Sprzedam/kupię/oddam/zamienię

Sprzedam/kupię/oddam/zamienię

Postautor: DorotaM74 » 31 sty 2018, 18:37

Tu piszemy gdy chcemy coś oddać lub wymienić. A więc wszelką literaturę ezoteryczną - książki gazety. Wszystko związane z tematyką naszego forum. Ktoś ma chce oddać a ktoś jest zainteresowany nabyciem tej rzeczy. Wszystko oczywiście bez opłat.
Ta sama sytuacja dotyczy posiadanych przez kogoś kart do wróżenia wszelkiego rodzaju. Jak ktoś takowe posiada i chce za darmo oddać albo się na coś wymienić a trafi się osoba która właśnie czegoś takiego szuka to ten kącik służy takim właśnie transakcjom.

Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 3

Re: Sprzedam/kupię/oddam/zamienię

Postautor: Nut » 02 lut 2018, 22:26

DorotaM74, potrzebujesz coś konkretnego ? Z kartami u mnie cienko, ale książki jakieś tam mam. Zależy co Cię interesuje i jest Ci potrzebne.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Postautor: DorotaM74 » 03 lut 2018, 04:55

Dzień dobry Nut.

Nie chodzi tylko o mnie. To jest kącik dla wszystkich z tego forum którzy mają coś o tematyce ezoterycznej w domu i niepotrzebnie zajmuje im to miejsce. I co za tym idzie chętnie oddadzą/ sprzedadzą/
wynienią. Łącznie z kartami.ktoś może w domu kilka tych samych talii i może się pozbyć.
Ja książek narazie nie potrzebuję ale dziękuję nut za propozycję. :buziak:
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Elie » 03 lut 2018, 06:11

Wbrew pozorom, książki są niezmiernie przydatne. W żadnym z opisów nie znajdziesz tego co jest np. w Wielkiej Księdze Crowley;a, czy w nowym wydaniu - Księga Thota - Tarot Egipcjan / Aster Crowley, ostatnio wydanej przez Lashtal Press pod redakcją Williama Breeze'a i Krzysztofa Azarewicza. Opisy kart z tej książki nie można wykorzystać na forum z powodu praw autorskich, a szkoda.

Jeżeli chodzi o karty, mam kilka talii, ale tak wymęczone wróżeniem, że nie nadają się do użytku, a co dopiero do przekazania komuś. Tym bardziej, że są szanse, żeby jedna z moich wnuczek zajęła się wróżbami. Na dodatek TA, po której nigdy wcześniej bym się nie spodziewała. W sumie to nie wiem czy to dobrze, czy źle.Także po mojej śmierci, a może wcześniej ( kto wie co nas może spotkać ) moja biblioteka nie pójdzie do pieca.
Tak czy siak, mogłabym Ci podarować w zasadzie nie zniszczone karty tarota - "78 Drzwi". Zawsze to coś, na bezrybiu i rak ryba. Podaj mi tylko swój adres, na pw oczywiście. *)
Sama ostatnio korzystam z kart Suligi. To taka wersja kart z cienką książeczką i za 9.99, kupiona w punkcie z prasą. Poluj na nią, na początek może być dobra, bo nowa. Nie skażona czyjąś energią.
Nawiasem, moje pierwsze karty to tarot Visconti ( Małe Arkana bez grafiki) dawno temu otrzymane w prezencie od jednej babeczki z forum heart
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2004 razy
Otrzymał podziękowań: 1757 razy
Droga życia: 1

Postautor: DorotaM74 » 03 lut 2018, 12:55

Suligę akurat mam. Dwie talie. Jedna podarowana od kogoś i bardzo mi służy <3 a drugą kupiłam tak jak wspomniałaś w kiosku za 9.99. Talia jest na razie nie używana. Używam tej podarowanej. I jak mam być szczera to nawet nie zauważyłam że kupiłam dokładnie taką samą.

Gdybyś Elie mogła i nie używasz tych kart o których pisałaś to ja bym na nie reflektowała.
Awatar użytkownika
DorotaM74
Dopiero się rozkręcam

Wróć do Współpraca, ogłoszenia, reklamy