Wróżba z trzech run na potwierdzenie....

Wróżba z trzech run na potwierdzenie....

Postautor: katarsis » 22 cze 2014, 18:02

Witam.
Chcę się podzielic moim dotychczasowym doświadczeniem i spostrzeżeniami.

A zaczęło się bardzo dawno temu, kiedy byłam jeszcze małą dziewczynka. Moja mama chodziła od czasu do czasu do pani Heleny... , siadały w ogromnym pokoju, przy duzym, starym stole i pani Helena rozkładała karty. Nic z tego nie rozumiałam, ale bardzo mi się podobało :). Dużo później dowiedziałam się o co chodzi i sama zaczęłam co jakiś czas korzystac z usług pani Heleny. nie robiłam tego często, ale to co powiedziała zawsze się sprawdzało, do tego stopnia, że kiedys powiedziała : "dziecko sie do ciebie tuli...", a po tygodniu dowiedziałam sie, że jestem w ciąży :).
Już wtedy pani Helena powiedziała mi, że opiekują się mną dobre duchy i wszystko co sobie wymyślę się uda i że jestem bezpieczna...Tego też nie rozumiałam wtedy. Dopiero z biegiem zycia docierało do mnie to dobrodziejstwo. Dziekuję Opatrzności za tę ochronę, bo dopiero niedawno dotarło do mnie w całej okazałości i z ogromną jasnością co to tak na prawdę oznacza i że sporo czasu zmarnowałam na banie się, błądzenie, niesmiałośc i brak wiary w siebie.
Jak już kiedyś wspomniałam mam tzw osobistą Tarociarę, której wróżby też się raczej sprawdzają i uświadomiły mi, że są ludzie, których przeznaczeniem jest czynic dobro i byc dobrymi w służbie innym ludziom i w ogóle stworzeniom.
Łaskawa Opatrznośc w swojej miłości doprowadziła mnie TUTAJ. No i się zaczęło :). Samo dobre się zaczęło.
Najpierw latałam jak głupia po wszystkich tematach i prosiłam o wróżbę, na potwierdzenie, albo zaprzeczenie tego co sobie myslałam i czego chciałam, żeby się wydarzyło. Mądre i dobre duchy tego forum pokazały mi drogę. Trochę to trwało, nie powiem, ale te dobre duchy i Opatrznośc zwarły swe siły i musialo to zadziałac :), nawet na takiego upartego skorpiona jak ja :D.
Dzisiaj nastapiło zwieńczenie!
Byłam dzisiaj na Kupale, na moim ukochanym Zamku i była tam pani, która powróżyła mi z 3 run. Pierwsza mówiła o przeszlości i wiecie jaką runę wyciągnęłam? Odpowiedzialną za kobiecośc i wszystko co się w tym słowie zawiera.
Druga runa mówiła o teraźniejszości i przestrzegała mnie przed nadopiekuńczością, ale i potrzebą opiekowania się wszystkim co zyje. Trzecia runa dotyczyła przyszłości, ale to mnie zastrzeliło!!! Otóż wyciągnęłam runę mówiącą dosłownie, że wszystko czego się nie podejmę uda się i że ktoś, czy coś nade mną czuwa i mam się wreszcie przestac bac, że sama niczego nie zdziałam, ale mam wokoło siebie odpowiednich ludzi, dzięki którym mogę góry przenosic. Warunek: dawaj dobro - otrzymasz dobro w trójnasób...!!!

Ślepa i głucha chyba byłam...., a na dodatek uparta, przestraszona, zapobiegawcza, zamknieta i jakaś ograniczona umysłowo :). Przecież od samego początku wszsycy mówią mi to samo, bo i panni Helena i moja osobista Tarociara i wszyscy inni, których pytałam..... Zacma jakaś...do dzisiaj :). Teraz tylko muszę wpaśc na jakiś pomysł co z tym oświeceniem zrobic, żeby jak najlepiej wykorzystac to co mam do zaoferowania światu:).
Ludzie, słuchajcie intuicji, mądrych ludzi, a przede wszystkim własnego serca, pod warunkiem, że nie podpowiada wam niczego złego, niczego przeciwko innym istotom, nawet tym najmniejszym, ale i przeciw sobie. Bo w naturze musi panowac równowaga i w nas samych dokładnie tak samo.
To wszystko co wyżej napisałam kieruję do tych wszystkich, którzy są tak samo głusi, ślepi i ograniczeni jak ja byłam do tej pory.
Pozdrawiam i życzę powodzenia i miłości :0vishenka:
Kochani, jeśli możecie, weryfikujcie na bieżąco:). Pliiiis!

Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Re: Wróżba z trzech run na potwierdzenie....

Postautor: Chateau » 22 cze 2014, 19:38

Kasiu, zainwestuj teraz sporo w siebie, jeszcze więcej :buziak: , ta inwestycja się wszystkim opłaci :zabawa:
Fajnie to opisałaś ....
Powodzonka heart
Awatar użytkownika
Chateau
Wróżka

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 8

Postautor: katarsis » 22 cze 2014, 19:43

Chateau pisze:Kasiu, zainwestuj teraz sporo w siebie, jeszcze więcej :buziak: , ta inwestycja się wszystkim opłaci :zabawa:
Fajnie to opisałaś ....
Powodzonka heart

Ja bym bardzo chciała zainwestowac i juz wiem w co, mam plan, ale teraz myśle nad zdobyciem środków, które z nieba nie chcą spaśc jakoś :) :0dash2: .
Na obecną chwilę, to pozostaja mi wszelkie formy bezpłatne, które nie zaspokajają moich potrzeb, takie erzace same..., no ale myslę intensywnie więc musi z tego coś wyjśc :).
Ściskam :0vishenka:
Kochani, jeśli możecie, weryfikujcie na bieżąco:). Pliiiis!
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Postautor: robalek76 » 24 sie 2014, 11:09

katarsis - dobra opowieść:)
Powodzenia!
Awatar użytkownika
robalek76

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 2

Wróć do Dywinacja runiczna