Widzenie przyszłości we śnie - prośba o wskazówkę

Widzenie przyszłości we śnie - prośba o wskazówkę

Postautor: obcyniestad » 11 maja 2017, 13:51

Cześć. Chciałem zapytać o jasnowidzenie w trakcie snu. Kiedyś, już wiele lat temu, byłem na spotkaniu z wróżką. Pani powiedziała mi, że mam zdolność "sennego wróża", a przynajmniej tak ją wtedy określiła. Polega na przewidywaniu wydarzeń w przyszłości w trakcie snu. Wróżka powiedziała, że to się albo ma, albo nie. Przyznam, że te lata temu sprawę zbagatelizowałem, ale na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy zauważam mocne nasilenie tego zjawiska. Często zdarza się, że w trakcie snu śnię o osobie, której bardzo dawno nie widziałem. Następnego dnia ta osoba dzwoni, wysyła smsa, albo kontaktuje się ze mną w inny sposób. Śnię również o wydarzeniach. Sprawach, które dotyczą mnie, lub bliskich mi ludzi. Widzę rozwiązania we śnie, niekiedy metaforyczne i zawsze dzień po śnie (to jest reguła, wydarzenie w świecie codziennym pojawia się dokładnie w dzień po śnie) okazuje się, że sprawa rozwiązała się tak jak śniłem: dobrze, albo źle z mojej/naszej perspektywy.

Chciałem w związku z powyższym zapytać, czy istnieje możliwość wyszlifowania tej umiejętności? Nauczenia się sprowadzania odpowiedzi na konkretne pytania? Do tej pory funkcjonowało to tak, że te przychodziły spontanicznie i były wybierane za mnie. Czy ja mogę wybierać? Czy mogę w jakiś sposób wywołać pytanie, osobę, zjawisko, problem i poprzez siłę woli/prośbę tudzież inny sposób, wyśnić jej rozwiązanie?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozostaję również głęboko wdzięczny.
obcyniestad

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Widzenie przyszłości we śnie - prośba o wskazówkę

Postautor: Elie » 11 maja 2017, 14:10

Dobrze wróżka powiedziała - taki dar się ma albo nie. Czasem pojawia się z wiekiem, kiedy jesteśmy już bardziej spokojni, refleksyjni...

Owszem, można ćwiczyć i zadawać pytania przed snem. Czy sen przyniesie odpowiedź ... nigdy nie wiadomo od kogo i czego to zależy.
Też tak mam, a odpowiedzi pojawiają się pod postacią symboli, moich sprawdzonych a nie tych książkowych.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1964 razy
Otrzymał podziękowań: 1665 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Kompendium wiedzy o snach