Sytuacja zawodowa - do 30.06.2018 r.

Proszę o weryfikację wróżb

Re: Sytuacja zawodowa - do 30.06.2018 r.

Postautor: Scarlett » 13 mar 2018, 12:16

WERYFIKACJA
z tej oferty nic nie wyszło;
byłam na rozmowie, myślę, że dobrze wypadłam, aczkolwiek szef tej koleżanki jest dość specyficzny (obce pochodzenie, inna kultura);
koleżanka jest wycieńczona pracą u niego i dlatego szukała wsparcia w mojej osobie;
postawa szefa i brak decyzji o zatrudnieniu kogoś do wsparcia dla tej koleżanki (ona się go o to prosi od dwóch czy trzech miesięcy) sprawiły, że ona sama postanowiła zrezygnować z pracy u niego.
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 446 razy
Otrzymał podziękowań: 308 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 15 mar 2018, 03:51

Elie pisze:Królowa Buław...Papież...Diabeł...Rydwan...9 Denarów...Walet Denarów../.. Mag

Ktoś, jakiś człowiek niby mądry, być może jakaś idea, względnie praca związana z polityką, tak Cię zafascynuje, że zechcesz zmienić pracę, być może również miejsce zamieszkania i pójdziesz jak w dym. Kiedy - może to być w każdej chwili, względnie około listopada ( w znaku Skorpiona ).Ja bym Cię przed tym krokiem ostrzegała. Zastanów się, przemyśl. Możesz wpakować się w niezłe bagno.

Życzę powodzenia :hipnoza:

Tu karty sygnalizowały tą sytuację.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1971 razy
Otrzymał podziękowań: 1676 razy

Postautor: Scarlett » 19 mar 2018, 12:56

Przed chwilą dostałam kolejny telefon odmowny...
Wkurzyłam się, postawiłam karty.

Zrobiłam mini rozkład na moje poszukiwania nowej pracy, moje ramy czasowe - do końca kwietnia 2018 r.

1) "O to chodzi" - Papież - personifikacja mojej przełożonej, która uważa się za idealną, która nie znosi dyskusji i sprzeciwu, która mnie zwolniła (?)
2) "Przeszłość" - Królowa Buław - personifikacja mnie samej, osoby zdecydowanej, temperamentnej, niezależnej, która bardzo nie odpowiadała szefowej (?)
3) "Teraźniejszość" - 2 Buław - moje wahania i rozterki: chcę szukać pracy, ale nie mogę chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, bo jestem na L4; nie wiem, czy iść w swoją obecną "działkę" czy się totalnie przebranżowić
4) "Przyszłość" - Słońce - będzie dobrze, znajdę robotę :)
5) "Wynik" - 2 Monet, As Mieczy, 6 Monet - będę musiała coś wybrać (np. ofertę pracy), od czegoś się odciąć (np. od przeszłości), ktoś mnie wspomoże i wyciągnie do mnie pomocną dłoń?

:hipnoza:
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Elie » 20 mar 2018, 02:37

E tam poobijana... bez przesady. Zobacz kartę 9 Buław Obrazek

Owszem, masz już za sobą niejedną walkę, przeprawę, którą udało Ci się pokonać, ale stoisz twardo na ziemi, wyprostowana i gotowa do następnej akcji pod tytułem; szukam pracy i dam radę.

Tu dodałam 9 Buław z innej talii. Chciałam coś dodać, co pominęłam, a może być ważne. Oprócz powyższego opisu karta wskazuje na istotny fakt - jesteś poobijana ( jak sama określiłaś ),mimo to jesteś gotowa iść dalej. Uwaga - nie wyciągasz wniosków z przebytych walk, jakby Cię niczego nie nauczyły. Księżyc na tej karcie wskazuje Twoje marzenia. Radą karty jest - przeanalizować je biorąc pod uwagę to, co Ci się w życiu nie udaje. Z prostego powodu - nie masz ku temu predyspozycji.Zrewiduj swoje marzenia z możliwościami. "Mierz siły na zamiary".

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 20 mar 2018, 03:28

Scarlett pisze:Przed chwilą dostałam kolejny telefon odmowny...

Zrobiłam mini rozkład na moje poszukiwania nowej pracy, moje ramy czasowe - do końca kwietnia 2018 r.

1) "O to chodzi" - Papież - personifikacja mojej przełożonej, która uważa się za idealną, która nie znosi dyskusji i sprzeciwu, która mnie zwolniła (?)

Tym razem posłużę się kartami Crowley'a; PAPIEŻ Obrazek

Jeżeli chodzi o czas, to ta karta wskazuje na czas znaku Barana ( a więc nie może chodzić o Twoją byłą szefową). Karta pokazuje postać , która ma władzę i wiedzę. Zatem może się wiązać z koniecznością np. jakiegoś dokształcenia, kursu. Pójście do kogoś, kto tę władzę i wiedzę ma. Może też symbolizować naszą zdolność i potrzebę do nauczenia się, jak iść swoją ścieżką w sposób praktyczny i mądry.Wskazuje również na konotacje rodzinne - masz kogoś w rodzinie kto mógłby Ci pomóc i głównie doradzić ?

2) "Przeszłość" - Królowa Buław - personifikacja mnie samej, osoby zdecydowanej, temperamentnej, niezależnej, która bardzo nie odpowiadała szefowej (?)

Obrazek

Tu masz rację. Jesteś Jedynką z DŻ, a co to oznacza, zapewne sama wiesz - nie lubisz słuchać rządzących, lubisz rządzić sama i robisz to w sposób gwałtowny, ostry, ale nie pozbawiony emocji i żalu do kogoś ( żal może wynikać nawet z głupstwa, czy niewinnej uwagi :) To Tobie nie odpowiadała szefowa. zaloty )
W tygodniu dokończę opisy kart Crowley"a.( może mi się uda :th_holeinwall:

3) "Teraźniejszość" - 2 Buław - moje wahania i rozterki: chcę szukać pracy, ale nie mogę chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, bo jestem na L4; nie wiem, czy iść w swoją obecną "działkę" czy się totalnie przebranżowić

Obrazek
W tym przypadku bardziej wymowna jest karta RW - Jesteś w patowej sytuacji.

ObrazekObrazek

Tak, ALE... na wszystkich kartach masz dzieci. Karta Słońce to oczywiście radość i spełnienie, ale i nauka.Wskazuje również na pracę w zespole..
Słońce;Opis karty Crowley'a;
jest uniwersalną zasadą pracy zespołowej, partnerstwa i współpracy.Przedstawia ono siłę życiową i nieograniczoną energię, jaka jest w nas i czeka, abyśmy jej użyli i ją wyrazili.
Jest to "kosmiczny taniec dwojga osób na zielonej górze tworzenia". To wewnętrzny taniec męskiej/żeńskiej energii, która jest w każdym z nas i która pozwala korzystać z nieskończonych zasobów kreatywności.
Pobudzając naszą twórczą siłę i używając jej w sposób magnetyczny i dynamiczny, nasza natura ukaże nam swoje nieograniczone możliwości.
Siła życiowa Słońca odsłania naszą naturalną zdolność do inicjowania, motywowania i stymulowania innych w naszym życiu osobistym i zawodowym.
Żywiołowość i konsekwencję Słońca przenieść możemy do naszych indywidualnych związków ( taniec dwojga) lub do grupy bądź organizacji ( wszystkie znaki zodiaku na obrzeżach karty).
Praca zespołowa i grupowa to doświadczenie, które jest w stanie nas odmienić, jeśli tylko zaufamy przebiegającym równocześnie duchowym i fizycznym procesom ( taniec, uskrzydlone postacie). Praca zespołowa i partnerstwo jest często konieczne do wdrożenia wspólnej, kreatywnej wizji (pomarańczowa opaska energii wokół góry).
Wszystkie kreatywne procesy są formą zabawy i badania. Boskie Dziecko, które jest w nas, zawsze pragnie wyrazić siebie na wiele sposobów. Jak wschodni lotos kwitnący pośrodku słońca, nasza natura rozwija się w trakcie procesu twórczego, do którego zaangażować musimy naszą dynamiczną i magnetyczną naturę.

5) "Wynik" - 2 Monet, As Mieczy, 6 Monet - będę musiała coś wybrać (np. ofertę pracy), od czegoś się odciąć (np. od przeszłości), ktoś mnie wspomoże i wyciągnie do mnie pomocną dłoń?

ObrazekObrazekObrazek

Wybrać mądrze ( As Mieczy), odciąć od wątpliwości ( 2 Denary ) i skorzystać z czyjeś pomocy ( 6 Denarów)

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Scarlett » 14 maja 2018, 08:31

Scarlett pisze:Przed chwilą dostałam kolejny telefon odmowny...

WERYFIKACJA
W połowie kwietnia dostałam dwie propozycje pracy, w tym jedną poprzez polecenie mnie. Były to umowy-zlecenia (taka też była pierwsza moja myśl, gdy wyciągnęłam kartę Słońce, że to będzie umowa-zlecenie, nie o pracę). Wybrałam pracę lepiej płatną (choć nie za taką stawkę, jaką chciałam, była ona odrobinę niższa) i związaną z moim doświadczeniem zawodowym (to była akurat ta oferta, którą znalazłam sama).

W nowej pracy bardzo mi się podobało. Była szansa nauki, rozwoju oraz przejścia za jakiś czas na mowę o pracę. Po około tygodniu postawiłam trzy karty z pytaniem, jak będzie wyglądała moja sytuacja w tej nowej pracy. Niestety, nie zapamiętałam całego rozkładu - pierwszej karty w ogóle nie pamiętam, druga to była chyba Sąd (ale też nie jestem pewna), trzecią zaś była 3 Mieczy.
Karta ta nigdy nie jest pomyślną kartą bowiem zapowiada rozczarowanie, smutek, gorycz, niespełnienie. To wszelkie straty na polu zawodowym, tracimy szanse na awans, dostajemy wypowiedzenie, słyszymy mocno raniące słowa krytyki, nasze plany i pomysły rozsypały się na drobne kawałeczki, przedsięwzięcia okazały się porażką, egzaminy zostają oblane.
Zdziwiło mnie to trochę, bo w nowej pracy było mi naprawdę świetnie. Myślałam, że może będzie chodzić o to, że rozczaruję się obowiązkami, zadaniami (przez chwilę tak było - archiwizacja to nie jest mój żywioł). Jednakże już wiem, o co chodzi - w zeszły piątek szefowa złożyła mi wypowiedzenie, bo stwierdziła, że mam za małe doświadczenie do tej pracy. Zabolało podwójnie.
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 14 maja 2018, 08:53

Jako, że znowu jestem na bezrobociu, postawiałam sobie karty:

Czy znajdę pracę w maju:
Karta-sygnifikator rozkładu: 3 Mieczy - jestem teraz emocjonalnie "poobijana".
Trzy karty na przyszłość: Świat, 3 Denarów, Wisielec - będę szukała pracy, być może będę chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, ale generalnie to nic się nie zmieni, wciąż będę bezrobotna.

Czy znajdę pracę w czerwcu:
Karta-sygnifikator: 5 Denarów - brak pracy, trzeba coś w końcu nowego znaleźć
Trzy karty na przyszłość: Rycerz Buław, 2 Buław, Gwiazda - pojawi się jakaś propozycja, będę się nad nią wahała i zastanawiała, ale koniec końców dam temu szansę i się zgodzę na tę pracę.
Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Scarlett » 14 maja 2018, 09:43

Ponownie zrobiłam mini rozkład na moje poszukiwania nowej pracy, moje ramy czasowe - do końca czerwca 2018 r.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji :hipnoza:

1) "O to chodzi" - Królowa Pucharów - personifikacja mnie samej, osoby wbrew pozorom wrażliwej, delikatnej, uczuciowej, którą łatwo zranić i łatwo "przybić" czy "dobić".
2) "Przeszłość" - 10 Mieczy - nieszczęście, klęska i poczucie krzywdy; jestem całkowicie przybita, bo w ciągu trzech miesięcy dwa razy zwolniono mnie z pracy, przy czym ostatnie zwolnienie zabolało mnie bardziej, bo wiązałam duże nadzieję z nową firmą.
3) "Teraźniejszość" - As Monet - okazja do znalezienia nowej pracy, zmiana pracy, poszukiwania nowej posady.
4) "Przyszłość" - 5 Pucharów - poczucie krzywdy, klęski, zranienie, stres, napięcie; może presja w związku z tym, że muszę od nowa szukać nowej pracy; może znak, że powinnam się odciąć od przeszłości, od tych dwóch zwolnień (rozlane puchary) i skupić się na nowych rzeczach (puchary, które jeszcze stoją pełne); może stres w nowej pracy i niezadowolenie z niej.
5) "Wynik" - 6 Buław, Cesarz, 7 Buław - uzyskam nową pracę (6 Buław), poprzez przekonywanie do siebie przełożonych (Cesarz) w czasie rozmów rekrutacyjnych (7 Buław).

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Postautor: Elie » 15 maja 2018, 01:48

Wszystko bardzo dobrze opisałaś. Dodam tylko - w czasie rekrutacji do nowej pracy zwróć szczególną uwagę na CV. Nie możesz w nim nic ściemniać. To bardzo ważne.
No i jeszcze ta 5 Pucharów, która wskazuje na Twoje przewrażliwienie na swoim punkcie, na nieumiejętność współpracy z ludźmi. Może Cię wyprowadzić z równowagi nawet spojrzenie, wg Ciebie jakieś nie takie, pól słowa powiedziane żartem, a Ty już dorabiasz do niego ideologię.
Przepraszam Cię bardzo, to wychodzi nawet w Królowej Kielichów. Zwróć na to uwagę i zacznij olewać ludzi. Oni nie przeżyją za Ciebie życia, a ploty - na każdego z nas plotkuję, bo tacy są ludzie.!!!
Poza tym 5 Kielichów jeśli chodzi o czas wskazuje na Marsa w Skorpionie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Poprzednia

Wróć do Kącik wróżb Elie - Karty Tarota