Zbiór rytuałów

Zbiór rytuałów

Postautor: Baba Jaga » 09 kwie 2009, 21:23

RYTUAŁY Z TEGO TEMATU NIE SĄ SPRAWDZONE.STOSUJĄC JE, STOSUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. WIELE Z NICH NIEWIELE MA WSPÓLNEGO Z MAGIĄ - Elie

Rytuał odcinający podany w tvezo w dn. 9.o4 2009r ( wróżka pani Rutkowska- Odero):
1.Będzie potrzebna biała świeca intencyjna bez żadnych ozdób, czysto biała.
2.Na świecy grawerujemy ( np. wydrapujemy szpilką) imie, nazwisko, datę urodzenia oraz takie słowa: odcinam się od wszystkich złych energii, pecha, i problemów zdrowotnych ( W Twoim przypadku napiszesz, że odcinasz się od niego…). Nie musi być super czytelnie, byle byś Ty wiedziała co i jak.
3. nadać swoją energie świecy przez nasmarowanie jej oliwą, może być z oliwek, lub obojętnie z czego, dłońmi te świecę chwilę wygłaskać
4. muszelka- do spalenia kosmyka włosów ( swoich) może też być zwykły spodeczek.
5. nożyczki do obcięcia kosmyka
6 zapalić świecę zapałkami w intencji tego, żeby wszystkie złe energie, pech, problemy zdrowotne, które obciązają nasze serce , nasze ciało, naszą duszę zostały odcięte, niech tak się stanie – wypowiadamy mantrę.
7. Poprosić pana Boga , wszechświat, albo kto co uważa, o odcięcie złych energii, obciążających ciało, duszę…( to ma być jak mantra)
8- wezwać Arch-a Michała,do udziału w dalszej części, żeby on z nami to robił co nastepuje
9- Zamykamy oczy ( Archanioł stoi za nami i pomaga ) i ruchem ręki sczesujemy z powierzchni włosów złe energie, choroby itp, kierując je do kosmyka, który za chwilę obetniemy.
Jeśli robimy pierwszy raz – to zbieramy te złe energie z całego zycia, jeśli kolejny- to tylko z ostatniego okresu.
10. Jak już zbierzemy te wszystkie brudy ( może to być 5 min albo 20 -ile komu potrzeba, poczujemy kiedy już)- bierzemy nożyczki i mówimy: odcinam wszystkie negatywne energie raz na zawsze, które nagromadziły się w moim ciele… ( mantra)
11. Obcinamy kosmyk, kładziemy go na muszelce, podpalamy i w czasie palenia znowu mówimy: odcinam się od złych energii…
( mantra). Jakby w razie zgasło to znów podpalić i jeszcze raz mantra.
12. Po spaleniu dziękujemy Bogu, aniołom, wszechświatowi lub komu tam uważamy za odcięcie złych energii i staramy się odczuć, ze jesteśmy odcięci, poczuć to.Okazujemy wdzięczność
13. pozostałości po spaleniu włosów spłukujemy w kibelku ( wypowiadamy mantrę) albo jak mamy możliwośc puszczamy do płynącej rzeki, strumyka itp.( tez mantra)
14. świeca pali się do końca. Jak musimy iśc spać, albo wyjśc to wstawiamy do wanny w jakimś garnku dla bezpieczeństwa
15 pozostałośc po spaleniu świecy zawijamy w chusteczke higieniczną i zakopujemy w ziemi

Koniec.

Jeśli ktoś oglądał i moze cos dodać, uzupełnić, to bardzo proszę...
Awatar użytkownika
Baba Jaga
Grafoman

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Zbiór rytuałów

Postautor: Małgośka » 09 kwie 2009, 21:53

rytuał trzeba zrobić koniecznie jutro :arrow: najlepiej rano, żeby jeszcze tego dnia zakopać pozostałości po świecy :)

program nagrałam, ale dopiero jutro będę mogła wgrać
Małgośka

Zbiór rytuałów

Postautor: bali » 09 kwie 2009, 21:58

ja też, same pomarańczowe :evil:
bali
Wpadłem na chwilę

Zbiór rytuałów

Postautor: Baba Jaga » 09 kwie 2009, 22:36

Leć do biedronki :lol: :lol: :lol:
a tak poważnie dzisiaj w biedronce takie widziałam,
Ale jutro można kupić i wieczorem zrobić rytuał, a w sobote zakopać resztki swiecy
Awatar użytkownika
Baba Jaga
Grafoman

Zbiór rytuałów

Postautor: Małgośka » 10 kwie 2009, 12:27

rytuał już dostępny :D link tu szukać :arrow: http://ezotv.pl/forum/viewtopic.php?p=187018#187018
Małgośka

Zbiór rytuałów

Postautor: Małgośka » 10 kwie 2009, 15:44

ale wiesz, że musi się wypalić do końca :roll: :lol: :lol: :lol:
Małgośka

Zbiór rytuałów

Postautor: Małgośka » 10 kwie 2009, 22:09

kto zrobił rytuał :?: :?: :?:

ja kosmyk włosów podpalałam 4 razy :shock:
Małgośka

Zbiór rytuałów

Postautor: Małgośka » 10 kwie 2009, 22:12

ja na wiadome oczyszczanie zrobiłam zapas :D na szczęście :D

ale sam rytuał zrobiłam niedawno :) jutro będę musiała resztki zakopać, szkoda, że nie można ich wrzucić tam gdzie resztki włosów :roll: :lol:
Małgośka

Zbiór rytuałów

Postautor: Nuna » 16 cze 2009, 18:07

Ja znam troche inny, nie potrzeba do niego zadnych swieczek ;).
Od razu ostrzegam, iz jest z lekka prymitywny.
Ochrania przed czarnymi urokami, "zlym wzrokiem" i ogolnie negatywnymi emocjami kierowanymi w nasza osobe.

Do (duzego) sloja wrzucamy ostre przedmioty np.: widelce, potluczone szklo, lustra, gwozdzie, ostrza oraz swoj mocz i krew ( naturalnie w malych ilosciach).
Sloj zakopujemy (gleboko) w ziemi i zostawiamy go tak na zawsze, nie odkopujemy.

Znam go od znajomej po fachu, sama go nie wykonywalam i nie wiem jak silnie dziala.
Awatar użytkownika
Nuna

Zbiór rytuałów

Postautor: barbelo » 04 sie 2009, 07:55

Juz ci prawda wrzucalm to ;) ale polecam nadal ;)
http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/160
barbelo

Następna

Wróć do Rytuały