Znaczenie kart klasycznych - KARO

Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 08:11

AS KARO

Ogólne znaczenie karty:
Karta wyobraźni w działaniu, żądzy pieniędzy i miłości, poszukiwanie miłości lub pieniędzy, nowy system wartości, potrzeba władzy i prestiżu, duży pośpiech i niecierpliwość, potrzeby finansowe, nowy kierunek w biznesie, narodziny pomysłu na stworzenie czegoś zupełnie nowego, nowe priorytety, może być hojny ale i bardzo egoistyczny i nastawiony na korzyści, ambitny, miewa związki na odległość.

Karta Osobowości:
Karta As Karo znajduje się w kolumnie Neptuna i rzędzie Jowisza. Jak każdy As, jest to typ przywódcy, który lubi działać i wyrażać swoją osobowość. Musi uważać, aby poprzez swoje skłonności przywódcze nie stać się aroganckim i egoistycznym. Jest to osoba towarzyska, z wyobraźnią i lubiąca poznawać nowych ludzi. Lubi podróże wszelkiego rodzaju. Jest niecierpliwa ale i egoistyczna, jak każdy As. Z natury jest niezależny i ambitny. Lubi osiągać cele, być niezależny. Jeśli As Karo potrafi skupić się na swoim celu, potrafi go osiągnąć. Usadowienie w Neptunie powoduje często marzycielskie skłonności ale i marzenia na wielką skalę - jeśli nie zgubi go nadmierny optymizm i będzie skupiony na zamierzeniu, osiągnie je. Jego główną motywacją jest miłość i pieniądze. Niestety, często jest tak, że As Karo nie może mieć obu naraz. Jest to spowodowane tym, że całą swoją energię skupiają tylko na jednym. Zazwyczaj jest to tak, że As Karo zajmuje się jedną z nich, a na drugą nie ma już sił i energii. Często jest samotnikiem pomimo towarzyskiej natury i potrzeby miłości. Jest niecierpliwy i kreatywny. Ma też wiele kontaktów z ludźmi, którzy również są niezdecydowani i As Karo też taki jest - niezdecydowany w miłości. Miewa również związki na odległość i dobrze mu w takiej relacji. Potrzebuje w życiu różnorodności i zmian, ale i chwil samotności kiedy sam ze sobą może sobie wszystko przemyśleć i poukładać.

As Karo
Ważna wiadomość. To miesiąc porozumiewania się. Listownie lub przez telefon dowiesz się o czymś co zmusi cię do podjęcia ważnych decyzji. Odmienią one twoje życie. Karta ta może wróżyć kłopoty małżeńskie albo zapowiadać nieudany wybór partnera. Symbolizuje informację, ważną rozmowę. Przepowiada zmiany na stanowisku pracy.
Odwrócony oznacza iż ty komuś przekażesz nieprzyjemne wieści.

As Karo
Wiadomości i nowiny, które do nas dotrą. Rozmowa, nauka, kursy, podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Komunikatywność, szczerość.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Potrzeba pieniędzy i miłości, poszukiwanie nowych sposobów zarabiania, nowe wartości.

Sławne Asy Karo:
Katarzyna Figura, Jan Paweł II, Paul Newman, Adolf Hitler, Marcin Prokop, Robert Janowski, Ewa Farna

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - As Karo
Merkury - Dama Karo
Wenus - Piątka Kier
Mars - Trójka Trefl
Jowisz - Trójka Pik
Saturn - Dziewiątka Kier
Uran - Siódemka Trefl
Neptun - Piątka Karo
Pluton - Dama Pik

Źródło: As Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 08:16

KRÓL KARO

Ogólne znaczenie karty:
Karta Kapitalisty, biznesmena, mistrza wyższych wartości, biznesmen, rządzi poprzez wartości materialne, mistrzostwo w biznesie, silne poczucie wartości, uważa, że zawsze ma rację, uparty, patrzy tylko z jednego punktu widzenia.
Karta ta reprezentuje człowieka sukcesu, biznesmena, kogoś kto prowadzi własną firmę, zarządza finansami lub magnata finansowego. Jest bardzo silny, inteligentny, bystry, spostrzegawczy i przenikliwy.

Karta Osobowości:
Król Karo znajduje się w kolumnie Wenus i w rzędzie Marsa. Jak każdy Król, jest ambitny i ma skłonności przywódcze. Kolor Karo daje mu potrzebę osiągnięcia sukcesu materialnego. Potrafi szybko oceniać ludzi i sytuacje. Z łatwością wpływa na innych ludzi. Bywa władczy, apodyktyczny i uparty. Jeśli tylko w życiu zdecyduje się na coś, potrafi to osiągnąć. Potrafi ciężko pracować i jest zdeterminowany, aby osiągnąć sukces. Jeśli umie znaleźć sposób na wyrażenie swojej kreatywności, rozkwita i świetnie się rozwija. Bywa niecierpliwy, dumny i lubi współzawodnictwo. Lubi być sam sobie szefem. Jeśli potrafi dzielić się z innymi swoim bogactwem, może wiele osiągnąć. Nie oznacza to, że ma rozdawać swoje pieniądze ale dzielić się z innymi swoją mądrością. Powinien postępować taktownie w stosunku do innych, ponieważ zdarza mu się być wyniosłym, choć z natury to osoba miła i wyrozumiała. Bywa, że postępuje wbrew ustalonym normom i buntuje się. Wydaje mu się, że niekonwencjonalne zachowanie jest znacznie bardziej interesujące. Jeśli połączy swoją intuicję z umiejętnościami biznesowymi, może wiele osiągnąć w życiu.

Król Karo
Mężczyzna w mundurze, todze, przedstawiciel prawa. Będziesz miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości albo z reprezentantami władzy. Uważaj na to co mówisz. Możesz znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji. Może reprezentować przyjaciela, krewnego, amanta. Człowiek majętny. Oznacza mężczyznę zakochanego z innej miejscowości.
Odwrócony zapowiada problemy jakie mogą się pojawić z jego obecnością.

Król Karo
oznacza bogacza, człowieka zamożnego, ciemnego blondyna, mającego duże wpływy i znaczenie w społeczeństwie, albo urzędnika na wysokim stanowisku.

Król Karo
Przyjaciel, ktoś z rodziny. Pomoc ze strony kogoś bliskiego. korzyści zawodowe, powodzenie materialne, dobre nowiny, uśmiech losu, odnowienie starych znajomość.

Sławne Króle Karo:
Marek Hłasko, Angelina Jolie, Chuck Norris, Sharon Stone, Bronisław Komorowski, Zbigniew Wodecki, Mariusz Max Kolonko, Krzysztof Hołowczyc, Gosia Andrzejewicz, Lindsay Lohan, Corinne Hofmann (biała Masajka)

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Król Karo
Merkury - Szóstka Kier
Wenus - Czwórka Trefl
Mars - Dwójka Karo
Jowisz - Walet Pik
Saturn - Ósemka Trefl
Uran - Szóstka Karo
Neptun - Czwórka Pik
Pluton - Dziesiątka Kier

Źródło: Król Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
Źródło: "Jak wróżyć z kart. Samouczek" opracowania Juzmy.
Źródło: Znaczenie Kart Klasycznych
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:02

DAMA KARO


Ogólne znaczenie karty:
Karta inteligencji, filantropa, matka dająca, filantrop, ekstrawagancja, dominacja, obawy finansowe, kosztowny gust, dumna, próżna, lubi różnorodność, charyzmatyczna, potrafi dostać to czego chce. Karta ta reprezentuje kobietą, która uwielbia plotkować i flirtować. Ma wyszukany gust, jest wyrafinowana, dowcipna i lubi imprezować. Może pomóc w podjęciu decyzji, ma trafny osąd i silne poczucie odpowiedzialności.

Karta Osobowości:
Dama Karo jest zdolna, inteligentna i utalentowana. Karta ta obdarza świetnymi zdolnościami, dobrze rozwinięta inteligencją, wspaniałą wytrwałością, przenikliwą intuicją, wyobraźnią i fachowością. Sugeruje również, że łączysz mądrość wyższej wartości z innymi dlatego jesteś odpowiedni, by zajmować stanowiska u władzy, przewodzić np. jakimś ugrupowaniem, partią. Dzięki swojej wytrwałości zdobywasz sukces. Budzisz zaufanie, jesteś niezawodny, pilny, zdecydowany, masz silny charakter. Czas poświęcony ludziom pozwala Ci mieć wysokie oczekiwania co jest powodem nadmiernej krytyki, osądzania czy bycia zbyt wymagającym: dlatego karta radzi by obniżyć swe oczekiwania wobec innych. Masz naturę bardzo hojną, życzliwą, uprzejmą, kochającą, jesteś odważny, niezależny i pomysłowy, bardzo charyzmatyczny, z łatwością przyciągasz do siebie innych. Niemniej jednak karta posiada jedną z wielu trudnych, skomplikowanych dróg jeśli chodzi o relacje, związek mówi o samo-uczeniu się . Możesz mieć skłonności do zamartwiania się lub zbytniego skupiania się na pieniądzach lub duchowości, jedno z dwóch może być powodem nadmiernej koncentracji. Twoje wrodzona inteligencja pozwala Ci stworzyć odpowiedni nastrój i jest równocześnie kluczem do Twojej samokontroli i sukcesu. Pozwól by inni zobaczyli Twoje naturalne talenty i Twój wspaniały, genialny umysł. Mając Damę Pik w Neptunie, często mają poczucie misji i idąc tą drogą mogą osiągnąć duży sukces, co uwolni je od zamartwiania się finansami. Taką osobą był właśnie Marek Kotański (jego WP była właśnie Dama Pik ).

Dama karo
Fałszywa koleżanka. Jest zdolna cię oszukać. Będzie chciała ci zaszkodzić i spowoduje wiele kłopotów. Nie wierz w jej słowa, nie rozmawiaj z nią o innych. To także kochanka lub przyjaciółka. W zależności od układu kart może oznaczać kobietę o dobrym charakterze z reguły bogatą. Karta zapowiada odmianę losu.
Odwrócona oznacza córkę.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Obawy finansowe, ekstrawagancja.

Sławne Damy Karo:
Anders Behring Breivik, Martin Luther King, Yves Saint Laurent, Janusz Józefowicz, Katarzyna Pakosińska, Marek Kotański

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Dama Karo
Merkury - Piątka Kier
Wenus - Trójka Trefl
Mars - Trójka Pik
Jowisz - Dziewiątka Kier
Saturn - Siódemka Trefl
Uran - Piątka Karo
Neptun - Dama Pik
Pluton - Walet Trefl

Źródło: Dama Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:04

WALET KARO


Ogólne znaczenie karty:
Karta wolności, przebiegłości, fantazji i kreatywności finansowej. Karta handlowca, wyczucie finansów, finansowa kreatywność, artystyczna ekspresja, promowanie produktu, perswazja, wyidealizowana miłość, różowe okulary

Karta Osobowości:
Jak każdy Walet jesteś zabawnym klaunem na dworze królewskim. Nie czujesz w sobie konieczności sprawowania władzy i solidnego wypełniania obowiązków. Jest w Tobie dużo radości życia, potrzeba ekspresji własnej i dużo niezwykłej energii, w której trudno by szukać poczucia tradycji i przeciętności. Po prostu nie jesteś konwencjonalny ani też nie lubisz chodzić tradycyjnymi drogami. Masz niezwykłą intuicję, dużą wyobraźnię, niezwykłe pomysły i mnóstwo sprytu i inteligencji. Kochasz wolność, niezależność i spontaniczne działania. Jest w Tobie dużo niezwykłego uroku i często inni patrzą na Ciebie poprzez różowe okulary. Bywasz iluzją, której inni nie mogą pojąć. Ty też jesteś niezwykłym iluzjonistą i swoim nieprzeciętnym urokiem potrafisz oczarować innych. Swoim czarem, przebiegłością i sprytem potrafisz osiągnąć wszystko czego chcesz. Musisz również uważać, aby nie wykorzystać swoich umiejętności w nieodpowiedzialny, niedojrzały i nieuczciwy sposób. Jesteś osobą towarzyską i lubisz być w centrum uwagi, choć bywają chwile gdy wycofujesz się i izolujesz. Jeśli wykorzystasz chwile samotności na doskonalenie swoich wrodzonych umiejętności spirytualnych i pogodzisz je z potrzebami materialnymi, odniesiesz jeszcze większy sukces w życiu. Twoja wrodzona intuicja i bystra percepcja umożliwiają Ci dawanie dobrych rad, możesz więc zostać terapeutą, doradcą czy powiernikiem. Natomiast dzięki wyczuciu finansowemu możesz osiągnąć spory sukces finansowy. Ważne jednak, abyś był twórczy i produktywny w swoich działaniach, bowiem to Ci daje dużo satysfakcji i chęci do dalszego działania.

Walet karo
Posłaniec. Otrzymasz wiadomość która cię zaskoczy i może całkowicie spowodować wiele zmian w Twoim życiu. Walet to też kochanek, kobieciarz. Przyjaciel lub młody znajomy o sympatycznym usposobieniu może okazać się niewierny. Jego cechy charakteru zależeć będą od kart sąsiadujących. Walet karo może tez symbolizować brata. Zwiastuje także szanse na przyszłość, powodzenie w interesach. Jeżeli leży przy pikach może być mściwy albo zazdrosny.

Sławne Walety Karo:
Kuba Wojewódzki, Artur Żmijewski, Kate Moss, Louis Armstrong, Marcin Hakiel, Justyna Steczkowska, Kate Moss, Mandaryna, Enrique Iglesias, USA

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Walet Karo
Merkury - Czwórka Kier
Wenus - Czwórka Karo
Mars - Dwójka Pik
Jowisz - Ósemka Kier
Saturn - Szóstka Trefl
Uran - Szóstka Pik
Neptun - Dama Kier
Pluton - Dziesiątka Trefl

Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
Źródło: Walet Karo
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:05

10 KARO

Ogólne znaczenie karty:
Karta sukcesu finansowego. Sukces na poziomie materialnym, karta błogosławieństw, sukces finansowy, finansowa kreatywność, obfitość, duże zaangażowanie w sprawy finansowe, może być hojny lub egoista.

Karta Osobowości:
Dziesiątka Karo znajduje się w kolumnie i rzędzie Jowisza. Znajduje się w samym centrum Wielkiego Rozkładu. Numer 10 daje duże ambicje, sukces, inicjatywę i skłonności przywódcze. 10 Karo jest niezwykle szczęśliwą kartą, daje bowiem sukces materialny i powodzenie. Na dobrobyt taki można zasłużyć sobie własną pracą lub też dziedzicząc spadek, wygrywając na loterii czy poślubiając bogatego partnera. Karta ta sprzyja założeniu firmy i sukcesom pod warunkiem, iż słucha się wewnętrznej intuicji i nie spoczywa na laurach. Karta ta niesie ze sobą dobroczynny wpływ, swoistą ochronę, nawet gdy Dziesiątka Karo jest na granicy bankructwa, zawsze stanie się coś co przywróci jej stabilną pozycję finansową. Finanse i dobra materialne są dla niej priorytetem. Potrafi tak usilnie dążyć do zapewnienia sobie dobrej sytuacji finansowej, że uporem swoim potrafi osiągnąć wszystko czego tylko chce. Jest inteligentna, kreatywna i ma bystry umysł, to wszystko pomaga jej zdobyć to czego pragnie. Pamiętać trzeba jednak o tym, że los jest dla niej wyjątkowo sprzyjający i należy dzielić się tym co ma. Pierwszą Kartą Karmy jest Dama Trefl , a więc należy podzielić się swoimi bogactwami. Może warto zaangażować się w wolontariat lub inne inicjatywy publiczne? Dziesiątka Karo ma tendencje do egoizmu wynikającego z sukcesów jakie odnosi i powodzenia jakim się cieszy. Jednak może to wszystko stracić jeśli koncentrujesz się wyłącznie na zaspokajaniu własnych potrzeb materialnych. Trzeba dzielić się - uczciwie i z głębi serca - posłuchać co podpowiada Dama Trefl a życie obdaruje Cię jeszcze więcej... Dziesiątka Karo może stać się prawdziwym przywódcą jeśli tylko nie jest zależna od innych i głęboko wierzy we własne przekonania. Nawet jeśli inni mają inny punkt widzenia, potrafi osiągnąć to co chce i przekonać do tego innych. Ma silną intuicję biznesową, która może zaprowadzić ją daleko. Jowisz daje tu silne wsparcie i dość szczęśliwy los. Warto jednak pamiętać, że na sukces trzeba pracować. Jowisz to również planeta przesady. Może spowodować krańcowe opinie, życie na krawędzi i przekraczanie granic. Należy unikać tego - umiarkowanie jest kluczem. Dziesiątka Karo kocha swoją wolność i jest niezależna z natury. Potrafi zarazić innych swoim tokiem myślenia. Potrafi być przy tym bardzo władcza i narzucająca się. Są w niej silne pasje i namiętności. Pamiętać też powinna, że nie zawsze musi wygrywać.

10 Karo
Podróż, droga, przemieszczanie się. Jeżeli pojawia się ta karta w rozkładzie to jest to niechybny znak że czekają nas wyjazdy lub sprawy związane z wyjazdami. Unikaj pośpiechu i szybkich decyzji. Symbolizuje pieniądze lub interesy. Zwiastuje dobrze rokujące inwestycje, korzystne rozliczenia. Obwieszcza pomyślny zbieg okoliczności głównie w sprawach zawodowych.

Sławne Dziesiątki Karo:
Dorota Rabczewska (Doda), Prince, Martin Sheen, Al Capone, Muhammad Ali, Michelle Obama, Adam Sztaba, Neil Sedaka

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Dziesiątka Karo
Merkury - Ósemka Pik
Wenus - As Pik
Mars - As Karo
Jowisz - Dama Karo
Saturn - Piątka Kier
Uran - Trójka Trefl
Neptun - Trójka Pik
Pluton - Dziewiątka Kier

Źródło: 10 Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:07

9 KARO


Ogólne znaczenie karty:

Karta dawcy, uniwersalne wartości, filantrop, hojność, pieniądze zainwestowane, straty finansowe, zawód w sferze finansów, spełnienie poprzez dzielenie się bogactwem, pozbywanie się rzeczy materialnych, świetny promotor produktów, w które wierzy, zawód miłosny.

9 Karo
Opóźnienie. Niestety będzie trzeba odłożyć wiele spraw i planów na później. Bardziej precyzyjnie określ swoje potrzeby i marzenia a uda ci się je w końcu zrealizować. Informuje o interesach, załatwieniu spraw bytowych. Zapowiada otrzymanie niewielkiej sumy pieniędzy.
Odwrócona ostrzega przed nieudaną transakcją finansową albo stratami majątkowymi.

Sławne Dziewiątki Karo:
Kevin Costner, George Bush, Sylvester Stallone, Keanu Reeves, Barack Obama, Kora Jackowska, Piotr Fronczewski, Czesław Mozil, Czesław Niemen, Zygmunt Solorz-Żak, Aleksandra Kwaśniewska, Witold Gombrowicz, Albert Einstein

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Dziewiątka Karo
Merkury - Siódemka Pik
Wenus - Dwójka Trefl
Mars - Król Trefl
Jowisz - Walet Karo
Saturn - Czwórka Kier
Uran - Czwórka Karo
Neptun - Dwójka Pik
Pluton - Ósemka Kier

Źródło: 9 Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:08

8 KARO - znaczenie
8 Karo
Ósemka Karo

Ogólne znaczenie karty:
Karta mocy i obfitości, silne wartości, moc zarabiania pieniędzy, sukces finansowy, poprawa sytuacji materialnej, finansowa moc, organizacja, zyski materialne, pokonanie problemów finansowych, stawia karierę ponad związkami, dominujący.

Karta Osobowości:
Ósemka Karo znajduje się w kolumnie Jowisza i Rzędzie Korony. Usadowienie na samym szczycie Wielkiego Rozdania daje jej silną motywację do osiągania sukcesów. Każda Ósemka jest silna, zdeterminowana i ambitna. Ósemka Karo to karta Słońca, jej wibracje sprzyjają podwyższaniu stopy życiowej. Ósemka Karo bez względu na charakter pracy chce odnosić sukces, być sławna, błyszczeć , dominować, chce innych ustawiać w szeregu, być kochana i doceniana. Ma naturę dumną, wyniosłą, dominującą i niezależną, a czasami natrętną i natarczywą. Lubi stać na piedestale, na szczycie i w blasku fleszy. Wie wszystko co warto wiedzieć. Dopina swojego celu nawet za cenę ciężkiej i wytężonej pracy. Ma świetną intuicję. Wraz z Kartą Karmy Królowa Pik, pozwala na wnikniecie w głąb siebie, pozwala na zatrzymanie się, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, analizę siebie, na wewnętrzną zmianę i transformację.

8 karo
Pomyślna umowa. Karta zapowiada korzystną zmianę w sprawach zawodowych a także zwycięstwo w sądzie. Możesz podpisać ważne dokumenty. Trzymaj się starych układów.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Moc zarabiania pieniędzy, siła finansowa.

Sławne Ósemki Karo:
Piotr Rubik, Justyna Kowalczyk, Charile Sheen, Johnny Depp, Paul Cezanne, Michael Jordan, Janis Joplin, Salvador Dali, Justyna Steczkowska, Szymon Hołownia, Jan Englert, Janis Joplin, Jarosław Gugała, Paris Hilton, Marcin Tyszka, Sydney Omarr

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Ósemka Karo
Merkury - Król Pik
Wenus - Trójka Kier
Mars - As Trefl
Jowisz - Dama Trefl
Saturn - Dziesiątka Pik
Uran - Piątka Trefl
Neptun - Trójka Karo
Pluton - As Pik

Źródło: 8 Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:11

7 KARO

Ogólne znaczenie karty:
Karta milionera, spotkania duszy z materią, uwolnienie się od obaw finansowych, zmartwienia finansami, wyzwania natury finansowej i materialnej, strach przed utratą pieniędzy, finansowe obciążenie, marzyciel finansowy, alkoholik, narkoman, kłopoty sercowe, spełnienie uczuciowe, poważny problem, niezależny, uparty, miewa poglądy i pomysły niezgodne z normami społecznymi.

Karta Osobowości:
Siódemka Karo znajduje się w kolumnie i rzędzie Wenus. Jest to jedna z pół-stałych kart - towarzyszka karty Dziewiątka Kier . Obie te karty wymieniają się miejscami w rozkładach, poniekąd są bliźniakami. Karty stałe i półstałe są uparte i zdeterminowane - jest w nich właśnie taka stałość. Siódemka Karo może doznać w życiu wielu zawodów, wówczas należy je potraktować jako nauczki życiowe i zapomnieć. Często jest to osoba czarująca i przyjacielska. W życiu jednak pojawią się chwile gdy będzie harda, uparta, zdyscyplinowana i zdeterminowana. Może mieć tendencje do pesymizmu i zbytniego zamartwiania się o finanse. Warto wówczas zaufać swojej intuicji, bo każda Siódemka ma jej mnóstwo i wierzyć, że wszystko się uda. Pozytywne myślenie i wiara w Boga mogą okazać się najlepszymi sposobami na osiągnięcie szczęścia. Wiara w wyższe moce jest u Siódemek bardzo ważna, należy zaufać w dobry los, anioły otaczające nas opieką i starać się być dobrym człowiekiem. Jako że jest to karta Karo, jej życie będzie głównie koncentrować się na finansach i wartościach. W przypadku Siódemki, karty duchowej, należy zachować bez emocjonalny stosunek do pieniądza, nie martwić się o nie. Koncentrując się wyłącznie na finansach, omijając strefy duchowe, Siódemka Karo może mieć notorycznie problemy finansowe. Życie jej może być pełne zmian, szczególnie na polu uczuciowym oraz zawodowym. Z natury jest dość niespokojna, jej życie dość niespokojne i niestabilne.

7 Karo
Złość. Nagłe impulsywne reakcje, niezadowolenie, gwałtowne uczucia. Napięte stosunki w rodzinie, brak porozumienia z najbliższymi.

Sławne Siódemki Karo:
Alicja Bachleda-Curuś, Adam Darski (Nergal), Beyonce Knowles, David Lynch, Kevin Bacon, Violetta Villas, Borys Szyc, Beyonce Knowles, Piotr Kupicha, Sting, Andy Warhol, John D. Rockefeller, Matt Dillon, John Travolta

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Siódemka Karo
Merkury - Piątka Pik
Wenus - Walet Kier
Mars - Dziewiątka Trefl
Jowisz - Dziewiątka Pik
Saturn - Dwójka Kier
Uran - Król Kier
Neptun - Król Karo
Pluton - Szóstka Kier

Źródło: 7 Karo
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:12

6 KARO

Ogólne znaczenie karty:
Karta odpowiedzialności za wartości, stabilne finanse, spłata długów, planowanie finansów, odpowiedzialność finansowa, nagrody za odpowiedzialność finansową, długi.

Karta Osobowości:
Szóstka Karo znajduje się w kolumnie Merkurego i w rzędzie Jowisza. Szóstki to karty równowagi i harmonii. To również karty Karmy. Szóstka Karo musi się szybko nauczyć, że w życiu jest ogólna zasada - to co dajesz, to otrzymujesz. Będąc uczciwym i odpowiedzialnym może oczekiwać korzystnych rezultatów. Jako Szóstka i karta Karo, warto pamiętać, że szczególnie należy być uczciwym w finansach i pielęgnować pozytywne wartości. Szóstki mają tendencje do tkwienia w rutynie, gdzie wszystko idzie z prądem i nic się nie zmienia. Każdy dzień jest do siebie podobny i brak tu różnorodności. Czasami warto zrobić coś co się lubi i chce niż to co się robi, bo się potrafi i się przyzwyczaiło. Szóstka potrzebuje w życiu równowagi i nawet w dyskusji nie potrafi wybrać żadnej ze stron, jeśli musi podjąć jakąś decyzję i stanąć po jakiejś ze stron. Jest również odpowiedzialna finansowo. Trudno jej zdecydować się na jakiekolwiek zmiany, ale jeśli będzie chciała ich dokonać, powinna porozmawiać z przyjaciółmi lub rodziną. Czasami lepiej coś zmienić niż utknąć w komfortowym azylu i dać się zaskoczyć zmianom. Szóstka Karo ma dużo uroku osobistego i jest lubiana przez ludzi.

6 Karo
mówi o perypetiach w życiu uczuciowym , w którym dużą rolę odgrywają wydarzenia od nas niezależne. może wróżyć koniec małżeństwa , romansu lub innych zażyłych kontaktów osobistych , a jednocześnie przepowiada nowy romans . często oznacza pogodzenie się partnerów po kłótni. zgoda będzie poprzedzona upominkiem. w przypadku osób rozwiedzionych karta ta może sugerować ponowny ślub.

Sławne Szóstki Karo:
Emma Thompson, Penelope Cruz, Charlize Theron, Tom Hanks, Kurt Russell, Stevie Wonder, Hanna Lis, Freddie Mercury, Pascal Brodnicki

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Szóstka Karo
Merkury - Czwórka Pik
Wenus - Dziesiątka Kier
Mars - Dziesiątka Karo
Jowisz - Ósemka Pik
Saturn - As Kier
Uran - As Karo
Neptun - Dama Karo
Pluton - Piątka Kier

Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
Źródło: 6 Karo
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych - KARO

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 11:13

5 KARO

Ogólne znaczenie karty:
Karta sprzedawcy, poszukiwacza prawdy, zmian w finansach, moralności, priorytetach, zmiana wartości, zmiany w finansach, zmiana źródeł dochodu, spontaniczny, kreatywny, charytatywny, zmiany w priorytetach, wyjazd, nie lubi rutyny, ograniczenia wolności, niezadowolenie, wewnętrzne poczucie niezadowolenia, niespokojny, zmienny, podróże, ekspansja, brak stabilizacji.

Karta Osobowości:
Piątka Karo znajduje się w kolumnie Neptuna i w rzędzie Saturna. Saturn daje jej praktyczne podejście do życia a Neptun fantastyczne wizje. Saturn nie pozwala się lenić i ciężką pracą Piątka Karo może spełnić swoje neptuniczne marzenia.Poszukuje we wszystkim zrozumienia wartości, głębszego znaczenia sensu. Są to osoby odważne, śmiałe, utalentowane, posiadają dar intuicji, kochają zmiany i ogólnie są nieskrępowanie, a to potrzebne im jest do zgłębiania istoty rzeczy. Mogą czasami zaznać okresy niepokoju, a czasami doznać wielkiej satysfakcji z doświadczonego poznania. Piątka Karo dobrze radzi sobie w pracy. Jej praca często wiąże się z podróżami czy handlem. To urodzeni handlowcy z krwi i kości, mogą sprzedać wszystko: jakikolwiek produkt, usługę czy przekonania. Są bardzo wiarygodne, rzetelne, godne zaufania i miłością oddziaływają na innych. Są elastyczne, opiekują się i troszczą o innych oraz obdzielają ich swoja troską. Piątki Karo są wielkimi przyjaciółmi wszystkich ludzi, dlatego powinny postarać się nie być rozrzutne, nie rozdawać naiwnie, aby ich dary nie trafiały do niewłaściwych osób, wówczas będzie można zachować równowagę i szacunek do siebie samego. Wrodzona natura duchowa Piątki Karo daje pewną elastyczność, a jednocześnie w ich życiu pojawia się pewna powściągliwość i zahamowania. Są bardzo atrakcyjne, mają silną konstytucję ciała i dobrze rozwinięte mięśnie świadczące o regularnych ćwiczeniach. Piątka Karo z troską spogląda na przyjaciół i rodzinę. Jest nieprześcigniona w swojej wytrwałości we wszystkim. Jest zawsze tam gdzie jej potrzebują. Może być przydatna w zawodach nauczania lub kierowania grupą ludzi. Jeśli naiwnie podąży za neptuniczną mgłą, wówczas pojawia się srogi Saturn i karze za głupotę ale też zostawia po sobie nauczkę i doświadczenie, a to bezcenne wartości. Jako Piątka ma również trudności ze skupieniem się na jednym działaniu, rozprasza też swoją energię w zbyt wielu kierunkach. W takich okolicznościach warto wybrać jeden cel lub, jeśli to niemożliwe, wyjść i pobiegać, zmęczyć się fizycznie, aby osiągnąć bardziej wyrazisty obraz i podjąć decyzję co do wyboru. Piątka Karo to również niestabilne finanse, a więc doświadczy w życiu dużych zmian na tym polu.

5 Karo
jest szczęśliwą kartą i pomyślnym znakiem dla spraw zawodowych i rodzinnych. zapowiada sukcesy w pracy , powodzenie w interesach i pomyślność w małżeństwie. stanowi gwarancję , że nowe projekty w interesach lub sprawach rodzinnych doczekają sie pozytywnego finału. zachęca by otworzyć się na to , co przynosi los i nie zmarnować okazji które same wpadają w ręce. czasem przepowiada narodziny dziecka.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Zmiany w finansach, zmiany w wartościach i priorytetach.

Sławne Piątki Karo:
Magda Gessler, Anja Rubik, Charlie Chaplin, Dustin Hoffman, Cindy Crawford, Kurt Cobain, George Bush, Piotr Gąsowski, Magdalena Cielecka, Iwona Pavlović, Mark Zuckerberg, Rihanna

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Piątka Karo
Merkury - Dama Pik
Wenus - Walet Trefl
Mars - Dziewiątka Karo
Jowisz - Siódemka Pik
Saturn - Dwójka Trefl
Uran - Król Trefl
Neptun - Walet Karo
Pluton - Czwórka Kier

Źródło: 5 Karo
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Następna

Wróć do Opisy Kart Klasycznych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości