Urok 9dniowy - A.Devine?

Urok 9dniowy - A.Devine?

Postautor: Moniczka01 » 11 wrz 2016, 12:56

Czesc. Jestem nowa na forum i poszukuje pomocy...Czy ktos z Was orientuje sie czy w ksiazce A.Devine "ksiega zaklec i uroków" znajduje sie opis rytualu magicznego ktorego poszukuje? Chodzi o rytual ktory wykonuje sie 9 dni/9 nocy. Z tego co sie orientuje nalezy tam na kartce napisac swoje zyczenie oraz pewne slowa, ktorych nie znam. Przechowuje sie to 9 dni w miejscu do ktorego nikt nie zaglada, po czym 9 nocy nalezy owa kartke spalic, wymawiajac te slowa oraz popiol wrzucić do wody. Nie wiem czy to dokladny opis, moze cos przekrecilam...jesli ktos kojarzy czy to jest w tej ksiazce...albo jakiejs innej...bardzo mi zalezy zeby to odnaleźć....pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)
Moniczka01

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Urok 9dniowy - A.Devine?

Postautor: Nut » 11 wrz 2016, 13:06

Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Postautor: Moniczka01 » 11 wrz 2016, 15:20

Bardzo dziekuje:)
Moniczka01

Postautor: Moniczka01 » 11 wrz 2016, 15:24

Kurcze, to jest ksiazka Alana Abyssa....a mi chodzilo o Adriana Devine. Przynajmniej tak mi sie wydaje, ze ten rytual pochodzi z jego ksiazki. Nie znalazlam zadnego pdfa niestety, a nie jestem pewna ze to w jego ksiazce jest. Najwyzej sobie kupie i sprawdzę, lecz mialam nadzieję ze ktos to potwierdzi, ewentualnie poradzi mi, gdzie moge znaleźć to konkretne zaklęcie...:(
Moniczka01

Postautor: Elie » 11 wrz 2016, 16:08

Ta czy nie, nie ma znaczenia. Bardziej istotne jest Twoje doświadczenie w magii.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Moniczka01 » 11 wrz 2016, 17:24

Nie jest istotne dla mnie, nie pouczajcie mnie prosze bo nie znacie moich motywow. Ale jesli ktos jest bardzo ciekawy, to nie szukam tego dla siebie. Kilka lat temu moja przyjaciolka skorzystała z tego zaklęcia. O dziwo, podziałalo ale sa skutki o ktorych nie moge i nie chce pisac. Potrzebuje tej książki poniewaz sadze ze w niej moze buc zawarte jak to odczynic. Niestety ona nie pamieta czy to byla akurat ta. Tak jej sie wydaje, alw jak wspomnialam to bylo dawno i nie jest pewna. Wiec akurat moje doswiadczenie w magii nie jest dla tej sprawy istotne. Jeśli ktos chce pomoc, bede bardzo wdzieczna. Ale nie potrzebuje pouczeń, naprawde.
Moniczka01

Postautor: Elie » 11 wrz 2016, 17:35

Nie zawadzi jak głupi mądremu doradzi. Swoją drogą to co piszesz jest zbyt enigmatyczne. Tak czy siak, idź na forum
http://aetherius.pl/forum/memberlist.php, a konkretnie zgłoś się do Rasphula - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007106736872
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Moniczka01 » 11 wrz 2016, 18:16

Dziękuję Elie:) jest enigmatyczne poniewaz ja tego uroku nie robiłam. Powtarzam tylko co moja przyjaciolka mi mówiła, moze cos przekrecilam, nie wiem. Ja nie bawie sie w magię, ale poprosila mnie o pomoc w poszukiwaniach wiec zasiegam jezyka. Zwyczajnie pytam, moze ktos cos slyszal:) dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, zrobie jak mi radzisz :)
Moniczka01

Postautor: Rea » 13 wrz 2016, 11:53

Poszukaj w google chomik i masz -
http://chomikuj.pl/mamajewic/Poradniki/ ... 052469.pdf
file:///C:/Users/User/Downloads/Ksi%C4%99ga%20zakl%C4%99%C4%87%20i%20urok%C3%B3w%20Devine%20Adrian%20ebook%20(2).pdf
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Wróć do Klątwy i uroki