"Świetlista sila Aniołów"

Re: "Świetlista sila Aniołów"

Postautor: Smyk » 03 lut 2012, 17:41

Mam te karty, są śliczne, ale nie mam chyba talentu do wróżenia, nic z nich nie rozumiem :/
Smyk

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 8

Postautor: Agolinka » 14 sie 2012, 22:44

Także posiadam tę talię to moja ulubiona z której korzystam jak ma potrzebę wsparcia Anielskiego są piękne oprócz tych negatywnych zbuntowanych.
Awatar użytkownika
Agolinka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Carllossa » 14 lip 2017, 15:59

Ja nie zajmuje się wróżeniem. Jednak chciałam o coś zapytać.
Kilka razy byłam na osobistej wróżbie, wróżono mi zwykle z kart anielskich. Praktycznie zawsze wszystko się sprawdzało.
Jednak chciałam napisać o odczuciach. Jak dotykałam kart (do przełożenia) czułam jakby niezwykłe ciepło bijące od kart do mnie i w sercu taki żar radość. Jak słyszałam przekazy kart to tak jakoś wewnętrznie czułam jakby mówił do mnie Anioł/Aniołowie. Później już poza wróżbami często śnią mi się Anioły. Widzę je jako świetliste poświaty, które coś do mnie próbują mówić ale tego nie słyszę
Normalne są te odczucia? Co mogą oznaczać?
Będę wdzięczna za opinię
Pozdrawiam
Carllossa
Awatar użytkownika
Carllossa

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Droga życia: 5

Postautor: Elie » 17 lip 2017, 08:45

Myślę, że są to Twoje subiektywne odczucia, wynikające z przyjaznego nastawienia, oczekiwań i paru innych rzeczy..
Kartomania anielska w ogromnej większości bazuje na niewiedzy ludzi korzystających z tej formy wróżby.Zawarte na tych kartach przesłania nie są przesłaniami Aniołów, które w różnych religiach pełnią czasami odmienną rolę.Bywa, że zaliczane są do demonów.Przesłania są tak skonstruowane, aby przemawiały do każdego, dodawały otuchy, wspierały dobrą radą, pouczały.Co rusz pojawiają się nowi autorzy kart, prześcigający się w kolorystyce, przyciągającej grafice i przesłaniach.
Warto zapoznać się jak to jest z aniołami w poszczególnych religiach, wierzeniach.Poznając je sami możemy ocenić jaką rolę pełnią poszczególni aniołowie i osobiście wybrać odpowiedniego dla siebie.Uważam, że taki sposób ma większe szanse powodzenia i wsparcia wybranego anioła.
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1896 razy
Otrzymał podziękowań: 1557 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Carllossa » 17 lip 2017, 10:35

Dziękuję Elie za opinię :buziak:
Rzeczywiście może to moje subiektywne odczucia. Zawsze każdą wróżbę czy to z różnego rodzaju kart czy wahadełka czy jasnowidzenie bardzo przeżywam wewnętrznie duchowo. Mam takie poczucie ogromnego szacunku dla osób wróżących bo wróżenie to dla mnie taki szczególny dar dla wybranych. Zawsze do wróżb podchodzę poważnie i z szacunkiem, a pytania są przemyślane. Uważam, że jest to istotne, gdyż wtedy wróżba jest wiarygodna i daje wsparcie czy radę jak postąpić
Pozdrawiam
Carllossa

Awatar użytkownika
Carllossa

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Droga życia: 5

Postautor: Elie » 17 lip 2017, 10:58

Bez przesady. Nie jest moim zamiarem pouczać Cię. Powyższa opinia była również moją, subiektywną oceną tych kart.
Z szacunkiem należy pochodzić do ludzi, Boga ( o ile wierzysz ) - co dzisiaj jest niemodne.
Karty też są 'losem na loterii", chociaż opracowane na podstawie symboli, planet, analizy przekazywanego obrazu - grafiki na karcie. Posługują się nimi przeróżni ludzie, niekoniecznie z dobrymi intencjami. Pośród różnej maści wróżbitów, jasnowidzów, magów, etc jest mnóstwo zwykłych naciągaczy, którzy mają gdzieś etykę, moralność. Niektórzy kpią z Boga/ bogów, z ludzi, z .. miłości, uważając miłość i uczciwość za naiwność i dla "maluczkich".Dobro i zło za wymysł głupich chrześcijan. Moim skromnym zdaniem, odbija się to niekorzystnie na ich życiu,psychice, stosunkach międzyludzkich, no ale ludzi nie zmienisz i nie przekonasz, dopóki sami nie wpadną w sidła swojej ignorancji.A i to nie zawsze. Głupi się urodziłeś, to głupi umrzesz i nie ma to nic wspólnego z wiedzą, dyplomami, pozycją społeczną.
Także wiesz, karty kartami, wróżba wróżbą, ale w życiu kieruj się swoim własnym rozumem, wiedzą, analizą faktów i logiką *)
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1896 razy
Otrzymał podziękowań: 1557 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Poprzednia

Wróć do Opisy Kart Anielskich