Zdrowie a sytuacja w pracy

Masz problem - napisz w tym temacie.Będzie to nasz forumowy mini coaching. Postaramy się wspólnymi siłami doradzić, znaleźć Twoje atuty i słabe punkty nad którymi trzeba popracować. Udzielimy porad z zakresu numerologii, wróżb, psychologii, prawa etc.Podzielimy się naszymi doświadczeniami.
Wszystko w jednym miejscu
Twoją rolą będzie szczera rozmowa i chęć współpracy.
Do udziału, pomocy, zapraszam wszystkich użytkowników forumezo.

Zdrowie a sytuacja w pracy

Postautor: ether » 23 paź 2017, 15:42

Witam,

ostatnio karta Wieża z poprzednich rozkładów dobitnie odbija się w moim życiu...
Nasiliła się u mnie choroba i byłam zmuszona wziąć zwolnienie chorobowe, jednak poważnie rozważam jego przedłużenie na kolejne tygodnie. Obecnie czekam na rozwój wypadków w klinice do której wysłałam skierowanie od lekarza ogólnego, ale może być tak, że nawet i 2 miesiące będę czekać na przyjęcie i diagnozę - nic nie wiadomo. Narazie mam leki od lekarza, które przyjmuje na noc i w dzień ale nie wiem czy dam radę podołać w obecnej pracy.
Będę rozmawiać z pracodawcą z czym będzie wiązać się moje ewentualne dłuższe zwolnienie bo też umowę mam jeszcze na ponad miesiąc. Boję się też sytuacji, że w jakimś stopniu poświęcę się i wrócę wcześniej do pracy a oni np mnie i tak zwolnią bo były ze mną problemy zdrowotne a nie wyleczę się z tego tak szybko...

chciałam poprosić o wróżbę ale właściwie nie do końca wiem jak spytać...
Może - jak potoczą się moje losy w obecnej pracy w ramach zaistniałej sytuacji zdrowotnej? albo czy pracodawca pójdzie mi na rękę? no jakoś tak.
Elie - wyślę dane na priv, ok? :)
Najtrudniej jest zobaczyć rzecz taką jaką jest naprawdę

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Zdrowie a sytuacja w pracy

Postautor: Elie » 26 paź 2017, 22:38

As Buław...Król Denarów...Śmierć...6 Denarów...Cesarz...10 Kielichów

Moim skromnym zdaniem z tych kart wynika, że o pracę nie musisz się martwić. Jeżeli nawet Cię zwolni, to po zakończeniu leczenia przyjmie Cię ponownie na innych warunkach. Tak czy siak, będziesz miała pracę i będziesz z niej zadowolona.Niewykluczone, że może chodzić o rentę chorobową.

ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA>!!! :buziak:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
"Każdy swoje dziesięć minut ma by na jawie przeżyć wielki sen"

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1924 razy
Otrzymał podziękowań: 1588 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Zdrowie a sytuacja w pracy

Postautor: ether » 27 paź 2017, 15:39

Diękuję bardzo za karty, niedługo wracam do pracy ale już dałam wstępnie znać, że na innych warunkach.
Zobaczymy czy po czasie faktycznie nie będą robić problemów. Zweryfikuję :)
Nadal szukam innej pracy ale nie jest łatwo. Może ta Śmierć to jakiś całkiem nowy początek :zabawa:

pozdrawiam Elie :)
Najtrudniej jest zobaczyć rzecz taką jaką jest naprawdę

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Wróć do Kompleksowe porady