Uczucia w nadchodzącym czasie

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich użytkowników forumezo.

Re: Uczucia w nadchodzącym czasie

Postautor: fro123 » 22 sie 2016, 19:45

Nie wiem jakim cudem ze słów "To ja nawet nie wiem, czy dożyję tego okresu. :)" można wywnioskować, że jestem przekonany o swojej śmierci - może niektórzy wiedzą, że dożyją x lat, lecz ja niestety tego nie wiem (nie trzymam się kurczowo tego świata, przyjmę to, co będzie mi dane). I z tego powodu mam mieć trudny charakter? :)
fro123

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postautor: Nut » 28 sie 2016, 12:36

Twoja piramidka częściowo opisana - piramidka-fro123-t45166.html#p1008741
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 315 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 28 sie 2016, 14:29

fro123 pisze:Nie wiem jakim cudem ze słów "To ja nawet nie wiem, czy dożyję tego okresu. :)" można wywnioskować, że jestem przekonany o swojej śmierci - może niektórzy wiedzą, że dożyją x lat, lecz ja niestety tego nie wiem (nie trzymam się kurczowo tego świata, przyjmę to, co będzie mi dane). I z tego powodu mam mieć trudny charakter? :)

Nie, nie z tego powodu. Z kart wynika, że bywasz kłótliwy, niepotrzebnie obrażasz i ... resztę zobacz z piramidki. Masz 11 a to niełatwa wibracja. Na pocieszenie mogę napisać, że ja i wielu ludzi ją ma. Poczytaj o 11.
Poza tym, w zasadzie tylko Tobie napisałam na pw z jakiego powodu nie wróżyłam.Karty mogą do końca nie być wiarygodne. Wynika z nich, że TA dziewczyna jednak coś tam do Ciebie czuła. Nie byłeś jej obojętny. Fakt, że była w ciąży o niczym nie przesądza.
Miłość swojego życia ( wg tych kart) znajdziesz za rok w znaku Raka, ewentualnie dopiero za około 9 - 10 lat. Ta druga opcja wynika z obliczania czasu na podstawie opracowań Crowley"a.
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1897 razy
Otrzymał podziękowań: 1558 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: fro123 » 16 sie 2017, 21:33

Elie pisze: (...) Miłość swojego życia ( wg tych kart) znajdziesz za rok w znaku Raka, ewentualnie dopiero za około 9 - 10 lat. Ta druga opcja wynika z obliczania czasu na podstawie opracowań Crowley"a.

Trafienie, w ciągu całego życia chyba nie wzięło mnie mocniej niż teraz. Koleżanka z pracy, poznana dużo wcześniej, jednak dopiero w okolicy czerwca-lipca uświadomiłem sobie, co do niej czuję. Ale dosyć "świeża" mężatka, więc ponownie odpada. Zresztą taki schemat znowu się powtarza, cóż, może u mnie tak ma być...

fro123

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Poprzednia

Wróć do Kompleksowe porady