Wyczuwanie energii ludzi i dusz

Postautor: Rea » 10 paź 2015, 23:14

Nawet na forach ezoterycznych podobne opowieści przyjmuje się z niedowierzaniem. Ludzie boją się być posądzeni o chorobę psychiczną.Tym bardziej w realu wydaje się to ludziom dziwne. Tymczasem sporo ludzi ma kontakty z tamtym światem.
Miałam znajomą której zmarł mąż, a byli kochającym się małżeństwem. I kiedy któregoś dnia zwierzyła mi się, że mąż ją odwiedza i pociesza, słuchałam z niedowierzaniem Sądziłam wtedy, że fantazjuje. Z tęsknoty za mężem którego bardzo kochała, miała przewidzenia. Dzisiaj jestem skłonna uwierzyć, po przygodzie jaka mnie spotkała.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: Maltarosa » 11 paź 2015, 08:16

Z drugiej strony to dziwne ze na ezo forach maja zainteresowania jakie maja a nie wierza w kontakty z tamta strona...:-D
Maltarosa
Niewymowny

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Droga życia: 0

Postautor: Elie » 11 paź 2015, 13:14

To wina kindermagów. To zwykle młodzi przesadzają i fantazjują dzięki filmom i dla szpanu.

W zasadzie tematem jest wyczuwanie energii ludzi a nie zmarłych - to inny temat.Jeżeli o mnie chodzi, od dzieciństwa miałam tzw. nosa do ludzi. Co nie oznacza, że nie pomyliłam się w ocenach. Ludzie potrafią się świetnie maskować. Niektórzy są w tym wręcz mistrzami. Całe szczęście, że przytrafiają im się wpadki i wychodzi na wierzch ich dwulicowość - czego nie znoszę z prostego powodu - sama staram się być wobec ludzi w porządku.. Pomyłki w ocenie zwykle źle znoszę. Muszę odchorować i ciężko mi jest się pogodzić, ale tylko w przypadku ludzi których polubiłam. Pomyłki co do osób którzy są mi obojętni znoszę stosunkowo dobrze. Po prostu wykreślam ich z pamięci i z mojego życia.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Maltarosa » 11 paź 2015, 18:19

To w takim razie rozmawialismy o energii ludzi niezyjacych ..;-)
Maltarosa
Niewymowny

Postautor: Elie » 11 paź 2015, 18:24

Dopiszę" i dusz" i będzie o wszystkim i na temat :wink:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2076 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Wyczuwanie energii ludzi i dusz

Postautor: manaslu » 14 paź 2015, 20:41

Izydober. Masz swoją tzw wrażliwość i ciesz się z tego albo nie. Ja myślę że Twoje przeżycia o których pisałeś coś poprzedzilo. Jakieś wydarzenie albo być może zmiana w mózgu. Nie wiem ile masz lat. Ciesz się z tego daru i staraj się nad nim zapanować. Stwórz sobie jakiś rytuał lub zwyczaj. Ja np lubię widzieć tyłem głowy. Spróbuj może Tobie też to spasuje. Ale ciesz się bo takich ludzi jak Ty nie ma wiele i wykorzystuj swój dar jak najlepiej. Pozdrawiam

manaslu
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 3

Re: Wyczuwanie energii ludzi i dusz

Postautor: Maltarosa » 14 paź 2015, 20:50

Manaslu ja tez sie ciesze z moich darow....;-)

Maltarosa
Niewymowny

Poprzednia

Wróć do Rytuały