Witam serdecznie

Witam serdecznie

Postautor: Agathar » 09 sty 2018, 12:18

Witajcie! Cieszę się,że mogę gościć na tym forum. Tytułem wstępu pragnę wszystkich przeprosić- nie popisałam się kulturą ani obyciem - ale obiecuje poprawę, gwarantuje że odrobiłam już"prace domową" i zapoznałam się z regulaminem. Mam nadzieję, że uda mi się zmazać "pierwsze wrażenie".

Po przeczytaniu kilku tematów widzę ogrom pracy i zaangażowanie jakie zostało włożone w to by forum było profesjonalne i pełne rzetelnych informacji. Liczę na to,że dzięki Waszej wiedzy i chęci pomocy,którą widać na każdym kroku, będę w stanie zgłębić się w świat ezoteryki i z czasem rozwinąć w sobie umiejętności w jednym z jej obszarów.

Mam 33 lata. Duży wpływ na to, że zaczęłam szukać i pojawiła się potrzeba poznania alternatyw- ma mój obecny stan (silna depresja) oraz fakt że magia przewijała się w mojej rodzinie od lat. Babcia od zawsze miała prorocze sny, a karty nie miały przed nią tajemnic, również dwie z moich ciotek odziedziczyły dar widzenia i silną intuicje. Wierzę, że dzięki pracy nad sobą i zagłębieniu wiedzy duchowej będę w stanie uporządkować swoje życie i emocje. Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i to, że znalazłam się między Wami nie było dziełem przypadku.

Jestem na początkowej ścieżce poznania, jeszcze nie wiem jak się poruszać po świecie tajemnic, jak odnaleźć siebie i swoją drogę, ale mam nadzieję że z czasem będę w stanie wnieść swój wkład do Waszej społeczność.

Agathar

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 3

Re: Witam serdecznie

Postautor: Nut » 09 sty 2018, 15:27

Serdecznie witamy i zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum. :zabawa:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 364 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy
Droga życia: 0

Wróć do Przywitaj się z nami