Zmiana pracy - ...Wieża!

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart. Interpretacja kilku osób.

Zmiana pracy - ...Wieża!

Postautor: ether » 29 sie 2017, 15:47

Witam,

pytanie brzmi czy w tym roku zmienię pracę na inną?

Cesarzowa, Papieżyca, Wieża + dociągnęłam giermka kielichów

Hmmm karty poważne, że aż mnie zmroziło... czyżby praca nad sobą/inwestycja w siebie i nauka języka przyniosły totalny przewrót w mojej karierze?

Będę wdzięczna za świeże spojrzenie.
Najtrudniej jest zobaczyć rzecz taką jaką jest naprawdę

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Zmiana pracy - ...Wieża!

Postautor: Elie » 29 sie 2017, 15:51

Moim zdaniem nie zmienisz pracy z prostego powodu - nie kiwniesz palcem w kierunku zmiany, mimo, że pojawi się ktoś, kto Ci zaproponuje jakąś pracę, względnie będzie chciał pomóc.
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

BARDZO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ WRÓŻB
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 1896 razy
Otrzymał podziękowań: 1557 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: ether » 29 sie 2017, 16:31

Hmm nie zgodzę się - cały czas szukam konkretnej pracy, nie chcę więcej pracować fizycznie, szukam pracy biurowej/obsługa klienta. W tym celu zapisałam się na język, ponieważ nie mieszkam w PL.

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Postautor: Elie » 29 sie 2017, 17:13

Jeżeli do tej pory nie pracowałaś bo masz czy miałaś partnera/ męża, korzystałaś z jego pomocy finansowej i to się skończyło, to owszem, tak.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: ether » 06 wrz 2017, 19:23

Hmm a to ciekawe bo owszem tak było i teraz też mi pomaga conieco ale staram się szukać czegoś lepiej płatnego, mniej fizycznego, ale ten język...

Dziś miałam dziwną sytuację w obecnym zakładzie, oddzwoniłam bo nie zdążyłam odebrać i usłyszałam mimochodem od osoby z biura, że czy nadal tu pracuję czy szukam innej pracy... a przedmiotem telefonu była faktycznie zupełnie inne zapytanie ze strony biura... inna pani do ktorej po chwilii mnie przelaczono stwierdzila, ze to jakies nieporozumienie odnosnie takiego pytania skierowanego w moja strone i wszystko jest ok... bardzo się zdziwiłam - spytałam kart czy faktycznie ktoś coś podejrzewa w biurze, wie...
Krol pucharów, 7 mieczy, Cesarz

I czy w związku z ta dziwną sytuacja będe miec jakies problemy, konsekwencje w obecnej pracy?
9 kielichow, krol denarow, 9 mieczy

Sądze, że cos tu nie gra, byc moze podejrzewają coś? Te 7 mieczy wyglada mi na cos nieczystego - jakis mezczyzna cos pytal, przekazywal? Konsekwencji nie powinno byc jako takich?
Teraz pytanie - zbieg okolicznosci czy cos jest na rzeczy?

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Postautor: Elie » 07 wrz 2017, 11:19

To, że szukasz pracy i uczysz się języka o niczym nie przesądza.Oczywiście nie życzę Tobie źle. Po prostu wynika to z Twojego rozkładu - wg niego w obecnym roku nie uda Ci się zdobyć innej pracy, mimo, że może pojawić się osoba chętna do pomocy.

pytanie brzmi czy w tym roku zmienię pracę na inną?

Cesarzowa, Papieżyca, Wieża + dociągnęłam Giermka Kielichów

Z Twoich następnych postów wynika, że w tym rozkładzie karta Kapłanki mówi o szukaniu pracy w tajemnicy.

Dziś miałam dziwną sytuację w obecnym zakładzie, oddzwoniłam bo nie zdążyłam odebrać i usłyszałam mimochodem od osoby z biura, że czy nadal tu pracuję czy szukam innej pracy... a przedmiotem telefonu była faktycznie zupełnie inne zapytanie ze strony biura... inna pani do ktorej po chwilii mnie przelaczono stwierdzila, ze to jakies nieporozumienie odnosnie takiego pytania skierowanego w moja strone i wszystko jest ok... bardzo się zdziwiłam - spytałam kart czy faktycznie ktoś coś podejrzewa w biurze, wie...

Król pucharów, 7 Mieczy, Cesarz

Oczywiście, że ktoś musiał Cię obserwować na co wskazuje karta 7 Mieczy i najprawdopodobniej doniósł szefostwu.Z rozkładu wynika, że ktoś bliski :diablo:
Przyjrzyj się karcie, jest bardzo wymowna; Obrazek
- Boski Tarot (Legacy of the Divine Tarot) Ciro Marchetii
Tu masz opisy znaczeń - karty-tarota-7-mieczy-t31733.html

I czy w związku z ta dziwną sytuacja będe miec jakies problemy, konsekwencje w obecnej pracy?
9 KielichÓw, KrÓl DenarÓw, 9 Mieczy

Uważam, że ten rozkład to typowa życzeniówka - to Ty się zamartwiasz co z tego może wyniknąć. Nie sądzę, żeby szef się zamartwiał Twoim odejściem. Chyba, że jesteś niezastąpiona.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: ether » 09 wrz 2017, 20:36

Hmm wiedziały dwie koleżanki o tym fakcie, w kartach widzę raczej mężczyznę, chyba, że ktoś podsłuchał jakąś rozmowę...

A w następnych dniach od tej sytuacji jakby nic się nie stało, jakby temat nie istniał :)

Nie stawiam kart.
ether
Forumowicz do entej

Postautor: Elie » 10 wrz 2017, 13:59

ether » 09 wrz 2017 21:36

Hmm wiedziały dwie koleżanki o tym fakcie, w kartach widzę raczej mężczyznę, chyba, że ktoś podsłuchał jakąś rozmowę..

Nie sugeruj się tym, że na karcie jest postać mężczyzny.Po prostu taka a nie inna grafika karty,co nie oznacza, że to był mężczyzna.Mógł to być każdy, nawet te dwie koleżanki. Karta informuje o samym fakcie - tak, podsłuchiwano Cię i plotkowano na ten temat.
Dla przykładu - możemy wyjść np. w Królu Mieczy a nie Królowej. Z prostego względu - chodzi o znaczenie karty, charakter jaki mamy, intencje, sposób rozwiązywania spraw, postępowania. Inaczej postąpi Król Mieczy inaczej Królowa Mieczy. Podobnie mężczyźni mogą wyjść w karcie Królowej.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: ether » 15 wrz 2017, 22:09

OK Dziękuję ELie :)