"Świetlista sila Aniołów"

Re: "Świetlista sila Aniołów"

Postautor: wampek88 » 25 lip 2010, 09:47

tylko szkoda, że nie zawsze jest tak jak chcemy....
wampek88

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: ewa2808 » 25 lip 2010, 10:07

wampek88 pisze:tylko szkoda, że nie zawsze jest tak jak chcemy....

Niestety... ale trzeba myśleć, że Aniołki wiedzą lepiej co dla nas dobre, widzą więcej i dalej
"Nasz najgłębszy strach nie wypływa z tego, że jesteśmy ograniczeni. Nasz najgłębszy strach wypływa z faktu, że nosimy w sobie bezgraniczną moc." Nelson Mandela
Awatar użytkownika
ewa2808

Postautor: wampek88 » 25 lip 2010, 10:38

no tak....ale człowiek, często doszukuje się "problemów" tam gdzie ich nie ma. Jest nauczony, że póki nie zobaczy, nie uwierzy. Tu działa to odwrotnie uwierz a zobaczysz :) trzeba dużej wiary i pokory :)
wampek88

Postautor: ewa2808 » 26 lip 2010, 07:01

Wiem, wiem, bo sama tak robię, ciągle coś wymyślam, strach ma wielkie oczy... to dlatego :)
"Nasz najgłębszy strach nie wypływa z tego, że jesteśmy ograniczeni. Nasz najgłębszy strach wypływa z faktu, że nosimy w sobie bezgraniczną moc." Nelson Mandela
Awatar użytkownika
ewa2808

Postautor: wampek88 » 26 lip 2010, 08:33

Mam podobnie. Ja rozkładam dana sytuację na czynniki pierwsze, zamiast po prostu przyjąć to co jest, nie doszukiwać się czegoś czego nie ma.
wampek88

Postautor: algiz » 10 paź 2010, 19:01

Używacie tych kart do celów dywinacyjnych czy do przesłań?
algiz

Postautor: ruszhoffa_wiedźma » 11 gru 2010, 10:14

Zawsze jak mam problem, to sięgam po te karty, przesłania trafiają w sedno. I też morze łez już przy nich wylałam, ale naprawdę są bardzo dużą pomocą przy różnego rodzaju zawirowaniach życiowych...Mam je 3 rok już, najbardziej lubię zielone, bo wiem, że pora na uzdrawianie w życiu a pomoc nadejdzie :mrgreen:
ruszhoffa_wiedźma

Postautor: madzjurka » 16 gru 2010, 19:49

wierzę w anioły. wierzę, że mam je przy sobie. wierzę, że pomagają mi kiedy je o to poproszę.
ale mam problem.
mam "świetlistą siłę aniołów", ale gdzieś we mnie - w głowie? w umyśle, jest przeświadczenie, że muszę się długo uczyć, długo pracować, by umieć dobrze je czytać i interpretować.
od wielu lat spotykam się z wróżkami. każda z nich mówiła mi, że mam dar. kontakt. ale ja sobie wmówiłam, że nie potrafię z tego korzystać. jeszcze nie potrafię.
czy któraś z was może mi poradzić, jak obalić w sobie ten mit? jak sprawić, żeby kontakty z aniołami, czytanie kart, medytacje, były dla mnie proste, łatwe, do osiągnięcia???
czuję się tak, jakbym sama siebie stopowała. a chcę do przodu!!!...
Magdalenka
madzjurka

Postautor: madzjurka » 16 gru 2010, 20:00

Wiedźma AGAT pisze:ale czym innym jest kontakt z aniolam i czym innym wrozenie kartami anielskimi

uważam, że czytanie z kart anielskich to umiejętna interpretacja przesłań aniołów. przesłania aniołów - kontakt z aniołami. przesłania, kontakt - właściwa interpretacja podpowiedzi.
Magdalenka
madzjurka

Postautor: Marionka » 16 gru 2010, 23:02

Świetlista siła Aniołów- już od paru lat- przepiękne.
Z płytą Edzi " Pieczęć 7 Archaniołów"
Ale "Karty Archanielskie"- dr Doreen Virtue- jeszcze cudowniejsze :)
Marionka
Dopiero się rozkręcam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opisy Kart Anielskich