Zapraszam:)

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Postautor: Sister » 19 lis 2014, 18:42

Witam Wszystkich:)
zapraszam chętnych do mojego małego Gabinetu Wróżb.

Ze względu na zasady jakie uznaję i w oparciu o Ogólny Regulamin Forum pozwolę sobie umieścić swój mały wewnętrzny Regulamin

Nie wróżę:
1.
-na osoby trzecie - chyba, że pytanie jest ściśle i bezpośrednio związane z Pytającym a sytuacja wyjątkowa,
-na numery Lotto lub inne gry losowe, na udziały w konkursach stawiam karty,
-na PW
W wyjątkowo osobistych sprawach można napisać pytanie na Forum z krótkim opisem sytuacji, a na pw ją rozszerzyć ze wskazaniem punktu, który ma być niewidoczny na Forum
-na to samo pytanie zadane innym wróźbitom,
-osobom poniżej 16-go roku życia

2. W wyjątkowych sytuacjach mogę odmówić wykonania wróżby bez podania przyczyny

3. Wróżby proszę nie traktować jako Wyroczni, biorąc Los w swoje ręce każdy ma szansę zmienić bieg wydarzeń. Poprzez pasywność samo nic się nie stanie i nie odstanie. Ponadto jestem też człowiekiem i mogę mieć gorszy dzień w którym intuicja też może mnie zawieść.W związku z tym nie biorę odpowiedzialności za sprawdzenie/nie sprawdzenie się wróżby.
Proszę tez o weryfikację wykonanej wróżby.

Przed wróżbą: jesli jesteś aktywnym Użytkownikiem forum przywiązanym do swojego nicka- nie potrzebuję danych osobowych do postawienia kart.
Proszę natomiast o nakreślenie w kilku zdaniach swojej obecnej sytuacji- im bardziej szczegółowy opis i pytanie, tym bardziej precyzyjna jest odpowiedź.
Jesli posiadasz mniej niż 10 postów dane (imię i data urodzenia) są potrzebne, mogą być podane na PW.

Ze względu na pracę i inne obowiązki w życiu codziennym, wróżby postaram się umieszczać w godzinach wieczornych lub najpóźniej następnego dnia.

Awatar użytkownika
Sister
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 188 razy
Otrzymał podziękowań: 178 razy
Droga życia: 0

Re: Zapraszam:)

Postautor: Rossi » 19 lis 2014, 19:37

Witaj Sister, będę pierwsza .

W ten weekend mam 3 zaliczenia w szkole. Jestem mega zestresowana - narazie jestem nie przygotowana. Czekają mnie 3 gorące dni wokół książek. Możesz popatrzeć jak mi to pójdzie i jaki będzie wynik w weekend ?

Róża 6.10.1994 :0vishenka:
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.

Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Sister » 19 lis 2014, 19:58

Nie ma sprawy Rossi:) jak dziś się nie wyrobię to jutro będziesz mieć odpowiedź. Dobrze by było gdybyś napisała jakie to przedmioty.
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Sister
Wpadłem na chwilę

Postautor: gosiaSW » 19 lis 2014, 20:02

Dobry wieczór :)
prosiłabym bardzo o wróżbę na ciąg dalszy relacji z pewnym Panem.
Dane przesłałam na PW.
Pozdrawiam
Gosia

gosiaSW
Niewymowny

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postautor: Rossi » 19 lis 2014, 20:24

Sister pisze:Nie ma sprawy Rossi:) jak dziś się nie wyrobię to jutro będziesz mieć odpowiedź. Dobrze by było gdybyś napisała jakie to przedmioty.

Więc tak jest to żywienie publiczne - musze oddać pracę. Technologia Żywienia - praca i sprawdzian .

jestem przerażona. f542b21fe6a35
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Postautor: Sister » 19 lis 2014, 23:39

Rossi pisze:
W ten weekend mam 3 zaliczenia w szkole. Jestem mega zestresowana - narazie jestem nie przygotowana. Czekają mnie 3 gorące dni wokół książek. Możesz popatrzeć jak mi to pójdzie i jaki będzie wynik w weekend ?
:

Tego pierwszego przedmiotu chyba boisz się najbardziej?
Powinno Ci się poszczęścić z tym zaliczeniem ale mimo wszystko przygotuj się ile jeszcze zdołasz, bo bez tego się nie obędzie i jeśli odpuścisz-prawdopodobnie nie zaliczysz.

Te drugie zajęcia mam wrażenie, że nie odbędą się.
Ewentualnie będziesz musiała nanieść jakieś poprawki i zaliczysz w innym terminie już z sukcesem.Niemniej jednak tutaj też przewija się karta Nauki więc doucz się już teraz dla własnego świętego spokoju bo wychodzą tu Twoje lęki, obawy i poczucie winy.

Powodzenia:)

Awatar użytkownika
Sister
Wpadłem na chwilę

Postautor: Sister » 20 lis 2014, 10:00

gosiaSW pisze:Dobry wieczór :)
prosiłabym bardzo o wróżbę na ciąg dalszy relacji z pewnym Panem.
Gosia

Rozkład zrobiłam na najbliższe 4 miesiące

7 mieczy, 3 monet, 4 mieczy, Królowa Monet

Z kart wynika, że w ciągu tego czasu Wasza relacja nie rozwinie się w kierunku uczuciowym, mogą pojawić się tylko pewnego rodzaju zagrywki prowadzące donikąd. Pan skupi się na pracy, podejrzewam też, że dąży do awansu. Emocjonalnie nie otworzy się bo skupiony jest bardziej na sprawach finansowych. Może być nawet nieco chłodniejszy i wycofany niż zazwyczaj, ale to może wynikać z przepracowania i potrzeby odpoczynku. Po tej Królowej Monet na końcu wnioskuję, że póki co pozostaniesz jego znajomą na szczeblu zawodowym.
Sumę kart rzadko wyliczam ale w tym przypadku pokusilam się o to. Wyszedł Świat czyli pozytywna karta w kontekście tej wróżby, z której wynika, że Istnieją szanse, że Pan się otworzy. Ale to już raczej po okresie zimowym, teraz skupiony jest na innych kwestiach.
Awatar użytkownika
Sister
Wpadłem na chwilę

Postautor: nn0305 » 22 lis 2014, 00:26

Poprosze o wrozbe ogolna. Co mnie czeka. 03.05.1993. :)

nn0305

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Znak zodiaku: Byk

Postautor: Sister » 22 lis 2014, 18:49

nn0305 pisze:Poprosze o wrozbe ogolna. )

Rozkład na najbliższych 6 m-cy

Rycerz Monet, Król Monet, 7 buław, 5 monet

Widać sukcesy na szczeblu materialnym, awans, krok do przodu, masz dużo energii w dążeniu do ściśle wytyczonego celu. Cokolwiek zamierzasz, musisz zachować czujność bo jakieś potyczki Cię czekają, które spowodują spadek energii a nawet niewykluczone straty i rozczarowanie w tej 5 monet.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sister
Wpadłem na chwilę

Postautor: Rossi » 23 lis 2014, 12:06

Sister pisze:
Rossi pisze:
:

Tego pierwszego przedmiotu chyba boisz się najbardziej?
Powinno Ci się poszczęścić z tym zaliczeniem ale mimo wszystko przygotuj się ile jeszcze zdołasz, bo bez tego się nie obędzie i jeśli odpuścisz-prawdopodobnie nie zaliczysz.

Te drugie zajęcia mam wrażenie, że nie odbędą się.
Ewentualnie będziesz musiała nanieść jakieś poprawki i zaliczysz w innym terminie już z sukcesem.Niemniej jednak tutaj też przewija się karta Nauki więc doucz się już teraz dla własnego świętego spokoju bo wychodzą tu Twoje lęki, obawy i poczucie winy.

Powodzenia:)

zaliczylam wszystko :D ale nie dokonca jestem zadowolona poniewaz sprawdzian zaliczylam na 2 a ta ocena zostaje na koniec semestru.

Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Następna

Wróć do Archiwum wróżb