Zapraszamy na wróżby Walentykowe :)

Archiwum zweryfikowanych wróżb

Zapraszamy na wróżby Walentykowe :)

Postautor: Elie » 03 lut 2016, 23:30

Obrazek

"Walentynki (ang. Valentine's Day) – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami."

Wróżby na Walentynki
Walentynki to dobry czas, by wziąć sprawy w swoje ręce: wyznać komuś uczucie, postarać się poznać swoją przyszłość i - najważniejsze - tak zaczarować los, by zawsze sprzyjał nam w miłości!!

★ Wróżba z kwiatem

Kup cebulkę kwiatu (tulipana lub hiacynta), napisz na niej imię swojego ukochanego i zasadź ją w dniu św. Walentego w czerwonej lub różowej doniczce. Podlewaj ją codziennie o wschodzie słońca, mówiąc przy tym: „Jak słońce wschodzi, jak rośnie ten kwiat – tak budzi się nasza miłość”. Jeśli kwiat urośnie i rozkwitnie, to dobra wróżba – spodziewaj się, że wkrótce twój ukochany wyzna ci miłość.

★ PTAKI

Czekasz na tego jedynego, ale nie masz nikogo konkretnego na oku?

W dniu św. Walentego możesz dowiedzieć się, jaki będzie twój przyszły towarzysz życia. Gdy obudzisz się rankiem 14 lutego, wyjrzyj przez okno. Ptak, którego pierwszego zobaczysz, zdradzi ci, jakie cechy będzie mieć twój wybranek.

Wróbel – będzie osobą wesołą i towarzyską, choć ubogą.

Wrona – to ktoś dużo starszy, mądry i poważny.

Gołąb – delikatny, wrażliwy, prawdziwy romantyk.

Szczygieł – trafi ci się bardzo bogaty mąż.

Rudzik – będzie zapalonym podróżnikiem.
Rzadki, barwny ptak – ktoś z daleka, może obcokrajowiec.

A jeśli usłyszysz tylko pohukiwanie sowy lub stukot dzięcioła – pisane jest ci życie w pojedynkę...

★ Laleczki

Z włóczki skręć dwie laleczki albo po prostu małe kulki. Jedna z nich ma symbolizować ciebie, a druga twojego ukochanego. Musi to być konkretna osoba, a nie hipotetyczny „książę z bajki”. Połóż je obok siebie w odległości około 5 cm i dmuchnij z całej siły.

Jeśli laleczki upadną na siebie lub potoczą się w tę samą stronę, wróży to związek z wybranym mężczyzną. Jeśli natomiast potoczą się w przeciwnych kierunkach lub równolegle do siebie, to nie jesteście sobie pisani. Na szczęście wróżbę tę można powtarzać wiele razy – za każdym razem z nową laleczką oznaczającą inną osobę.
Co proponujecie ?


Bardzo proszę, zakładajcie oddzielny temat w WALENTYNKI 2016 - WALENTYNKI 2016 - ( tu nazwa - nick Wróżki )
I w poście pytanie.
"Myślę, że to głupie ze strony kobiet by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie ona uczyni to jeszcze lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da Ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da Ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co jej się da. Więc jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna."

William Golding
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30717
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 1998 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Archiwum wróżb

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie