"Świetlista sila Aniołów"

"Świetlista sila Aniołów"

Postautor: koliber » 07 mar 2009, 11:14

Obrazek
Świetlista siła Aniołów

"Anioły towarzyszą nam od początku dziejów. Jeśli tylko tego zapragniemy, stają się naszymi przewodnikami na drodze do doskonalenia swojego życia i siebie samych.
56 opisanych tutaj aniołów, formuły anielskich przywołań i modlitw, opisy rytuałów, jak również dołączone do książki karty i metody ich układania służą przywołaniu anielskich sił do naszego życia i aktywowaniu ich energii. W ten sposób anioły zaczynają w nas działać, a my- wzięci pod ich skrzydła- rozwijamy w sobie nowe zdolności i doznajemy głębi duchowego oświecenia, zdobywając nowe płaszczyzny egzystencji."

kilka kart
Obrazek

polecam :)
koliber

Re: "Świetlista sila Aniołów"

Postautor: Małgośka » 07 mar 2009, 11:18

http://prosperita.terramail.pl/anio%B3y1.html

można też tu sobie parę obejrzeć :D
Małgośka

Postautor: Pleciuga » 29 mar 2009, 17:06

POSIADAM TĘ TALIĘ OD ROKU I JESTEM ZADOWOLONY.BIJĄ ENERGIĄ!
Pleciuga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jasmin » 15 cze 2009, 15:55

również ja posiadam i jest za kazdym razem , jak balsam dla mojej duszy, przeslania sa bardzo docelowe i rytualy poagaja w naprowadzeniu w odpowiednim kierunku
bardzo mocno polecam te talie wraz z książka ;)
jasmin
Niewymowny

Postautor: barbelo » 16 cze 2009, 07:32

Te Aniolki..bezblednie naprowadzaja na tematy.. ktore trzeba w tej chwili przerobic :shock: czesto ludzie ktorym daje wyciagnac karte i przeczytac w skupieniu{uwazam ze osobiscie wyczytuja wiecej}po prostu maja lzy w oczach... swietnie sugeruja gdzie masz szukac problemu i pozniej dopiero ..lapie za wahadlo.Warto je miec pod reka :)
barbelo

Postautor: jasmin » 16 cze 2009, 08:04

barbelo pisze:...pozniej dopiero ..lapie za wahadlo.Warto je miec pod reka :)

a co ty, tym wahadelkiem sprawdzasz ?
stan odoby ? skale danego problemu ?

wczoraj wzielam karty do szkoly do dzieciakow
dwom wyszlo , za musza uwazac co mowia i liczyc sie ze slowami
slowa goja i niszcza ... jedna odrazu powiedziala, ze zgadza sie bardzo , za duzo bluzni do wszystkich , a druga ( nawet inne potwierdzily) , ze ta karta do niej nie pasuje , dziewczyny myslaly , ze to tylko do obrazanie kogos chodzi , czy wyzwiska, wytlumaczylam, ze moze odnosi sie do rodzicow co prawda grzecznie, lecz to co nieraz powie ( wymiar jej dobranych slow) jest dla nich czasem bardzo bolesny , ze moze mame w sercu zabolec , co ona do niej powie - po zastanowieniu przyznala mi racje
kolezanka wyciagnela sobie jedna karte anielska ( jest moja ofiara :lol: :lol: :lol: , chce ja wyprowadzic na prosta i skazana jest na moje wywody i porady ezoteryczne - ciekawe jak dlugo wytrzyma , zwlaszcza , ze nie mowie jej tego, co by moze chciala uslyszec )i byla bardzo adekwatna do jej sytuacji - strasznie wierze w te karty , jeszcze nigdy mi czegos bezsensownego nie przekazaly i zawsze docelowo
jasmin
Niewymowny

Postautor: barbelo » 16 cze 2009, 18:29

Jasmin
Sprawdzam rozne rzeczy...czakry...czy pracuja harmonijnie czy nie...czy maja bloki,czy sa podlaczenia,i jakie,czy sa kody,imprinty...itd
To sie pokrywa z dysfunkcja organow czesto...
barbelo

Postautor: grażyna57 » 21 cze 2009, 19:57

Też mam te karty są super :D
grażyna57

Postautor: iwonka_bb » 04 lip 2009, 22:51

Ja również je posiadam.Nigdy mnie nie zawiodły i nie skłamały i dodam, ze zawsze dają mi cenne rady.
Kobiety należy kochać w każdym wieku ...Zwłaszcza w XXI :D
Awatar użytkownika
iwonka_bb

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: barbelo » 12 lip 2009, 07:28

Ostatnio mam maly ;) problem zdrowotny i caly czas wyciagam karty zielone...czyli te ktore wywodza sie od Rafaela i mowia i skupieniu sie wlasnie na uzdrowieniu :shock:
Jak prosilam o Michalkowe, to wyciagalam niebieskie :shock:
barbelo

Następna

Wróć do Opisy Kart Anielskich