Wróżby na rok 2018 - sandy

Miejsce dla sprawdzonych Użytkowników chcących założyć własny kącik wróżb.

Wróżby na rok 2018 - sandy

Postautor: Elie » 01 sty 2018, 16:26

sandy pisze:w takim razie czy mogę prosić o wróżbę na rok 2018 :-) ? Moje dane Sandra 18.8.1987

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą - Cesarz...Rycerz Denarów...Rycerz Kielichów
Prawdopodobnie do tej pory spoczywała na Tobie ogromna odpowiedzialność za dom, być może w pracy również wiele od Ciebie zależało. Musiałaś łączyć praktyczne podejście bez emocji, z uczuciami które Tobą targały, z chęcią niesienia pomocy płynącej z serca. Tak mi się wydaje. Jeżeli się nie mylę, to tego typu dylematy masz już za sobą.

2. Cele, zadania ukończone - Król Denarów...Królowa Kielichów...Gwiazda
Trudne karty z racji tego, że kompletnie nie znam Twojej sytuacji życiowej. Mogą mówić o awansie w pracy, o otrzymanym kredycie, względnie o miłości, która już rozkwitła.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku - Koło Fortuny...Rycerz Buław...Mag
Przechodzi jakaś nie zakończona sprawa, która jest Twoim losem, przeznaczeniem i która nie pozwala na spokojny sen, bo powraca niczym bumerang.Tą " sprawą" może być człowiek, który ponownie da o sobie znać i to w sposób nietuzinkowy.Który jak nikt potrafi omotać Cię, czasem tylko po to, żeby postawić na swoim. Uważaj na niego - potrafi zręcznie manipulować i oszukiwać.

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja - Umiarkowanie...Kapłanka...Sprawiedliwość
Pierwsze skojarzenie - jesteś wróżką. Drugie - możesz być kobietą w ukryciu, kochanką. Możesz też być osobą rozstrzygającą spory. Równie dobrze może chodzić o Twój rozwój. Jesteś na etapie poznawania siebie i swoich reakcji, których tak do końca jeszcze nie znasz.

5. Nowe sprawy, które się pojawią - 4 Buławy...8 Kielichów...Rydwan
Mogą pojawić się okazje do zabaw, rozrywki. Być może jakieś wesela, wyjazdy,wycieczki, na które nie będziesz miała ochoty, bo coś tam nie będzie Tobie pasować.Nie Twój styl, nie Twoja bajka.

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz - Król Mieczy...Walet Denarów...As Denarów
Mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne kontakty z prawnikami, urzędnikami a nawet komornikiem, dotyczące pieniędzy.Bądź ostrożna - tu karty jasno pokazują.

7. Cele, które możesz osiągnąć - 10 Denarów...4 Miecze...5 Buław
Jeżeli sama nie jesteś prawnikiem, mogą wyjaśnić się sprawy o które od dawna walczyłaś

8.Twoja kondycja psychiczna - 7 Denarów...6 Denarów...2 Denary
Uważam, że pod względem psychicznym szykuje się rok pełen niepewności, oczekiwań i wahań z Twojej strony.To nad czym długo pracowałaś, cierpliwie czekałaś za efektami, kiedy już się zrealizuje, pojawi, będzie tym czego naprawdę oczekiwałaś.

9.Twoja kondycja fizyczna - 8 Mieczy...Król Kielichów...Eremita
Zwróć szczególną uwagę na płyny i krew w Twoim organizmie. Postaraj się zapobiegać ewentualnej chorobie robiąc badania.

10.Miłość, uczucia - 4 Kielichy...Cesarzowa...6 Kielichów
Wygląda na to, że będziesz szczęśliwą i spełnioną kobietą. Czasem może pojawić się nostalgia, tęsknota za tym co było.

11.Przyjaciele i rodzina - Rycerz Mieczy...As Buław...Świat
Czeka Cię rozstanie z kimś z rodziny, przyjaciół. Ktoś kto z natury jest uczynny, elokwentny, będzie chciał zmienić miejsce zamieszkania, wyjechać.

12.Finanse - Papież...Walet Kielichów...2 Kielichy

Finanse bardzo dobre, jednak wcześniej prawdopodobnie zmuszona będziesz podnieść swoje kwalifikacje.

13.Praca - 6 Buław...8 Denarów...Słońce
W tych kartach widzę żmudną pracę z dziećmi, która przyniesie spodziewane efekty. Stąd moje wcześniejsze pytanie.

14.Niespodzianki w Nowym Roku - Głupiec...Walet Buław...10 Mieczy../..Sąd
Jakaś relacja, która od początku będzie mało obiecująca może zakończyć się niepomyślnie, rozczarowaniem.Jak szybko się pojawi, tak szybko zakończy.

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku - 3 Buławy...3 Kielichy...5 Kielichów
Pojawią się nowe, dobre perspektywy, które przyniosą wiele radości, zabaw. Zanim się na nie porwiesz przemyśl proszę czy warto w nie wchodzić - mogą zakończyć się po prostu rozczarowaniem.

ŻYCZĘ WSPANIAŁEGO NOWEGO ROKU 2018 :hipnoza:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1963 razy
Otrzymał podziękowań: 1659 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wróżby na rok 2018 - sandy

Postautor: Elie » 01 sty 2018, 19:03

Napisz proszę na priv czy byłaś mężatką/ w związku i jakie masz wykształcenie - pedagogiczne ?

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 05 sty 2018, 07:03

Proszę, opisałam karty. Muszę przyznać, że pierwsze karty było mi bardzo trudno zinterpretować. Nic o Tobie nie wiem - czy jesteś w związku, jaki zawód wykonujesz. Te informacje ułatwiłyby poprawną interpretację pierwszych kart - tego co było, mija.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: sandy » 09 sty 2018, 20:18

Elie pisze:
sandy pisze:w takim razie czy mogę prosić o wróżbę na rok 2018 :-) ? Moje dane Sandra 18.8.1987

1.Energie i sprawy, które się już kończą i odchodzą - Cesarz...Rycerz Denarów...Rycerz Kielichów
Prawdopodobnie do tej pory spoczywała na Tobie ogromna odpowiedzialność za dom, być może w pracy również wiele od Ciebie zależało. Musiałaś łączyć praktyczne podejście bez emocji, z uczuciami które Tobą targały, z chęcią niesienia pomocy płynącej z serca. Tak mi się wydaje. Jeżeli się nie mylę, to tego typu dylematy masz już za sobą.

2. Cele, zadania ukończone - Król Denarów...Królowa Kielichów...Gwiazda
Trudne karty z racji tego, że kompletnie nie znam Twojej sytuacji życiowej. Mogą mówić o awansie w pracy, o otrzymanym kredycie, względnie o miłości, która już rozkwitła.

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku - Koło Fortuny...Rycerz Buław...Mag
Przechodzi jakaś nie zakończona sprawa, która jest Twoim losem, przeznaczeniem i która nie pozwala na spokojny sen, bo powraca niczym bumerang.Tą " sprawą" może być człowiek, który ponownie da o sobie znać i to w sposób nietuzinkowy.Który jak nikt potrafi omotać Cię, czasem tylko po to, żeby postawić na swoim. Uważaj na niego - potrafi zręcznie manipulować i oszukiwać.

4. Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja - Umiarkowanie...Kapłanka...Sprawiedliwość
Pierwsze skojarzenie - jesteś wróżką. Drugie - możesz być kobietą w ukryciu, kochanką. Możesz też być osobą rozstrzygającą spory. Równie dobrze może chodzić o Twój rozwój. Jesteś na etapie poznawania siebie i swoich reakcji, których tak do końca jeszcze nie znasz.

5. Nowe sprawy, które się pojawią - 4 Buławy...8 Kielichów...Rydwan
Mogą pojawić się okazje do zabaw, rozrywki. Być może jakieś wesela, wyjazdy,wycieczki, na które nie będziesz miała ochoty, bo coś tam nie będzie Tobie pasować.Nie Twój styl, nie Twoja bajka.

6.Wyzwania, trudności, z którymi się zmierzysz - Król Mieczy...Walet Denarów...As Denarów
Mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne kontakty z prawnikami, urzędnikami a nawet komornikiem, dotyczące pieniędzy.Bądź ostrożna - tu karty jasno pokazują.

7. Cele, które możesz osiągnąć - 10 Denarów...4 Miecze...5 Buław
Jeżeli sama nie jesteś prawnikiem, mogą wyjaśnić się sprawy o które od dawna walczyłaś

8.Twoja kondycja psychiczna - 7 Denarów...6 Denarów...2 Denary
Uważam, że pod względem psychicznym szykuje się rok pełen niepewności, oczekiwań i wahań z Twojej strony.To nad czym długo pracowałaś, cierpliwie czekałaś za efektami, kiedy już się zrealizuje, pojawi, będzie tym czego naprawdę oczekiwałaś.

9.Twoja kondycja fizyczna - 8 Mieczy...Król Kielichów...Eremita
Zwróć szczególną uwagę na płyny i krew w Twoim organizmie. Postaraj się zapobiegać ewentualnej chorobie robiąc badania.

10.Miłość, uczucia - 4 Kielichy...Cesarzowa...6 Kielichów
Wygląda na to, że będziesz szczęśliwą i spełnioną kobietą. Czasem może pojawić się nostalgia, tęsknota za tym co było.

11.Przyjaciele i rodzina - Rycerz Mieczy...As Buław...Świat
Czeka Cię rozstanie z kimś z rodziny, przyjaciół. Ktoś kto z natury jest uczynny, elokwentny, będzie chciał zmienić miejsce zamieszkania, wyjechać.

12.Finanse - Papież...Walet Kielichów...2 Kielichy

Finanse bardzo dobre, jednak wcześniej prawdopodobnie zmuszona będziesz podnieść swoje kwalifikacje.

13.Praca - 6 Buław...8 Denarów...Słońce
W tych kartach widzę żmudną pracę z dziećmi, która przyniesie spodziewane efekty. Stąd moje wcześniejsze pytanie.

14.Niespodzianki w Nowym Roku - Głupiec...Walet Buław...10 Mieczy../..Sąd
Jakaś relacja, która od początku będzie mało obiecująca może zakończyć się niepomyślnie, rozczarowaniem.Jak szybko się pojawi, tak szybko zakończy.

15.Dar od Wszechświata w Nowym Roku - 3 Buławy...3 Kielichy...5 Kielichów
Pojawią się nowe, dobre perspektywy, które przyniosą wiele radości, zabaw. Zanim się na nie porwiesz przemyśl proszę czy warto w nie wchodzić - mogą zakończyć się po prostu rozczarowaniem.

ŻYCZĘ WSPANIAŁEGO NOWEGO ROKU 2018 :hipnoza:

Bardzo dziękuję za wróżbę i poświęcony czas :-) Również życzę szczęśliwego i udanego Nowego Roku 2018 :-)

Jeśli chodzi o wróżbę w punkcie 1 - energie i sprawy, które się kończą - myślę, że dużo się zgadza głównie jeśli chodzi o pracę w której często musiałam łączyć praktyczne podejście z chęcią niesienia pomocy z serca. Może trochę już inaczej patrzę na to wszystko, bo wykonuję swój zawód od kilku lat.

2)cele,zadania ukończone - myślę, że rzeczywiście karty pokazały w pewnym stopniu awans ( bardziej docenienie) - może sam w sobie nie wpłynął na zmianę stanowiska, ale udało mi się osiągnąć to na czym mi zależało i w co w dalszym ciągu się angażuje

3) Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku - trochę niepokojąca wróżba w tym punkcie. Nie wiem jak się do niej odnieść. Mam nadzieję, że nikt nie będzie mną manipulował

4) Gdzie jesteś dzisiaj, Twoja obecna pozycja- myślę, że tak jak napisałaś bardziej chodzi o rozstrzyganie sporów i o to że staram się rozwijać i nadal poznaje siebie. Czasem pewne sytuacje są dla mnie nowe.

5) - 8) na pewno czas pokaże :-)

9)kondycja fizyczna - rzeczywiście jestem pod opieką hematologa, ogólnie co jakiś czas muszę robić badania krwi. Poza tym mam problemy z tarczycą.

10) miłość - tutaj bardzo bym chciała w końcu być szczęśliwą kobietą, bo do tej pory nie układało mi się w tej sferze.

finanse u mnie w miarę ok, a jak już wspominałam na pw moja praca również polega na pracy z dziećmi i ogólnie nie jest łatwa

14 i 15 - niespodzianki i dar od wszechświata -trochę mnie niepokoją karty i to rozczarowanie..Nie wiem czy to może się tyczyć jakiś znajomych nowych?Ludzi z mojego otoczenia, albo jakiegoś nowego poznanego mężczyzny? Różne rzeczy przychodzą mi na myśl i obawy w związku z tym. Bo chciałabym móc na kogoś liczyć i doznać szczęście w miłości.

Jeszcze raz dziękuję za karty, zwrócę na nie uwagę i spróbuje się pozytywnie nastawić do Nowego Roku.Pozdrawiam :-)

sandy
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Wróć do Wróżby okolicznościowe