duchową naturę,
za bzdet .

Duchowość duchowością i niewiele ma wspólnego ze snami, takimi czy innymi. Natomiast Tobie już się mieszają rzeczywistość z fikcją senną. Czas zejść na ziemię. Za daleko odleciałeś i możesz nie wrócić... takie stany zwykle kończą się w psychiatryku.

Żyjemy tu i teraz i to się liczy. Przyjdzie czas śmierci, wtedy się być może przekonamy. Ja tam wolę zbyt daleko nie odlatywać, chociaż cenią sobie przekazy senne. Przekazy, nie myl z odjazdami typu OOB i LD

Ci, którzy podejmują trud zrozumienia symboliki snów, znajdują w nich najbardziej interesujące informacje. To prawda, że rezultaty niewiele mają wspólnego z takimi przyziemnymi sprawami, jak robienie sprawunków i sprzedawanie. Ale nasze interesy nie mogą w pełni wyjaśnić sensu naszego życia, ani też konto w banku nie zaspokoi głębokiego pragnienia ludzkiego serca.
C.G. Jung

Posłuchajmy Bzomy. Wydaje się być mniej odjechany niż King, póki co, chociaż.... nie słuchałam pozostałych filmików.
Celuj w Księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami :2pistolety:
Patrick Suskind

Awatar użytkownika
Nikolka

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 18 paź 2015, 11:33

Nikolka

Posłuchajmy Bzomy. Wydaje się być mniej odjechany niż King, póki co, chociaż.... nie słuchałam pozostałych filmików.

Zgadzam się.
King, wybacz, ale nie nadajesz się na "adwokata" P. Bzomy.Poleciałeś tekstem zbyt długim. Takich tekstów nikomu nie chce się czytać. Potem wyskoczyłeś ze swoimi "mądrościami" jakoby życie tu i teraz było mało istotne. To Cię zgubiło i naraziło na ataki.
Sny P. Bzomy i jego komentarze przedstawiają "sprawę" w innym świetle.
To innego rodzaju sny w których stopniowo, w miarę naszych możliwości, zdrowotnych również, okrywamy nasze poziomy podświadomości. A to inna bajka.
Zanim ustosunkujemy się do snów P.Bzomy warto posłuchać co sam ma do powiedzenia.

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1935 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Poprzednia

Wróć do Kompendium wiedzy o snach