Warsztat Tarota Intuicyjnego

Warsztat Tarota Intuicyjnego

Postautor: Mojmira » 11 sty 2018, 10:01

Kochani,
Tarot to wspaniałe narzędzie, które niesamowicie potrafi pomóc nie tylko w poznaniu tendencji na przyszłość, ale przede wszystkim zrozumieć teraźniejszość i przeszłość, tak, by móc podejmować jak najlepsze wybory. Ale to zapewne wiecie :-) Ci z Was, którzy sami Tarotem się nie posługują, wiedzą również, że sesje Tarota z osobą, która się na nim zna/jest na niego otwarta nie są tanie, podobnie jak nierzadko nauka pracy z nim.

Na gorącą prośbę znajomej, zafascynowanej narzędziem, jakim jest Tarot, a także moim doświadczeniem, z którego wynika, że nauka pracy z Tarotem nie musi być ani trudna, ani czasochłonna, ani bardzo droga, skonstruowałam warsztat, dzięki któremu w zaledwie 2 dni pomagam otworzyć się na zdolność czytania z kart. Co więcej, mają pewność co do tego, że ta metoda działa, daję gwarancję zwrotu inwestycji w wypadku, jeśli pod koniec tych dwóch dni ktokolwiek z uczestników nie byłby w stanie samodzielnie odpowiedzieć na własne lub cudze pytania.

Warsztat odbędzie się w Warszawie w dniach 3-4.02.
Tu link do wydarzenia na FB, gdzie można znaleźć pełny opis warsztatu, a także filmik, który nagrałam podczas grudniowego pobytu w Tajlandii, który jeszcze więcej mówi o tym, w jaki sposób opracowałam metodę, którą się posługuję :-)

https://www.facebook.com/events/158207818159670/

A jeśli jesteś zainteresowana/-y, a nie masz konta na FB, tutaj mój email:
mojmira.wroc@gmail.com

Awatar użytkownika
Mojmira
Arcykapłanka Wicca

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 0

Wróć do Współpraca, ogłoszenia, reklamy