Zdejmowanie chorób i uroków jajem

Postautor: Verm » 10 kwie 2016, 00:48

dla miłośników New Age jak znalazł :> Niemniej jednak taniej będzie użyć Googla, a efekt taki sam jak po lekturze wspomnianej pozycji.
Awatar użytkownika
Verm
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy
Droga życia: 0

Postautor: Rea » 10 kwie 2016, 14:51

Mówi się trudno szuka się dalej. Jakby nie patrzeć, opisów rytuału z jajkiem w roli głównej jest od zatrzęsienia.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry

Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Re: Zdejmowanie chorób i uroków jajem

Postautor: Nut » 29 kwie 2016, 15:58

Verm pisze:Bardzo dobra metoda, ale wymaga cierpliwości i sporej ilości ćwiczeń, żeby mieć efekty.

W jaki sposób kulać jajkiem. Gdzieś czytałam, że kula się od głowy po stopy i jednocześnie obraca się jajko wokól swojej osi.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 419 razy
Otrzymał podziękowań: 338 razy

Re: Zdejmowanie chorób i uroków jajem

Postautor: Verm » 01 maja 2016, 02:59

Mówi się trudno szuka się dalej. Jakby nie patrzeć, opisów rytuału z jajkiem w roli głównej jest od zatrzęsienia.

Jak się spojrzy na fora ezoteryczne, na których taki temat jest to widać, że przewija się tam jeden, konkretny tekst (który nota bene wklejony został też i tutaj) i różne wariacje na jego temat, więc wyboru za dużego nie ma. To dość ciekawe, bo rytuałów jest w internecie multum - różnych i na każdy temat. Internety znają magiczny sposób m.in. na wolne miejsce parkingowe, czy znalezienie swojego auta wśród innych samochodów (to dla tych co nigdy nie pamiętają, gdzie zaparkowali).

Zalecałbym dużą ostrożność w stosowaniu rytuałów wziętych z neta; pół biedy jeśli po prostu nie zadziała i nic się nie stanie, ale na forach bywały też tematy typu "odprawiłam/łem rytuał i chyba zrobiłem/am sobie kuku".

W jaki sposób kulać jajkiem. Gdzieś czytałam, że kula się od głowy po stopy i jednocześnie obraca się jajko wokól swojej osi.

Trzeba to robić tak, żeby było wygodnie :> Zaczyna się na ogół od głowy, a to czy się obraca, czy nie obraca nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
Verm
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Poprzednia

Wróć do Rytuały