Wyczuwanie energii ludzi i dusz

Postautor: Izydorber » 19 wrz 2015, 09:05

Witam serdecznie na forum.nie za bardzo wiedziałem gdzie o to zapytać.
Mianowicie jakieś 3 miesiące temu przeszedłem pewną zmianę i zacząłem odczuwać energię ludzi.Gdy się do nich zbliżalem to nagle jakby brakowało mi tchu i traciłbym przytomność i wtedy musiałem się cofnąć o parę kroków w tył, abym znów czuł się dobrze.W przypadku innych ludzi czułem blogi spokój.Zaznaczę, iż w jednym i drugim przypadku występowało mrowienie w rękach.zaznaczę że chodzi o ludzi przypadkowych, których nie znałem.Trwało to około tygodnia i zaniklo.Byłem to jednak fascynujące, gdyż miałem wrażenie czucia energii pozytywnej i negatywnej.
Proszę o pomoc w rozpoznaniu tego doświadczenia
Pozdrawiam
Izydorber

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Maltarosa » 19 wrz 2015, 12:12

Jakiej konkretnie pomocy oczekujesz ? Tez mialam kilka ciekawych przezyc dzis nie ma po nich sladu nie powtorzyly sie.. :03777:
Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postautor: Izydorber » 19 wrz 2015, 15:05

Jestem ciekaw co to dokładnie było o ile ktoś orientuje się.
To wydarzenie miało wpływ na zmianę mojego życia
Izydorber

Postautor: Elie » 22 wrz 2015, 10:45

Być może miałeś jakiś gorszy okres w życiu i niczym inne fobie, zbliżenie z człowiekiem powodowało takie a nie inne reakcje. Cokolwiek będzie można powiedzieć, jeśli się powtórzą. Wtedy postaraj się na spokojnie obserwować i analizować, jakiego typu ludzie powodują u Ciebie wzmożone napięcie - bo tak bym to określiła.

Czy ma/ będzie miało wpływ na Twoje życie - na to pytanie my nie jesteśmy w stanie kompetentnie odpowiedzieć. Sam powinieneś określić.
Zapewne jakiś wpływ ma - pozostanie w Twojej pamięci.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1934 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Maltarosa » 22 wrz 2015, 15:00

Własnie nie licz ze ktos da Ci gotowa odpowiedz. Jesli chces sie dowiedziec to nie mysl ze otrzymasz gotowa odpowied juz teraz. Nawet jesli ktos Ci odpowie co to bylo dalej bedziesz czul niedosyt. Poszukuj medytuj obserwuj swoje sny. Dostaniesz odpowiedz w odpowiednim czasie.
Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Izydorber » 10 paź 2015, 03:47

Taki mam właśnie zamiar :) dziękuję za podpowiedzi kochani :))
Izydorber

Postautor: Maltarosa » 10 paź 2015, 09:34

Miałam kiedys taka sytuacje. Na pewnym forum prxykula moja uwage pewna osoba dziewczyna. Jak skupilam na niej swoja uwage zaczelam czuc prxyciaganie jak magnes...krecilo mi sie w glowie..napisalam do niej. Okazali sie ze ona ma duzo ciekawych przezyc. Ciagle przychodza do niej dusze zmarlych..itp... widziala tez aury itp...kilka razy odczulam tez podobnie inne osoby...ww bliskich osobach tychco mam pod reka odczuwam blokady rozne..itp.
Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Elie » 10 paź 2015, 12:18

zaczelam czuc prxyciaganie jak magnes...krecilo mi sie w glowie..napisalam do niej. Okazali sie ze ona ma duzo ciekawych przezyc. Ciagle przychodza do niej dusze zmarlych..itp... widziala tez aury itp...kilka razy odczulam tez podobnie inne osoby...ww bliskich osobach tychco mam pod reka odczuwam blokady rozne..itp.

Po prostu byłaś ciekawa takich przeżyć. Sama chciałabyś zobaczyć jakiegoś ducha etc. Stąd Twoje podniecenie i przyciąganie. Nie bierzesz pod uwagę że na forach szczególnie ludzie po prostu zmyślają żeby się popisać czy właśnie przykuć swoją uwagę. Nie znaczy to, że ludzie nie mają takich przeżyć. Mają, ale jest ich stosunkowo mało.
Poza tym Rybki mają wyczuloną intuicję, są czasami nadmiernie wrażliwe. Sama powinnaś wyczuwać inne byty w swojej obecności.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem."

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1934 razy
Otrzymał podziękowań: 1617 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Maltarosa » 10 paź 2015, 13:07

Mialam kontakt z duchem...wyczuwam..ale sie tym juz nie jaram tak jak kiedys. Kiedys to byla ciekawosc. Ale tez balam sie kontaktow z tamta strona. Od czasu kiedy sobie pogadalam z tym kims jyz się niewielu rzeczy boje.
Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Postautor: Maltarosa » 10 paź 2015, 13:16

Zauwazylam cos ciekawego..osoby ktore doswiadczaja takich sytuacji metafizycznych disc czesto coraz czesciej nie czuja czesto potrzeby by w kolko o tym trabic na prawo i lewo..co nie znaczy ze o tym nie mowia...niektorych to trzeba ciagnac za język.
Maltarosa
Dobry Duszek Forumezo

Następna

Wróć do Rytuały