"Świetlista sila Aniołów"

Re: "Świetlista sila Aniołów"

Postautor: WulkanEtna » 16 sie 2009, 20:48

:lol:
taak..takich subtelnych energii słowem nie opiszesz :D
Awatar użytkownika
WulkanEtna

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: barbelo » 16 sie 2009, 20:52

Tego sie nie da opisac bo kazdy ma inne odczucia i to bardzo osobiste jest..ale wiele osob widzialm zanoszacych sie lzami ...gdy puszczaja blokady..
Nie, trzeba to miec i poczuc ;) :?
barbelo

Postautor: Krysia881 » 16 sie 2009, 20:56

Cudownie,jak puszczją blokady....
ja się też cudownie czuję,jak energetycznie coś robię...i ogarnia mnie taka lekkośc,własnie taka Świetlista Siiła...

...
Krysia881
Niewymowny

Postautor: Krysia881 » 16 sie 2009, 21:08

:D no to będzie poczucie szcześcia :D
Krysia881
Niewymowny

Postautor: WulkanEtna » 16 sie 2009, 23:10

barbelo pisze:A pracujesz nad informacjami ktore przychodza :?: czy tylko czytasz :?:

To chyba jedno i drugie :)
Awatar użytkownika
WulkanEtna

Postautor: barbelo » 17 sie 2009, 07:13

No raczej....nie jest to jedno i drugie...Karty pokazuje co trzeba przepracowc..nie wystarczy przeczytac :( Trzeba zrobic rytual zaprosic je do swojego zycia..zatrzymac sie chwile..nad ta informacja ktora przyszla ;) W koncu w tej talii sa tez ciemne anioly...Jakos trzeba przetransformowac to :mrgreen: z czym przychodzi sie nam zmierzyc ;)
barbelo

Postautor: WulkanEtna » 17 sie 2009, 21:48

barbelo pisze:No raczej....nie jest to jedno i drugie...Karty pokazuje co trzeba przepracowc..nie wystarczy przeczytac :( Trzeba zrobic rytual zaprosic je do swojego zycia..zatrzymac sie chwile..nad ta informacja ktora przyszla ;) W koncu w tej talii sa tez ciemne anioly...Jakos trzeba przetransformowac to :mrgreen: z czym przychodzi sie nam zmierzyc ;)

Przede wszystkim czytam-nawet po dwa razy,
aby dobrze zrozumiec,później zastanawiam się nad tym,co przeczytałam,analizuję,przyswajam-to co mi odpowiada na tą chwilę.
A później korzystam z propozycji zawartych w tekście...

I stąd czerpię tą siłę-świetlistą siłę :)
Awatar użytkownika
WulkanEtna

Postautor: barbelo » 17 gru 2009, 16:29

Na poczatku masz rozdzial Przygotowanie..Praca z Anielskimi silami..po nim ..dobrze zrobic Wielka Rade Anielska..jakie sily obecnie dzialaja w Twoim zyciu ..a pozniej z goreczki..Zwracaj uwage szczegolnie na te ktore wypadaja w czasie tasowania ;)
barbelo

Postautor: barbelo » 17 gru 2009, 16:48

Jezeli cos do Ciebie przemawia ..ale szczerze powiem..ze one pieknie sie wstrzelaja..bardzo gleboko..nawet moje dzieci plci meskiej..jak maja jakis problem ;) to siegaja po karty i mowia ze to jest nieprawdopodobne ze az tak :shock: :? :D
barbelo

Postautor: barbelo » 17 gru 2009, 16:52

:mrgreen: :lol: Moje leza pod lawa..jedyne karty ktore sa ogolnie dostepne..czy znajomi czy ktokolwiek.. moze po nie siegnac jak ma ochote ;)
barbelo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich