Wiek dzieciństwa duchowego

Wiek dzieciństwa duchowego

Postautor: huston6 » 04 mar 2009, 23:11

Wiek Dzieciństwa Duchowego

Prosta suma daty urodzenia wskazuje Wiek Dzieciństwa Duchowego. Bywa on zwykle bardzo różny od ustawowego wieku dojrzałości i społecznych praw, jakie przysługują człowiekowi. Nie ma też nic wspólnego z dojrzałością biologiczną, czy nawet intelektualną. Rozwój duchowy oznacza gotowość do wyboru przeznaczenia oraz losu.

Jest to okres nauki i rozwoju, w którym człowiek uczy się powiązań ciała i duszy. Celem tego okresu jest rozwinięcie świadomości o wzajemnym wpływie wartości niematerialnych i materialnych. Jest to także czas, gdy człowiek powinien się nauczyć odróżniania dobra i zła.

Wielu ludzi urodzonych w minionym tysiącleciu, miało bardzo długi okres ochronny, bo takim wlaśnie jest Czas Dzieciństwa Duchowego. Mówi się, że nad dziećmi czuwają specjalne Anioły. Te wlaśnie osoby, ktore miały więcej czasu na rozwój swojej duchowości są także gruntowniej przygotowane do wprowadzenia w tajemnice Istnienia ludzi, urodzonych od 2000 roku. Niektóre z tych dzieci już ukończyły okres specjalnej ochrony duchowej. Ich rodzicom przypadł zatem bardzo trudny obowiązek wyjaśnienia znaczenia dokonywanych wyborów i postępowania.

Od dnia, w którym człowiek kończy Wiek Dzieciństwa Duchowego, staje niejako w punkcie zero i zaczyna decydować, jaką drogą pójdzie dalej? Po tej dacie, mają miejsce wydarzenia, które zmuszają do wyboru kierunku dalszego życia. W stronę pozytywnego przeznaczenia prowadzi niestety trudniejsza droga, która wymaga wyrzeczenia się osiągania czegokolwiek cudzym kosztem i krzywdą. Negatywne przeznaczenie kusi i przyciąga ułatwieniami, jakie można mieć i zyskiwać przez: lekceważenie cudzej godności, serca, marzeń, starań, szczęścia, więzi, sprawiedliwości, nawet życia i zdrowia fizycznego lub psychicznego. Krzywdę można czynić nic specjalnego nie robiąc, zwłaszcza kiedy ktoś potrzebuje pomocy lub chociaż zrozumienia.

Tak więc istnieje taki czas, od jakiego rusza sinusoida losu w kierunku świadomie lub nieświadomie wybranego celu, ktory staje się przeznaczeniem. Droga do niego to właśnie nasz codzienny los.

Cykle zmian losu wynoszą tyle lat, ile wynosi połowa sumy cyfr z daty urodzenia. I tak np. Osoba urodzona 17.04.1972 ma Wiek Dzieciństwa Duchowego 31 lat, co oznacza, że ukończyło go w 2003 roku, a fala cyklu zmian wynosi ½ , czyli 15,5 roku. Teraz zobaczmy, jak wygląda sytuacja dziecka urodzonego 01.01.2000 roku. Jego suma cyfr daty urodzenia wynosi 4, a więc w 2004 roku takie dziecko wchodzi w fazę cyklu sojego losu, zmieniającą się co 2 lata. Każdy zada teraz pytanie, jak takie małe dziecko może dokonać wyboru losu i przeznaczenia. Jednak może i dokonuje! Te najwczęsniej urodzone po nastaniu nowego tysiąclecia, nazywane bywają Dziećmi Indygo. Mają wyższą intelegiencję mentalną, a jej możliwośi są wręcz niewiarygodne. Opiekunowie i rodzice takich dzieci mogą więc obserwować jak przebiegają owe zmiany i jak reaguje na nie ich dziecko. Mają też możliwość, a i powinni już mieć mądrość, aby te spadki lub wzrosty powodzenia życiowego dziecka pomóc korygować. W przeciwnym razie mogą nastąpić trudności, jakich poprzednie tysiąclecia nie doświadczało w wychowaniu własnego potomstwa. Łatwo sobie wyobrazić, jak wychowa swoje potomstwo osoba, która po ukończeniu swojego Wieku dzieciństwa Duchowego wybrała życie łatwe i kosztem cudzych krzywd, dając taki właśnie przykład.
huston6

Re: Wiek dzieciństwa duchowego

Postautor: huston6 » 04 mar 2009, 23:38

dodaje sie do 2 liczb i dzieli przez 2; masz 31:2=15,5
huston6

Postautor: Czarna » 06 mar 2009, 14:24

hm czyli jeśli sie ma 35 zmiany są generalnie co 17,5 roku? czy też wtedy jednorazowe są ?
Awatar użytkownika
Czarna
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Czarna » 06 mar 2009, 19:58

Noi od wtedy pierwsze decyzje ?
Awatar użytkownika
Czarna
Wpadłem na chwilę

Postautor: Tamia » 06 mar 2009, 22:21

No to wyglada na to ze ja juz realizuje pkt zero od rozku niemal...hmm...to mi wiele wyjasnia, bardzo ciekawy temat :D

Ja mysle ze w wieku 17 lat zdecydowalam co bede studiowac i zmienilam swoje podejscie do zycia...Trudny to byl czas dla mnie, heh
Ostatnio zmieniony 06 mar 2009, 22:35 przez Tamia, łącznie zmieniany 1 raz
"Każdy ma jakiegoś fioła, lecz najgorsze jest mniemanie, kiedy ktoś myśli, że nie ma wcale."
"Wszystko w życiu przemieszcza się od wewnątrz na zewnątrz."

"Wiedzieć, chcieć, odważyć się, milczeć."
Ordnung muss sein!
Awatar użytkownika
Tamia
Gawędziarz

Postautor: Małgośka » 06 mar 2009, 22:26

ja mam 30:2 = 15 :D wtedy musiałam podjąć decyzję do którego liceum składać papiery 8-)
Małgośka

Postautor: Małgośka » 06 mar 2009, 23:05

a w wieku 30 lat jako że powoli wchodziłam do tego w 9 rok odeszłam z pracy :evil: ale żebym wtedy jakieś życiowe decyzje podejmowała takie szczególne to nie pamiętam :roll:
Małgośka

Postautor: Czarna » 07 mar 2009, 09:40

margo1517 pisze:dobrze,że chociaż to pamiętasz, ja nie wiem jaką decyzje można podjąć mając 12,5 :!: :lol:
no ale w wieku 25 już powinnas pamiętać.....no i 32.5 też... a to o ile dobrze rozumiem cyklicznie następuje jak sinusojda
Awatar użytkownika
Czarna
Wpadłem na chwilę

Postautor: Hermiona » 11 mar 2009, 00:18

A ja zrozumiałam że wiek dzieciństwa duchowego kończy się - suma z drogi życia ale podliczba. Czyli u Sybi dzieciństwo duchowe a zarazem chorona do 35 roku życia z później zmiana co 17.5 roku :)
To jak to w końcu jest? :geek:
Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Esencja » 06 lut 2013, 19:39

U mnie z tego co obliczyłam przypadło na wiek kiedy miałam 18 lat i pół roku. Też zgadzałoby się poniekąd, gdyż właśnie wtedy wszystko nagle runęło i stanęłam przed podjęciem wielu decyzji. Ciężko było mi się po tym czasie odnaleźć.
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Następna

Wróć do Numerologia dla dzieci