Wiara w siebie

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich Użytkowników forumezo.

Wiara w siebie

Postautor: Smoczyca » 03 gru 2017, 19:07

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat ale nie wiem gdzie indziej go stworzyć tym bardziej, że tu są kompleksowe porady :).
Wiem, źe są tu dobre dusze, z którymi można porozmawiać i które coś doradzą (niekoniecznie wróżbą ale poradą i dobrym słowem).
Nie wiem czy to ni jesień ni zima za oknem czy inne sprawy czy wszystko na raz ale wpadłam w emocjonalny dołek i nie mogę się wygrzebać. Zaczęło się od tego że obecna praca przestała mi dawać satysfakcję (szukam innej ale na razie bez skutku). To po trosze jest dziwne, bo jest to coś co naprawdę lubię robić czyli grzebanie w Internecie :)
Kolejno doszło poczucie odrzucenia. Mężczyzna z którym układało się dobrze (były plany i widoki na coś więcej), który powiedział, źe chce być ze mną nagle zmienił zdanie, nie wiem czemu, a podaje dziwne powody. Moja intuicja mówi, że ktoś wpłynął na jego decyzję lub... się wystraszył. Nie wiem czy tak jest faktyczne nie mogę tego zweryfikować.
Takźe sny nie przywodziły takich zmian.

Może przyczyny są błahe ale to wszystko gdzieś tam we mne siedzi i nie chce wyjść. Moje poczucie własnej wartości znacznie spadło. Są dni kiedy zmuszam się do kontaku z innymi, bo po prostu czasem jest mi ciężko.
Próbuję medytacji ale daje oddech na krótki czas. Zapisałam się na kurs, uczę się językow, zajmuję się hobby ale to działa na chwilę. Najciężej jest wieczorem przed snem gdy wszystko do mnie wraca.
Staram się być dobrym człowiekiem, nikogo nie ranić i być szczerą. Mam nadzieję, że los jednak da mi szczęście w pracy i miłości.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi :0vishenka:
Smoczyca
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Re: Wiara w siebie

Postautor: Rea » 04 gru 2017, 13:18

Czasami trzeba przejść przez piekło, żeby poznać niebo. Coś w tym jest. Wszyscy mamy trudniejsze okresy w życiu. Podobno przeszkody uczą nas życia, są po coś. Nawiązując do Twojego mężczyzny; może dawał jakieś sygnały wcześniej, tylko je przeoczyłaś. Chcemy wierzyć w to czego pragniemy, przymykając oczy na ostrzeżenia. Może czeka Cię ktoś uczciwszy, kochający naprawdę. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsi mężczyźni są w przeważającej części zniewieścieli, za bardzo bym nie liczyła na szczerość i prawdomówność z ich strony. Mamy to o co walczyły feministki - równość praw i obowiązków. Nie przewidziały czym ta równość się skończy. Współcześni mężczyźni nie poczuwają się do bycia głową rodziny. Mówiąc wprost - są bez jaj.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields

Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Postautor: Smoczyca » 04 gru 2017, 13:27

Dziękuję za odpowiedź :usmiech:
Zazwyczaj porażki miłosne aż tak mnie nie dołują, w końcu różnie to bywa. Jak wspomniałaś obecnie faceci jakoś późno chcą mieć rodzinę chociaż są i wyjątki.
Czy były sygnały hmmmm nie wiem. Do tej pory byliśmy tylko i wyłącznie na stopie przyjacielskiej i to on pierwszy przeszedł na "wyższy" poziom.
Najbardziej mnie zabolało że tak nagle to sobie postanowił i że nie chce lub nie potrafi po prostu pogadać i mi wyjawić powodu.
Smoczyca
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 5

Postautor: Iza74 » 04 gru 2017, 14:35

Czy były sygnały hmmmm nie wiem. Do tej pory byliśmy tylko i wyłącznie na stopie przyjacielskiej i to on pierwszy przeszedł na "wyższy" poziom.
Najbardziej mnie zabolało że tak nagle to sobie postanowił i że nie chce lub nie potrafi po prostu pogadać i mi wyjawić powodu.

Co oznacza wyższy poziom.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 87 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Smoczyca » 04 gru 2017, 14:50

Chęć bycia ze sobą, bycie parą, głębsze uczucie
Smoczyca
Dobry Duszek Forumezo