Usui Reiki Ryoho

Re: Usui Reiki Ryoho

Postautor: zoska1977 » 09 paź 2012, 11:56

Iris pisze:Ciekawy awatar -> fragment "ogrodu Zen" :)

Czy oprócz reiki stosujesz tez inne techniki, właśnie Zen?
Czy samo reiki wystarczy do utrzymania "równowagi" w życiu, czy trzeba dodatkowo wspomagać się medytacjami, albo jakąś formą ćwiczeń ?

Pozdr.

Dziękuję Iris.

Ja osobiście nie korzystam z innych technik i nie łaczę Reiki z niczym. Mnie osobiście wystarcza ono w czystej swej postaci. Natomiast sama energia Reiki jest wystarczającym narzędziem aby taką równowage o jakiej piszesz osiągnąc.
Przy czym nalezy pamietac, iż nie wystarczy inicjować sie na stopień Reiki i czekać na cudowną przemiane.
Tak jak napisałam to tylko narzedzie, dzieki któremu jesli tylko sobie pozwolimy możemy zmienic wiele w naszym zyciu. Przede wszystkim liczy sie praktyka i jeszcze raz praktyka.
Oczywiście można łaczyć energię Reiki z innymi medytacjami, jesli ktoś odczuwa taka potrzebe, nie jest to zabronione. Ja osobiście takowej nie odczuwam :)
Awatar użytkownika
zoska1977
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 9

Poprzednia

Wróć do Różne odłamy medycyny naturalnej