"Świetlista sila Aniołów"

Re: "Świetlista sila Aniołów"

Postautor: malwina » 25 sty 2010, 16:36

ewa2808
Dziękuję bardzo :*
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malwina

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: ewa2808 » 26 sty 2010, 17:02

A ja sobie właśnie zakupiłam książkę pt. "Medytuj z Aniołami" Pani Elżbiety Ellis. Książka zawiera medytacje z Aniołami ze "Świetlistej Siły Aniołów". Czytam, czytam i... jest cudowna!!! A wpadła mi w ręce przypadkiem, chociaż może to nie był przypadek...? :o
Awatar użytkownika
ewa2808

Postautor: moni104 » 10 mar 2010, 21:31

ha ja też kupiłam Świetlistą siłe :D jest cudowna :D a raczej te wspaniałe stworzenia które stoją przed nami i ochraniają nasze tyłeczki :) Pomagają jak nie wiemy co zrobić, dodają otuchy i budują w nas nadzieje :)

Coś by nas chronić:
Każdego dnia rano powinniśmy powiedzieć modlitwę:
"Aniele Boży, Stróżu mój, Ty zawsze przede mną stój i mnie ochraniaj"
Per aspera ad astra...

Bo czasami po prostu trzeba odejść i powiedzieć sobie 'pas'...
moni104
Dopiero się rozkręcam

Postautor: wampek88 » 05 kwie 2010, 10:30

Witam serdecznie,
Posiadam Anielskie Karty "Świetlista Siła Aniołów" ok 1 roku. Bardzo mi pomogły w trudnych, życiowych chwilach. Po raz pierwszy napotkałam się na nie gdy byłam w szpitalu. Przypadek?..ja nie wierzę w przypadki i to dzięki tym kartom. Anielskie Karty miała jedna z sióstr i codziennie jak to było możliwe wyciągałyśmy sobie z dziewczynami kartę 1 aniołka z radą. Prosiłam Anioły o pomoc, bym uporała się z chorobom, która niszczyła mój organizm " każda choroba zaczyna się w psychice, a potem przechodzi na ciało" u mnie też tak właśnie było. Chorowałam na bulimię. Później do tego dochodziły inne problemy, śmierć bliskiej osoby, zdrada mężczyzny...itp i wciąż pytania czemu mnie to akurat spotyka, przecież dla innych tak się poświęcałam, służyłam pomocą..
Teraz wiem, że to wszystko było potrzebne, bym zagłębiła się bardziej w samą siebie, bym doceniła się ,a przede wszystkim pokochała siebie taką jaką jestem. Bym stała się silniejsza psychicznie. "tylko najlepsi uczniowie dostają najtrudniejsze zadania"
Te karty to nie tylko chwilowe pocieszenie, to coś więcej- umocnienie wewnętrzne i duchowe, a przecież rozwój fizyczny jest tak samo ważny jak rozwój duchowy.
Aniołowie są obecne w naszym życiu. Cichutko wkraczają w nasze życie i to tylko od nas zależy czy zaprosimy ich do aktywnego udziału. Każdy z nas ma swojego Anioła osobistego, który czuwa nad nim. Osobiście przekonałam się o sile Aniołów. Podam codzienny przykład: byłam w lesie na spacerze z psem i skupiona poprosiłam Anioły bym znalazła grzyba, wyobraziłam sobie jak ma wyglądać. Nie minęło 10 min a ja znalazłam dokładnie takiego jakiego sobie wyobraziłam-prawdziwka, to znów poprosiłam Aniołów o innego grzybka, również go sobie wyobraziłam i znalazłam go. Przypadek, że poprosiłam o 2 różne grzyby i je znalazłam? nie ma przypadków, wszystko zależy od nas samych, często zabiegani nie potrafimy odczytać sygnałów, znaków jakie nam Aniołki przesyłają. Karty Anielskie skupiają naszą uwagę na naszym wnętrzu, nad rozwojem swojej duchowości, osobowości. Gorąco polecam wszystkim Karty Anielskie, podnoszą na duchu, a przede wszystkim dają cenne wskazówki jak mamy postępować, na co zwrócić szczególną uwagę:)
wampek88

Postautor: bananek » 05 kwie 2010, 10:55

Czy Ty też wróżysz?
bananek
Niewymowny

Postautor: wampek88 » 05 kwie 2010, 11:57

jak chcesz mogę też spróbować wyciągnąć Ci Kartę, tylko proszę o imię i datę urodzenia.
wampek88

Postautor: wampek88 » 05 kwie 2010, 12:13

Karty "świetlista Siła Aniołów" nie są klasycznymi kartami, które odpowiedzą konkretnie na zadane pytanie np. czy w tym miesiącu kupię mieszkanie/ nie otrzymasz odp. tak lub nie. Te karty udzielają wskazówek co powinniśmy zmienić w sobie, jak powinniśmy postępować, czym się kierować w podejmowaniu decyzji, działań. Karty te chcą zwrócić nam uwagę na nasze wnętrze, na rozwój swojej osobowości. W obecnym wieku ludzie żyją w ciągłym pośpiechu, Aniołowie chcą nas ustrzec, dać cenne wskazówki jak powinniśmy żyć, co należy zmienić, co nas ogranicza, niszczy. Najważniejsze jest to, że trzeba wierzyć w Anioły i ich obecność, bez tego będzie ciężko zrozumieć ich przesłanie.
Pozdrawiam serdecznie
Sandra
wampek88

Postautor: Menekse » 18 kwie 2010, 20:15

:) Po jakimś czasie wiara niepotrzebna. Po prostu wiesz, że one istnieją...
Menekse
Pleciuga

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 1

Postautor: wampek88 » 25 lip 2010, 08:12

Witam,
Czy macie też wrażenie, że to jest zbyt prawdziwe, wręcz niemożliwe??
Zdarza mi się, że przed wyciągnięciem karty zapytam o coś, bądź nie pytam tylko proszę o wskazówkę, a odpowiedz Aniołów jest w 100% trafna, opisuję idealnie obecna sytuację. A może to przypadek?? hmm.. Tylko czemu ja nie wierzę w przypadki, wiem że wszystko ma swój sens tylko czasami nie potrafimy tego zrozumieć na 1 rzut oka.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie osoby korzystające z Kart "Świetlista Siła Aniołów", a Tych którzy nie posiadają ich zachęcam gorąco do ich kupna. :)
wampek88

Postautor: ewa2808 » 25 lip 2010, 09:27

Za to kocham Aniołki, nigdy nie zostawią człowieka w potrzebie :)
"Nasz najgłębszy strach nie wypływa z tego, że jesteśmy ograniczeni. Nasz najgłębszy strach wypływa z faktu, że nosimy w sobie bezgraniczną moc." Nelson Mandela
Awatar użytkownika
ewa2808

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich