Spotkałem Khtulu

Spotkałem Khtulu

Postautor: CrossNebris » 22 lis 2014, 20:53

Najpierw skoczyła na mnie ośmiornico-podobna, czarna jak węgiel, rozmiarów piłki do nogi, obślizgła, mackowata istota. Chwyciłem stwora w dłonie i próbowałem ścisnąć (zgnieść) trzonową z jego macek. Był uczepiony do moich rąk i jeszcze zanim przemówił zorientowałem się że ta istota to khtulu w formie czarnej ośmiornicy. Potwór powiedział 'Zmienie Ciebie na podobnego sobie i dołączysz do moich braci' po czym opluł mnie kwasem/benzyną/dziwnym śluzem. Wyrzuciłem potwora przez barierke do morza, wpadł do wody a ja cały byłem oblepiony w szaro-czarnej mazi.

Wychodzenie khtulu z wody było widowiskowe i magiczne, potężne zaklęcia wyrzuciły go kilka metrów nad wodę. Jego postać zmieniła się w humanoida ( z mackami na twarzy, fioletowego koloru w fioletowej szacie ceremonialnej). Lewitował nad wodą i zbliżał się do mnie.

Spojżałem w lustro - zacząłem się transformować w khtuloida (fioletowy kolor skóry, macki na twarzy). W tym samym czasie khtulu wywlokł moje ciało senne (ciało którym śniłem) na zewnątrz mnie samego i powiedział 'teraz już nie wrócisz do swojego świata' (tak jakbym miał się nigdy nie obudzić)

W panice zawołałem do khtulu : 'ja nie chce się zmieniać! chce zostać człowiekiem! (chociaż zostanie khtulu było dość atrakcyjne), dodałem dalej 'wole znać jakiegoś ktulu i mieć korzyści z tej znajomości niż samemu się w khtulu zamienić!" Potwór spojżał na mnie ze zrozumieniem i rzucił w moją strone zaklęcie, odpowiadając : "Wolisz znać zamiast być, dobrze, skoro tak sobie życzysz."

Zaklęcie które rzucił było bajecznie świetliste. Wyraźnie była to biała magia którą ktulu panował swoim ciemnym umysłem. Po podłodze rozlała się świecąca na biało-złoto woda, która miała wielkie właściwości oczyszczające. Pochyliłem się nad tą wodą i zapytałem 'kto pomoże mi się oczyścić?" Część z wody przybrała fomę pisklaka (żółte piskle kurze) 'ja moge Tobie pomóc' powiedziała istota powstała z białej magii, zaczęła zabierać mi mazie z głowy i czyścić moje ciało.

Obudziłem się, na twarzy : na ciele duchowym/energetycznym czułem nadal oblepiający mnie śluz, co prawda nie zamieniłem się w khtulu, ani nie zapadłem w wieczny sen, wrażenia z podróży były oszołamiające. To nie pierwszy raz kiedy spotkałem khtula w czasie swoich podróży, jednak jak żadko kiedy był to imponujący pokaz sztuki tajemnej i magii prawdziwej.

Po tym jak się obudziłem, zauważyłem że nie tylko poczucie śluzu ze snu ze mną pozostało : pozostał też sam khtulu, z którym odbyłem rozmowe w moim umyśle (na temat planety na której rodzimie mieszkam, oraz na temat nauki, którą mógł bym podjąć.) Uczyć się od khtulu mogło by być bardzo ciekawym zjawiskiem. Jednak czy to się uda? Sama telepatia to małe pole do wymiany nauk. Ktulu nie odzywa się zbyt często co świadczy o tym że ściana pomiędzy światem jawy a ducha jest naprawde duża. no cóż, przynajmniej mam jednego nowego przyjaciela.

Awatar użytkownika
CrossNebris

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Droga życia: 0

Re: Spotkałem Khtulu

Postautor: Elie » 22 lis 2014, 22:19

Cthulhu Lubisz książki, filmy czy gry fantastyczne ? Pochwal się co jeszcze czytałeś.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2000 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: CrossNebris » 22 lis 2014, 23:14

ksiązki, filmy, gry fantastyczne? chyba nie nastawiłeś się do mojego postu jak do świadomego snu/podróży duchowej poprzez sen. To jest relacja z mojego dzisieszego doświadczenia sennego.

A jeśli mam się pochwalić co dalej : moge dodać że to nie pierwszy raz kiedy spotkałem Khtulu. W czasie przyjmowania nauk od moich opiekunów duchowych byłem prowadzony przez ścieżkę mistrzowską khtulu : była to ścieżka której zasadą było zdanie : "Nie ma dobra ponad złem, lecz wszelkie dobro jest w posiadaniu ogromnego zła, które góruje ponad całym światem obejmując go swoim złym rozumem." Na drodze mistrzowskiej byłem również uodparniany na energie khtuliczne. (specyficzne ssące promieniowanie).

Co do napotkanych khtulu byli różni : Tak jak różni są rezydencji nieba. Najmłodszy miał przysposobienie 14 letniego dziecka (mały khtulu) Jednak zdolny i pomysłowy, za mały żeby coś osiągnąć konwencjonalnymi metodami, dlatego kradł (widziałem jak wykradł przy pomocy magii złotą arkę z nieba)

Spotkałem też kilku dorosłych khtulu o posępnych postawach i bardzo wyjątkowej dla tej rasy aurze. Najstarszy jakiego spotkałem był nie tyle stary, co duży i BARDZO zły. Dużo bardziej poważny i spokojny, o aurze czystego, silnego zła.

Dla mnie khtula to istoty fascynujące : Wyjątkowo magiczne, złe i o nieprzeciętnie wielkich rozumach. Stanowią specyficzne charaktery w świecie bożym : są naukowcami, wizjonerami, odkrywcami i pomysłodawcami. Ich indywidualny punkt widzenia świata (ogromny rozum, intelekt, który nieograniczonym pojmowaniem ma prawo do posiadania dobra) pozwala khtulom na bycie wyjątkowo innowacyjnymi istotami. Ich pomysły są wielkie, wizyjne i bardzo użyteczne. Naukowcy i Czarodzieje - Tak widze khtula.

Awatar użytkownika
CrossNebris

Postautor: Elie » 22 lis 2014, 23:21

Zastanawiam się gdzie przenieść Twoje posty.
Mamy dział o twórczości czy wolisz do opisów snów ?
Liczę, że nadal będziesz nam opisywał o swoich ulubionych postaciach .. :D
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2000 razy
Otrzymał podziękowań: 1755 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: CrossNebris » 22 lis 2014, 23:29

w sumie to było LD więc nie wiem gdzie indziej to przenosić. Do opisów snów może.

O ulubionych postaciach faktycznie bym więcej napisał :)

Awatar użytkownika
CrossNebris

Postautor: Nika.A » 28 lis 2014, 11:01

CrossNebris pisze:w sumie to było LD więc nie wiem gdzie indziej to przenosić. Do opisów snów może.

O ulubionych postaciach faktycznie bym więcej napisał :)

Napisz, chętnie poczytam.
Awatar użytkownika
Nika.A

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: Asthar » 04 lip 2016, 08:08

Cthulhu to moja ulubiona postać. Jak go kiedyś spotkam, to też wam opiszę przebieg spotkania :lol:.
Awatar użytkownika
Asthar
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 9

Postautor: Verm » 05 lip 2016, 22:12

Magowie chaosu robią rytuały ku czci Cthulhu i innych Wielkich Przedwiecznych - ponoć Cthulhu coś tam do nich gada, ale wolę chyba nie wiedzieć co ;]

Najdziwniejszy sen z Cthulhu o jakim słyszałem to taki, w którym Cthulhu ma na sobie fartuszek, gotuje obiad i krzyczy do głównego bohatera "umyj ręce, zaraz obiad". Urocze to było, ale się skończyło, gdy trzeba było to zinterpretować.
Awatar użytkownika
Verm
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Wróć do Kompendium wiedzy o snach