Ukochany z dawnych lat

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

Ukochany z dawnych lat

Postautor: Malwinette » 25 maja 2018, 12:14

Kochani, od około 5 lat prześladują mnie obsesyjnie myśli oraz tęsknota za ukochanym sprzed 20 lat. Zaczęło się od snu.Paradoksalnie jestem w udanym stałym związku, mam dziecko. Moje myśli jednak należą wyłącznie do byłego. Byliśmy w relacji jakieś 3 lata, obdarzył mnie on ogromna, dojrzała miłością, której wtedy nie umiałam przyjąć. Traktowałam go bardzo źle, w końcu porzuciłam. Niedawno odnalazłam go na branżowym portalu, na spolecznosciowych go nie ma. Napisałam list z przeprosinami i prośba o spotkanie.Odpisal że jest bardzo zdziwiony, że generalnie to miło, ale przez szacunek do swojej żony raczej nie widzi naszego spotkania. Przy tej odmowie roi się od slow: raczej, chyba, jakby. Liczyłam na to że te przeprosiny oczyszcza mnie i wrócę do teraźniejszości, ale tak naprawdę tęsknota jeszcze się nasilila. Dlaczego nie mogę zamknąć tego rozdziału? Dlaczego marzę o tym aby mu powiedzieć że jest najpiękniejszym wspomnieniem mojej młodości? Co zrobić aby się uwolnić?
Malwinette

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ukochany z dawnych lat

Postautor: Elie » 25 maja 2018, 12:53

Na pw masz wspólną piramidkę. Jeżeli chcesz ją zinterpretować aby dowiedzieć się "co w trawie piszczy"wpisz ją na forum.Przydałaby się data i imię Twojego męża. Piszesz o zgodnym małżeństwie, ale coś musi być w nim nie tak, skoro wracasz myślami do lepszysz czasów. Być może "problem" tkwi w Twoim charakterze, względnie w obecnym związku. Może być tak, że jest w nim zbyt dobrze i to sprawa, że się w nim nudzisz. Może potrzebujesz więcej adrenaliny, albo jesteś marzycielką. Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Możesz założyć nowy temat tu -
interpretacje-numerologiczne-f1170.html

Względnie poprosić Teresę - kacik-interpretacji-numerologicznych-teresy-f1381.html
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Nut » 25 maja 2018, 15:29

Sama się nakrecasz a kiedy chcemy Ci udzielić pomocy, to znikasz. Dziwne trochę.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Postautor: Malwinette » 25 maja 2018, 15:33

Dziękuję bardzo:) Mój obecny związek trwa 16 lat, więc nuda niewykluczona.. Dla meza jestem całym światem, sam mówi, ze zyje poto aby uchylić mi nieba. Chętnie podam i jego datę, ale chyba tu nie mogę?
Malwinette

Postautor: Malwinette » 25 maja 2018, 15:35

A może ktoś zechciałby postawić tarota? Co mnie trzyma przy tamtym emocjonalnie? i czy bedzie mi dane kiedyś powiedzieć mu na żywo: przepraszam i dziękuję?
Malwinette

Postautor: Elie » 27 maja 2018, 10:56

Co mnie trzyma przy tamtym emocjonalnie

3 Kielichy...Głupiec...As Kielichów...As Denarów...Królowa Buław...10 Denarów
Niewątpliwie Twój mąż o Ciebie dba, w szczególności zapewnia Ci dobrobyt, stabilizację materialną.Możecie się kochać, ale mijacie się. Brakuje Wam czasu na beztroskę, na seks z "ikrą". Jesteś kobietą pełną energii i brakuje Ci tej "ikry", która pozwala kobiecie czuć się w pełni kochaną, a co istotniejsze - pożądaną.Krótko mówiąc - brakuje ostrego ale i namiętnego seksu.Stąd myśli o byłym. Z biegiem czasu zapominamy o tym co było złe czy niezbyt dobre. Pamiętamy wybiórczo, zwykle to co było najlepsze, przy czym z czasem, wydaje się być jeszcze lepsze niż było faktycznie. I to jest to. Wychodzisz w Królowej Buław, kobiecie wyjątkowo energicznej, seksownej, ale również ceniącej stabilność materialną. Odrzuciłaś byłego bo nie zapewniał Tobie tego ostatniego - stabilizacji materialnej ?

czy bedzie mi dane kiedyś powiedzieć mu na żywo

10 Denarów...Wisielec...10 Mieczy...Król Buław...6 Buław...Królowa Denarów / Diabeł
Uważam, że nie. On postawi na żonę, a Ty nadal będziesz tęsknić. Stanie się to Twoją obsesją - karta Diabeł.
Poczytaj o tej karcie. Sama się nakręcasz i tylko Ty sama możesz uwolnić się od tych myśli, które w sumie sprawiają Tobie przyjemność, są odskocznią, która stała się obsesją.Nikt siłą Cię nie trzyma.Przemyśl to sobie.

Życzę powodzenia :hipnoza:
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Malwinette » 27 maja 2018, 13:51

Bardzo dziekuje. Duzo prawdy w tym wszystkim. Majac na mysli, co mnie trzyma emicjonalbie przy tamtym, mialam na mysli bylego. Ale opis mojego ukladu z mezem idealny:). Bylego porzucilam bo zdawalo mi sie ze mozna przezyc cos wiecej emocjonalnie- finanse nie mialy z tym nic wspolnego, bylam zreszta wtedy tak mloda, ze kasa nie robila na mnie zadnego wrazenia:)Dziekuje
Malwinette

Wróć do Kompleksowe porady