Witam Szanowne Grono.

Będzie nam miło jeśli napiszesz co Cię sprowadza na nasze forum, czym się interesujesz - napisz coś o sobie.

Witam Szanowne Grono.

Postautor: Piotr Gruda » 12 lis 2017, 03:14

Zajmuję się radiestezją, psychonergoterapią, egzorcyzmami świeckimi, hipnozą, fitoterapią i spirytyzmem. Od ćwierćwiecza jestem wykładowcą w policealnych szkołach psychotroniki (Doskonalenie Umysłu, hipnoza, bioenergoterapia, radiestezja). Udzielanie się na salach wykładowych rozpocząłem w Studium Psychotroniki w Łodzi w czasach, w których polska psychotronika dopiero powstawała. Jako młodzieniec, zaczynałem od spirytyzmu i seansów spirytystycznych realizowanych wieloma sposobami. W zasadzie tzw. ,,dziwne zjawiska" towarzyszyły mi od dzieciństwa. Kiedy miałem cztery lata, umarł mój Dziadek będący bardzo bliską mi osobą. Nie chcąc mnie martwić, oznajmiono mi, że Dziadek wyjechał do Ameryki. Dopiero za półtora roku dowiedziałem się całej prawdy, jednak przez ten czas Dziadek przychodził do mnie każdej nocy. Widziałem Go wyraźnie i bardzo mnie to cieszyło. Później wiele razy widywałem duchy zmarłych, co dla mnie było normalne. Wiele lat później dowiedziałem się, że w poprzednim wcieleniu byłem szamanem na Syberii. Tłumaczy to moją nietolerancję wobec upałów i wielki szacunek do Matki Natury. Od 24-go roku życia nie spożywam mięsa i ,,nie po drodze" mi z chrześcijaństwem i innymi religiami monoteistycznymi.
Poza tym, jestem już pięćdziesięcioletnie ,,zgredzisko" i nie świadczy to wcale o mej upierdliwości i chęci pouczania wszystkich. Myślę i liczę na to, że przyjemnie będziemy spędzali z sobą wolny czas i owocnie dzielić się będziemy swoimi doświadczeniami. ( ͡ •͜ʖ͡• )
Pozdrawiam Wszystkich.
Wykładowca policealnych szkół psychotroniki (radiestezja, techniki DU, bioenergoterapia, hipnoza), egzorcysta świecki, spirytysta. Poza tym - elektroenergetyk i ratownik.

,,To, czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach. To, czy jest mądry, po pytaniach." - Nadżib Mahfuz

Awatar użytkownika
Piotr Gruda
Wykładowca policealnych szkół psychotroniki (radiestezja, techniki DU, bioenergoterapia, hipnoza), egzorcysta świecki, spirytysta.

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 33

Re: Witam Szanowne Grono.

Postautor: Nut » 12 lis 2017, 05:17

Witamy, dziękujemy za wybór naszego forum :0vishenka: Zapowiada się interesująco :cool:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 348 razy
Otrzymał podziękowań: 305 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ankol18 » 12 lis 2017, 13:53

Witam serdecznie Pana :) :0vishenka:
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 313 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy
Droga życia: 9

Postautor: Piotr Gruda » 12 lis 2017, 23:22

Ankol18, po co ten ,,Pan"? Nie ma potrzeby ,,panowania" mi, tym bardziej na forum ezoterycznym. ( ͡ •͜ʖ͡• )
Wykładowca policealnych szkół psychotroniki (radiestezja, techniki DU, bioenergoterapia, hipnoza), egzorcysta świecki, spirytysta. Poza tym - elektroenergetyk i ratownik.

,,To, czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach. To, czy jest mądry, po pytaniach." - Nadżib Mahfuz
Awatar użytkownika
Piotr Gruda
Wykładowca policealnych szkół psychotroniki (radiestezja, techniki DU, bioenergoterapia, hipnoza), egzorcysta świecki, spirytysta.

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 33

Postautor: Elie » 13 lis 2017, 10:34

Witamy :kawaa:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Każdy swoje dziesięć minut ma by na jawie przeżyć wielki sen"

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1924 razy
Otrzymał podziękowań: 1588 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Ankol18 » 13 lis 2017, 20:36

Piotr Gruda pisze: Ankol18, po co ten ,,Pan"? Nie ma potrzeby ,,panowania" mi, tym bardziej na forum ezoterycznym. ( ͡ •͜ʖ͡• )

Dobrze dobrze Piotrze :usmiech: ;P
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 313 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy
Droga życia: 9

Postautor: Skarabeusz » 13 lis 2017, 23:46

Witaj Piotrze. :D No to mamy na forum fachowca hura
Awatar użytkownika
Skarabeusz