Wahadełko nie zawsze mówi prawdę

Wahadełko nie zawsze mówi prawdę

Postautor: Aleksander » 04 sty 2018, 15:48

Witam,
ostatnio kupiłem wahadełko czakralne. Oczyściłem je nad płomieniem świecy a po każdym użyciu rozładowywałem.
Lecz czasami nie mówi prawdy np. zapytałem się czy wygram coś w loterii-odpowiedź wahadełka TAK co było? nie wygrałem. Było jeszcze parę takich przypadków.
Proszę o pomoc. Jestem początkującym i nie wiem co zrobić.
Aleksander

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wahadełko nie zawsze mówi prawdę

Postautor: Nut » 04 sty 2018, 16:08

Czakralne 035 pierwszy raz słyszę. Ogólnie z tego co wiem wahadełka nie mówią. Odpowiedź uzależniona jest od naszych możliwości i umiejętności posługiwania się wahadełkiem. Trzeba trenować i jeszcze raz trenować
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy
Droga życia: 0

Postautor: Aleksander » 04 sty 2018, 16:22

Nut pisze:Czakralne 035 pierwszy raz słyszę. Ogólnie z tego co wiem wahadełka nie mówią. Odpowiedź uzależniona jest od naszych możliwości i umiejętności posługiwania się wahadełkiem. Trzeba trenować i jeszcze raz trenować

Mówią chodzi mi o odpowiedź ale mniejsza z tym. Czyli im więcej będę pracował z wahadełkiem to odpowiedzi będą bardziej dokładne?
Wahadełko czakralne-zrobione w "kolorach czakr" z kryształów
Aleksander

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Skarabeusz » 05 sty 2018, 19:34

Tu jest wystarczająca ilość informacji; wahadelka-f856.html
Niektóre przesadzone, no ale ludzie bywają naiwni. Wahadełko można zrobić z byle czego. To od naszych predyspozycji zależy trafność odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Skarabeusz
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Piotr Gruda » 11 sty 2018, 04:43

Jako wieloletni radiesteta, odradzam stosowanie wahadła na łańcuszku. Sam opis owego wahadła daje dużo do myślenia....
Radzę nabyć profesjonalne wahadło. Na sam początek polecałbym wahadło mosiężne IZIS. Jest to wahadło bezpieczne, niemające pamięci promieniowania (nie impregnuje się), z falą nośną bieli radiestezyjnej (B).
Musisz pamiętać, że na początku należy używać sprzętu lekkiego. Nie kupuj więc ,,odważnika", bo taki sprzęt Ci nie ruszy.
Na samym początku należy wahadło zestroić. W tym celu ustawiasz lewą dłoń w poziomie i jej kciukiem dotykasz czakry splotu słonecznego. W prawą dłoń bierzesz sznur wahadła przy samym wahadle i ustawiasz wahadło nad środkiem lewej dłoni. Teraz powoli, bardzo powoli wydłużasz odcinek sznura między chwytem w palcach i wahadłem. Cały czas nad środkiem lewej dłoni. Czynisz tak do momentu, w którym wahadło zacznie kreślić idealne koła (nie elipsy). Długość promienia zaznaczasz przesuwając koralik na sznurze w miejsce, w którym trzymasz sznur.
Jeszcze raz sprawdzasz, czy promień jest idealnie ustawiony (oscylacja kołowa wahadła).
Procedurę przeprowadzasz po wypoczęciu, w pełnym zdrowiu, na czczo i nie ,,na kacu".
Jako początkującemu, proponuję przeprowadzenie jej będąc nago, lub mając na sobie odzież tylko z włókien naturalnych. W sąsiedztwie nie może być czynnej elektroniki (w promieniu 2m).
Błędy wskazań przez sprzęt radiestezyjny u początkującego biorą się z oddziaływania autosugestii. Wtedy wahadło pokazuje Ci to czego oczekujecz, nie to co jest prawdą. Kluczową rolę odgrywa tu umiejętność osiągnięcia stanu ,,biernego oczekiwania", zaś to następuje po treningach. Z loterią nie wojuj, bo jak chcesz wygrać, to na pytanie: ,,Czy wygram?", dostaniesz odpowiedź zgodną z Twoim oczekiwaniem.
Awatar użytkownika
Piotr Gruda

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 33

Postautor: Ejbert » 22 lut 2018, 01:03

To fakt, że błędy odczytu mają źródło w autosugestiii dałbym tu 99 %, 1 % zostawiając na zakłócenia niezależne od radiestety. A często jest też tak, że można mieć duże zdolności radiestezyjne, ale jeśli nie opanuje się swojego umysłu (w skrócie: samego siebie) to te zdolności można sobie w... kieszeń wsadzić. Ja tak mam i o ile nie skupię maksymalnie to z mogę zapomnieć o jakimkolwiek odczycie. A że mi się nie chce pracować nad tym, to wahadło sobie odpuściłem. Ale lubię patrzeć, jak nawet zwykła skarpetka od herbaty skacze sobie jak jej wskażę 035

Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy
Droga życia: 0

Postautor: Piko » 29 mar 2018, 10:05

Ejbert pisze:To fakt, że błędy odczytu mają źródło w autosugestii dałbym tu 99 %, 1 % zostawiając na zakłócenia niezależne od radiestety. A często jest też tak, że można mieć duże zdolności radiestezyjne, ale jeśli nie opanuje się swojego umysłu (w skrócie: samego siebie) to te zdolności można sobie w...

Święta Racja
Wahadełkiem zacząłem za zgodą rodziców posługiwać w wieku ok. 10 lat. Było to wahadełko drewniane oraz drugie mosiężnie z zaznaczonymi wszystkimi kolorami. Próbowałem wtedy mocno lecz niestety nie na wszystko dawało 100% odpowiedź, więc powędrowały do szuflady, a później nie wiem gdzie zniknęły.
Teraz mam Kryształ górski na srebrnym łańcuszku , którego używam rzadko (nie na zawołanie ) tylko wtedy gdy jestem skoncentrowany a jednocześnie otwarty na świat ( sygnały zewnętrzne od innych osób [ Medytacja Szine się kłania] ). Oczywiście wszystkie sygnały pochodzą od podświadomości (nieświadomości) mojej i innych osób uczestniczących w diagnozie.
Wtedy największa trafność.
Tak więc Aleksandrze dużo pracy przed Tobą w celu zdobycia doświadczenia i pamiętania że Wahadełko nie zawsze mówi prawdę.

Awatar użytkownika
Piko
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 2

Wróć do Wahadełka