Wahadełka

Re: Wahadełka

Postautor: Andrzej Pietrza » 06 lut 2014, 18:12

Wahadełko-kiwadełko wystarczy do określenia polaryzacji, poza śrubką mamy też inne ciężarki chociażby obrączka. W sprzedaży można spotkać wahadełka-dziwadełka, co nie przekreśla ich możliwości komunikatywnych. Wahadła są używane przez wróżki, niektórych bioenergoterapeutów, rejkę i wcale im nie chodzi o jakąś energię leczo informację, którą uzyskają od podświadomości przy odpowiednim nastawieniu mentalnym.
Na zdjęciach pokazanych przez 1henua, jedno wahadło ma polaryzację dodatnią na dole, takim wahadłem nie można dłużej utrzymać określonego ruchu, mogą być mylne wnioski.
Pozdrawiam.
Andrzej Pietrza

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: JODA » 06 lut 2014, 19:46

Andrzej Pietrza pisze:Wahadełko-kiwadełko wystarczy do określenia polaryzacji, poza śrubką mamy też inne ciężarki chociażby obrączka. W sprzedaży można spotkać wahadełka-dziwadełka, co nie przekreśla ich możliwości komunikatywnych. Wahadła są używane przez wróżki, niektórych bioenergoterapeutów, rejkę i wcale im nie chodzi o jakąś energię leczo informację, którą uzyskają od podświadomości przy odpowiednim nastawieniu mentalnym.
Na zdjęciach pokazanych przez 1henua, jedno wahadło ma polaryzację dodatnią na dole, takim wahadłem nie można dłużej utrzymać określonego ruchu, mogą być mylne wnioski.
Pozdrawiam.

Jestem przeciwnikiem bylejakości, a kolega widzę ja promuje.Nie mówimy tutaj o uzdolnionych radiestetach, tylko o początkujących,sam sobie zaprzeczasz owszem wahadło miedziane jest niewłaściwie spolaryzowane tyle ze oba wahadła pracują na kolorze szarym [zieleń minusowa] co dla początkujących jest nie do przyjęcia, to co wyrabiają wróżki w ezotv nie jest absolutnie reprezentatywne dla porządnego radiestety,jak to jest dla Ciebie szkoła to cóż nie będę komentował. Jeżeli uważnie czytałeś tu teksty to na temat przydatności wahadła z obrączki parę postów bliżej się wypowiadałem.A jeśli chodzi o wahadełka dziwadełka to chętnie je zobaczę.
Awatar użytkownika
JODA

Postautor: Andrzej Pietrza » 07 lut 2014, 15:11

Gdybym proponował zbadanie pacjenta wahadłem ze śruby to określenie bylejakość ma uzasadnienie. Badając plan mieszkania bądź działki wahadłem z przykładowej szyszki, mogą być różne wskazania, gdyż nie mamy idealnej osi oraz waga nie odpowiada predyspozycją użytkownika. Określenie polaryzacji jest najprostszą czynnością, wymaga jednak pewnej wiedzy odnośnie uwarunkowań.
Odnośnie energii wahadeł, najczęściej używam izysa, który ma energię białą. W celu naenergetyzowania wody w szklance mogę machać wahadłem nawet godzinę i to nie zmieni jej parametrów, wystarczy tylko nastawić się mentalnie na przekazanie energii i woda będzie miała kolor radiestezyjny czerwony, zielony bądź, jaki sobie zażyczę. Momot zatrzymania się ruchów wahadła sugeruje wykonanie polecenia. Wahadło emitowało kolor biały o natężeniu 25 000 jednostek Bovisa, woda wskazała 50 000 jednostek. Jak sądzisz, czy to wahadło przekazało swoją energię, czy człowiek? Nadal stoję na stanowisku, że wahadła służą do komunikacji z podświadomością, bo jak inaczej wytłumaczyć określenie polaryzacji na zdjęciach.
Również mam zastrzeżenia do wahadła z miedzi, tutaj się zgadzamy
Andrzej Pietrza

Postautor: JODA » 10 lut 2014, 16:17

jakoś to malo mnie przekonuje bardzo jestem ciekawy wahadło emitowało kolor biały a woda miała inny gratulacje nowa radiestezja to samo dotyczy energetyki wody energia sama weszła bo wahadło przekazało polowe energetyki wody no no,gratulacje. Wahadło owszem ma połączenie z podświadomością ale podświadomość nie ma energetyki,to poprzez nią łączysz się z kosmosem lub jeżeli jesteś bardziej zaawansowany z energiami anielskimi lub wyżej. Wahadło samo w sobie niema energetyki owszem chyba ze wahadło z kamieni mocy lub kamieni szlachetnych także wahadła specjalne np. leczące.
Awatar użytkownika
JODA

Postautor: Andrzej Pietrza » 11 lut 2014, 16:21

1) Każde wahadło ma energię, wynika to z promieniowania kształtów. Wyjątek stanowią wahadła neutralne, w których występują odwrotne polaryzacje wzajemnie znoszące się.
2) Podświadomość jest dysponentem energii, pobiera z zewnątrz jak i wytwarza samodzielnie.
3) Podświadomość przekazuje energię w dowolne miejsce na polecenie świadomości, obserwujemy to w pracy bioenergoterapeutów, rejki, radiestetów.
4) Energia przekazana przez człowieka ma całkiem inne właściwości niż różne energetyzatory, mimo że odczyty natężenia i rodzaju są jednakowe.
5) Nie używam wahadeł do energetyzowania, robię to ręką lub posługuję się wizualizacją
Andrzej Pietrza

Postautor: JODA » 12 lut 2014, 18:56

BARDZO CIEKAWE. Owszem wahadła maja energie kształtu tyle ze skutkuje ona kolorem radiestezyjnym i polaryzacją, a nie energetyka podawana w BSE.
PODŚWIADOMOŚĆ NIE WYTWARZA ENERGI !!! jest tylko mobilizatorem energii człowieka,w sensie sil życiowych,obronnych,wykorzystania pełnej mocy mięśni i całego organizmu. Każdy człowiek pobiera energie z zewnątrz, tyle ze w różnym stopniu. PODŚWIADOMOŚĆ NIE PRZEKAZUJE ENERGII,Wspomaga ale jako ''osoba''wiedząca jak najlepiej to zrobić. Tyle ze robi to osoba mająca do tego predyspozycje a w wypadku bioenergoterapeutów szczególny rodzaj energii. Energia przekazana przez człowieka zależy od bardzo wielu Klątwy złorzeczenia itp. to tez energia.Tak samo energetyzatory mogą przekazywać czarne energie.
Awatar użytkownika
JODA

Postautor: Andrzej Pietrza » 13 lut 2014, 16:45

JODA pisze:BARDZO CIEKAWE. Owszem wahadła maja energie kształtu tyle ze skutkuje ona kolorem radiestezyjnym i polaryzacją, a nie energetyka podawana w BSE.

Skala BSM (Bovis, Simeneton, Matela,) jest wielokrotnością skali Bovisa, zatem może być używana zamiennie. Odczyty BSM są mniej precyzyjne, sądzę , że przy dużych natężeniach energii nie ma to większego znaczenia. W skali BSM często określam energię ludzi zajmujących się naturoterapią, niejednokrotnie przewyższa 200 000 jednostek. Większość ludzi posiada energię 9 000–25 000 jednostek, co nie ma większego znaczenia dla funkcjonowania organizmu

PODŚWIADOMOŚĆ NIE WYTWARZA ENERGI !!! jest tylko mobilizatorem energii człowieka,w sensie sil życiowych,obronnych,wykorzystania pełnej mocy mięśni i całego organizmu. Każdy człowiek pobiera energie z zewnątrz, tyle ze w różnym stopniu. PODŚWIADOMOŚĆ NIE PRZEKAZUJE ENERGII,Wspomaga ale jako ''osoba''wiedząca jak najlepiej to zrobić. Tyle ze robi to osoba mająca do tego predyspozycje a w wypadku bioenergoterapeutów szczególny rodzaj energii. Energia przekazana przez człowieka zależy od bardzo wielu Klątwy złorzeczenia itp. to tez energia.
O roli podświadomości mówi współczesna psychologia, wpływa na ciało fizyczne jak i na psychikę. Filozofia huny bardzo dużo poświęca uwagi temu tematowi nazywając podświadomość „niższe ja”. Max Freedom Long opisuje „niższe ja” podaje liczne przykłady jej działania w sposób bardzo przystępny, zrozumiały dla osób nieobeznanych z terminami akademickimi

Tak samo energetyzatory mogą przekazywać czarne energie.

Energetyzatory najczęściej są tworami sztucznymi wykorzystującymi promieniowanie kształtów i właściwości polaryzacji. Brak odpowiedniej wiedzy może stworzyć silne promieniowanie elektromagnetyczne lub kolory radiestezyjne mało przydatne dla organizmów. Energetyzatorem naturalnym mogą być drzewa tylko w okresie kiedy krążą w nich soki ( wiosna, lato, wczesna jesień
Andrzej Pietrza

Postautor: Avalo » 13 lut 2014, 20:06

Ellie pisze:W jaki sposób zbadać poprzez fotkę w necie ? Nie da się.

Da się, da się. Tylko akurat ani Ty, ani ja tego nie potrafimy ;)
ཨོཾ་མ་ཎི་པ་དྨེ་ཧཱུྃ་

Awatar użytkownika
Avalo
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 6

Postautor: JODA » 16 lut 2014, 21:17

ja jednak wole skale Bovisa dla mnie jest bardziej porównywalna. Przeciętny człowiek ma wg niej 6500 jednostek.
Awatar użytkownika
JODA

Postautor: Andrzej Pietrza » 17 lut 2014, 11:33

JODA pisze:ja jednak wole skale Bovisa dla mnie jest bardziej porównywalna. Przeciętny człowiek ma wg niej 6500 jednostek.

Energia 6500 Bovisa jest sugerowana w książkach. Własne obserwacje i innych radiestetów wskazują, że nie jest to prawda.
Energię 5 500-7 000 jednostek stwierdzałem u ludzi z bardzo osłabionym organizmem i po zabiegach chirurgicznych. Oczyszczenie ciała fizycznego i aury oraz wyrównanie pracy czakr zawsze zbliżało energię do stanu typowego dla danej osoby, następowała zdecydowana poprawa pracy organizmu. Temat ten zahacza w bioenergoterapię, która wbrew pozorom jest bardzo powiązana z radiestezją
Andrzej Pietrza

PoprzedniaNastępna

Wróć do Radiestezja i różdżkarstwo