witam wszystkich

witam wszystkich

Postautor: zelchirz » 03 mar 2018, 15:12

mam na imie Michal 35l od pewnego czsu interesuje mnie numerologia troche sterozytni sumerowie, szukajac info na tematy numerologi trafilem na to forum i jestem .
moja wiedza na temat numerologi jest stosunkowo nie wielka wiec chetnie ja poglebie
Pozdrawiam wszystkich
zelchirz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: witam wszystkich

Postautor: Elie » 05 mar 2018, 07:49

Witamy :)

Najlepsza nauka jest poprzez praktykę. Samo czytanie z reguły nie wystarcza. :03777:
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2007 razy
Otrzymał podziękowań: 1772 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Przywitaj się z nami