Świadome śnienie

Re: Świadome śnienie

Postautor: Avena » 16 wrz 2015, 09:06

Kingu drogi... wpierw muszę psa sąsiada eksmitować na księżyc, bo 2 dni z rzędu tylko szczeka i spać nie daje, nie mówiąc o śnieniu :)

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Postautor: King » 22 wrz 2015, 18:38

demirja pisze:Kingu drogi... wpierw muszę psa sąsiada eksmitować na księżyc, bo 2 dni z rzędu tylko szczeka i spać nie daje, nie mówiąc o śnieniu :)

O tak,wiem o czym piszesz,bo też taki problem miałem.
Szczególnie daje się we znaki w upalne noce :zalamany:
A dla tych,którzy jednak śnią ,polecam album Kate Bush :)
King

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 1

Postautor: Avena » 23 wrz 2015, 08:55

King pisze:[b]O tak,wiem o czym piszesz,bo też taki problem miałem.
Szczególnie daje się we znaki w upalne noce :zalamany:
A dla tych,którzy jednak śnią ,polecam album Kate Bush :)

W sumie pies nic mi winien nie jest... to nie jego wina, że ma durnego właściciela, który ma co najmniej dziwne poglądy na domową tresurę podrośniętego szczeniaka.

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. C.G.Jung

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Postautor: Nut » 23 wrz 2015, 09:39

Nic prostszego jak grzecznie zwrócić uwagę właścicielowi psa, a kiedy nie poskutkuje, zgłosić administracji.

Spokojny sen to zdrowie, poza innymi, terapeutycznymi właściwościami. Ja lubię przed snem pomedytować i poprosić o odpowiedź na moje aktualne problemy. Czasem otrzymuję wprost a czasem poprzez symbole, ale zawsze dostaję.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 391 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Droga życia: 0

Postautor: Avena » 23 wrz 2015, 09:49

Nut pisze:Nic prostszego jak grzecznie zwrócić uwagę właścicielowi psa, a kiedy nie poskutkuje, zgłosić administracji.

Spokojny sen to zdrowie, poza innymi, terapeutycznymi właściwościami. Ja lubię przed snem pomedytować i poprosić o odpowiedź na moje aktualne problemy. Czasem otrzymuję wprost a czasem poprzez symbole, ale zawsze dostaję.

W bloku nie byłoby problemu, ale to dom prywatny - to sąsiad moich rodziców, a proszenie... w tym przypadku mija się z celem, bo on siebie uważa za najwyższy autorytet, a że np. ze strażą miejską wódkę pije, to... pozostało mi uciec do siebie, do wielkiej płyty ciasnej ale własnej :) a tu na sąsiadów narzekać nie mogę, gdyż ani oni mnie, ani ja im nie wadzę... oni nawet imieniny kończą około 22... najdalej o 22.15 ... a przecież ten raz w roku, czy dwa to bym wytrzymała i do 23 ;)

Sen zdecydowanie jest bardzo ważny, zwłaszcza dla mnie. Należę do tych osób, które prawie pół życia przesypiają. Minionej zimy miałam okres, gdzie sypiałam po około 4 - 5 godzin mniej więcej co drugą noc, i tak przez blisko 5 miesięcy. Odchorowałam to złym samopoczuciem i rozchwianiem organizmu (waga i inne takie).

Awatar użytkownika
Avena
Dopiero się rozkręcam

Poprzednia

Wróć do Kompendium wiedzy o snach