Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 19:04

AS TREFL


Ogólne znaczenie karty:
Karta chęci poznania, żądzy wiedzy, nowy pomysł, poszukiwanie wiedzy, powrót do szkoły, potrzeba wiedzy, ciekawość, nowe plany, nowy kurs, niecierpliwy, niespokojny, ma wysokie ideały w związku, szuka bratniej duszy lub wymarzonego partnera ze snów.

Karta Osobowości:
As Trefl znajduje się w kolumnie Wenus i rzędzie Merkurego. As Trefl ma ciekawski i badawczy umysł i niezaspokojony głód wiedzy. Uwielbia się uczyć czegoś nowego. Jego myśli szybko biegną. Ma wiele nowych pomysłów i jest niecierpliwy. Jak każdy As lubi przewodzić ale nie jest doskonale zorganizowany, może przegapić pewne sprawy, ponieważ lubi różnorodność i nie potrafi długo się skupić na jednej rzeczy. Jako dziecko z pewnością notorycznie zadaje pytania i jest ciekaw świata. Taki pozostaje do końca, z żywym umysłem i wieloma zainteresowaniami. Miło się przebywa w jego towarzystwie, ponieważ jest rozmowny, towarzyski, choć niecierpliwy i egoistyczny. W miłości potrafi być hojny i poświęcić się.

As Trefl
Duży przypływ gotówki. Dobry miesiąc by grać, inwestować, sprzedawać i kupować. Nie bój się ryzyka. Warto pomyśleć o nowym mieszkaniu. Symbolizuje też kłopoty i pecha. Zwiastuje poważne problemy, nieporozumienie, chorobę oraz biedę. Może sygnalizować zły obrót spraw urzędowych.
Karta odwrócona to strata pieniędzy. Uważaj na problemy finansowe. Niesie zapowiedz pokonania przeszkód. Mówi o zysku a także prezencie.

As Trefl
Niespodzianka, nagłe niespodziewane zdarzenie dobre lub złe. Niestabilność, ktoś lubiący częste zmiany w życiu.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Nowy pomysł, nowe przedsięwzięcie, nauka.

Sławne Asy Trefl:
Clint Eastwood, Calvin Klein, Julio Iglesias, Colin Farrell, Jodie Foster, Natalia Lesz, Janusz Gajos, Magdalena Różczka

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - As Trefl
Merkury - Dama Trefl
Wenus - Dziesiątka Pik
Mars - Piątka Trefl
Jowisz - Trójka Karo
Saturn - As Pik
Uran - Siódemka Kier
Neptun - Siódemka Karo
Pluton - Piątka Pik

Źródło: As Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 20 mar 2013, 19:10

KRÓL TREFL


Ogólne znaczenie karty:
Karta mądrości, mistrzostwa umysłu, mistrzostwo wiedzy i rozumu, rządzi poprzez wiedzę i mądrość, lekarz, prawnik, mistrzostwo w komunikacji, duża intuicja, uwielbia być w bliskiej relacji, dominacja, obawa przed utratą wolności osobistej, uparty. Karta ta reprezentuje człowieka o dużej intuicji, uczciwą i polegającą na swojej intuicji i prawdzie wewnętrznej.

Król Trefl
Ojciec, szef, praca. Przełożony w pracy, życie zawodowe, praca którą wykonujemy. Mądrość życiowa, pracowitość, “po nitce do kłępka”.

Król Trefl
Człowiek uczciwy i pracowity. W pracy wesprze cię ktoś kto cieszy się nieskazitelną opinią. Popchnie cię do działania, zmobilizuje do wysiłku. To inteligentny człowiek który darzy szacunkiem a może czymś więcej. Zachowaj jednak dystans i nie lekceważ drobnych obowiązków. To też bliski ojciec, opiekun. Symbolizuje mężczyznę w średnim wieku. Często kogoś z rodziny.

Sławne Króle Trefl:
Wolfgang Amadeusz Mozart, Józef Piłsudski, Venus Williams, Walt Disney, John Lennon, George Harrison, Mateusz Damięcki, Tomasz Kot, Jerzy Dudek, Leszek Możdżer, Michał Żebrowski, Hubert Urbański, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Ibisz, Lewis Carroll

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Król Trefl
Merkury - Walet Karo
Wenus - Czwórka Kier
Mars - Czwórka Karo
Jowisz - Dwójka Pik
Saturn - Ósemka Kier
Uran - Szóstka Trefl
Neptun - Szóstka Pik
Pluton - Dama Kier


Źródło: Król Trefl
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:22

DAMA TREFL


Ogólne znaczenie karty:
Karta samoświadomości, intuicji, matka percepcji, intuicja, wrażliwość umysłowa, służba, doradca lub nauczyciel, zdolności organizacyjne, kreatywna, pomysłowa, pracowita, niecierpliwa, nietolerancyjna.
Karta ta reprezentuje kobietę u władzy. Jest towarzyska, otwarta, przyjazna, czarująca, elegancka i pełna gracji. Bywa humorzasta i izolująca się.

Karta Osobowości:
Dama Trefl znajduje się w kolumnie Marsa i w rzędzie Merkurego. Dama Trefl to karta intuicji i samoświadomości. Może osiągnąć sukces dzięki wspaniałemu intelektowi,intuicji i kreatywności. Musi uczyć się pokładać ufność w swoje przeznaczenie, ufać swojej intuicji, by móc czerpać korzyści z wyznaczonej drogi życia. Ma wrodzoną zdolność jasnego myślenia i świetne pomysły oraz wysoki poziom inteligencji. Jeśli tylko umysłowo nastawi się na realizację celu, osiągnie go. Jako karta z koloru Trefl ma potrzebę zdobywania wiedzy, uczenia się i poszerzania horyzontów umysłowych. Potrafi doskonale wyrażać swoje zdanie, jest elokwentna i ma szybki umysł. Musi chronić się przed fizycznym i psychicznym stresem. Jest człowiekiem niezależnym, silnym, upartym, zdeterminowanym, życzliwym i kochającym. Może czasami być zbyt radykalny, czepliwy i przewrażliwiony będąc w stresie. Posiada konkretną bazę duchową ze sporą dozą elastyczności i wewnętrzną równowagą, która dla niej ma istotne znaczenie. Jak każda Dama - Królowa jest pełna dumy, godności osobistej. Miłość i związki są dla niej skomplikowane, ponieważ stawia zbyt wysoką poprzeczkę swojemu partnerowi. Często w związku ma wrażenie niepewności, wątpliwości czy niepokoju wewnętrznego. Powodem jej wrażliwości jest ciągłe angażowanie się w to co robi. Lubi wyrażać się poprzez własne talenty i naturalną kreatywność. Psychiczna natura Trefli skłania Królową Tref do zajmowania się działalnością wydawniczą, publikacją, handlem, pracą w sekretariacie. Będąc Królową stale ma się świadomość swojego miejsca na królewskim dworze i wszelkie zmiany przyjmowane są z dużymi oporami. Ich Kartą Karmy jest Trójka Kier oraz Piątka Trefl w pozycji Wenus, która mówi o dużym niezdecydowaniu w miłości i przyjaźni z uwagi na ciągłe poszukiwanie trwałego, stałego szczęścia w tej strefie życia. Nie mają świadomości, że ich wielkie talenty umysłowe (Dziesiątka Pik w Merkurym) i ich wiedza pochodzi z „ innej strony” - jakby z innego świata. As Pik w Jowiszu obiecuje im wielką nagrodę jeżeli obiorą kierunek rozwoju duchowego. Posiadają wielkie dziedzictwo wiedzy z przeszłości, która ciągle jest dostępna we współczesnym życiu. Królowa Trefl również jest znana jest jako karta „Matki Maryi”. Królowe Trefl najczęściej mają więcej niż jedno dziecko dla których muszą poświecić się w życiu. Jak każda Królowa, woli sama wydawać rozkazy aniżeli ich słuchać. Lubi mieć władzę i rządzić. Woli być sama sobie szefem. Może tracić cierpliwość w towarzystwie osób, które postrzega jako mniej inteligentne od siebie samej. Wówczas bywa podirytowana i uparta. Jednakże, zazwyczaj jest miła i hojna i nie boi się bronić swojego punktu widzenia. Lubi współzawodnictwo, ryzyko i aktywność. Jest pełna optymizmu i ma szerokie horyzonty.

Dama Trefl
Kobieta szczera i wesoła. Kocha życie więc podniesie cię na duchu. Możesz jej zaufać. Jej wpływ będzie korzystny na Ciebie. To również zaufana krewna, matka, starsza koleżanka. Opiekunka lub współpracownica.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Duża intuicja, pracowitość, zdolności organizacyjne.

Sławne Damy Trefl:
Lech Kaczyński, Halle Berry, Isabella Rossellini, Jack Nicholson, Cher, Beata Tyszkiewicz, Maciej Orłoś, Danuta Stenka, Nicolas Sarkozy, Paul McCartney, Maciej Maleńczuk , Izabela Trojanowska, Robert Oppenheimer, Vladimir Nabokov, Donald Tusk

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Dama Trefl
Merkury - Dziesiątka Pik
Wenus - Piątka Trefl
Mars - Trójka Karo
Jowisz - As Pik
Saturn - Siódemka Kier
Uran - Siódemka Karo
Neptun - Piątka Pik
Pluton - Walet Kier


Źródło: Dama Trefl
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:24

WALET TREFL - znaczenie
Walet Trefl
Walet Trefl


Ogólne znaczenie karty:

Karta geniuszu umysłowego, kreatywności umysłowej, potrzeba poświęcenia poprzez umysł, kreatywność umysłowa, sukces w dzieleniu się wiedzą, uparty, niedojrzały, nieodpowiedzialny, lubi narzekać, argumentować, zbytnio analizować, bywa nieuczciwy, niecierpliwy.

Walet Trefl
Stanowczy młody człowiek. Mężczyzna który wie czego chce i konsekwentnie realizuje swoje plany. Jego decyzje mogą wzbudzić kontrowersje, będą też miały wpływ na twoje osobiste plany. To także kolega z pracy, znajomy, współpracownik, interesant. Najczęściej bywa zwiastunem poprawy losu lub stabilnej przyszłości.
Odwrócona karta oznacza człowieka zgorzkniałego o słabym zdrowiu.

Sławne Walety Trefl:
Małgorzata Socha, Robert Kubica, Joanna Krupa, Donald Sutherland, Ben Affleck, Sarah Jessica Parker, Elton John, Daniel Olbrychski, Zbigniew Zamachowski, Maja Włoszczowska, Angela Merkel, Oprah Winfrey

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Walet Trefl
Merkury - Dziewiątka Karo
Wenus - Siódemka Pik
Mars - Dwójka Trefl
Jowisz - Król Trefl
Saturn - Walet Karo
Uran - Czwórka Kier
Neptun - Czwórka Karo
Pluton - Dwójka Pik


Źródło: Walet Trefl
Źródło - strona internetowa: Strona Domowa (by truskawka)
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:25

10 TREFL


Ogólne znaczenie karty:
Karta nauczyciela. Sukces na poziomie umysłowym, w nauczaniu, komunikacji, karta nauczyciela, świetne wykonanie zadań intelektualnych, szybkie przyswajanie wiedzy, niezależny, umysłowo niecierpliwy i niespokojny, niezdecydowany co do wyboru zawodu dopóki nie odnajdzie swojej drogi.

Karta Osobowości:
Dziesiątka Trefl znajduje się w Linii Korony i kolumnie Marsa. Mars i Słońce dają ogrom energii i siły, aby stanąć na szczycie w wybranej przez siebie dziedzinie. Dziesiątki Trefl są utalentowane, bardzo zdolne, niezależne, o napastliwej i wręcz agresywnej psychice, jednak zawsze potrafiące osiągnąć to co sobie wcześniej postanowiły. Umiejętność współpracy i komunikacji, porozumiewania się z innymi czynią ich niezawodnymi i zaufanymi tak we własnej rodzinie jak i środowisku. Jako pracodawca jest wspaniałomyślny, hojny, uprzejmy i postępowy. Jako pracownik jest otwarty, budzi zaufanie i jest odpowiedzialny. Kocha zdobywać wiedzę, jest spragniony jej, lubi uczyć się, jest ambitny i bardzo zdolny. Jego umysł pracuje na najwyższych obrotach, wciąż jest aktywny, może robić bardzo skomplikowane rzeczy – wcześniej jednak musi pozwolić sobie zrelaksować się, odpocząć, odprężyć, zrobić czas na zabawę. Wiele korzyści odniesie uprawiając jogę i medytację. Może jednocześnie odprężyć, zrelaksować i skoncentrować swój umysł jak i wzmocnić swoją wolę. Jego niezależna natura musi i powinna być kontrolowana. Zawód Dziesiątki Trefl, jej praca mogą być ważniejsze od związku czy relacji z innymi. Ma silną potrzebę miłości i partnerstwa, jednocześnie rozumie, że to sprowadza się do jakiejś kontroli. Jest wielkim przyjacielem, towarzyszem i członkiem rodziny, troszczy się szczerze i głęboko o wszystkich i wszystko co dotyczy jej życia. Jest urodzonym nauczycielem od wszystkiego. Dziesiątka Trefl zakreśliła pełny krąg w poszukiwaniu wiedzy. Ma potężny umysł pochłaniający wciąż nową wiedzę, jednak w tym życiu musi nauczyć się odzyskiwać kontrolę nad nim, ponieważ do pewnego stopnia rozwinął swoje własne życie. Najlepszą drogą jest samokontrola i skierowanie umysłu we właściwą stronę, stronę motywacji i wyższych zasad, pryncypiów. Trójka Kier w Marsie może powodować niepokój emocjonalny, który może objawiać się napięciem w związkach. Silne pragnienie duchowej mądrości, zgłębiania filozofii duchowej sprzyja kontaktom z innymi ludźmi, poszerza horyzonty i daje zadowolenie życiowe. Dziesiątka Trefl ma powodzenie i dobre relacje w pracy, może mieć własne nieruchomości. Trójka Karo w Plutonie mówi, ze w swoim życiu będzie dużo eksperymentował, przeprowadzał wiele razy, będzie mieć wiele doświadczeń, będzie odkrywał, a tym samym będzie czuł się usatysfakcjonowany. Zdecydowanie większość swojego życia spędzi w pracy. Równocześnie jest przekonany, że może przysłużyć się wzniosłym celom.

10 Trefl
Wielkie pieniądze. Ryzyko finansowe jakie podejmiesz może zostać uwieńczone sukcesem. Przed tobą znaczna poprawa sytuacji materialnej. Podwyżka, premia, lub wysoka nagroda. Karta ta też symbolizuje dalekie wojaże. Czasem informuje o naszej drodze życiowej. Zdarza się że bywa zwiastunem dostatku lub wielkich pieniędzy.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Sukces umysłowy

Sławne Dziesiątki Trefl:
James Cameron, Madonna, Naomi Campbell, Nicole Kidman, Kim Basinger, Tennessee Williams, Amy Winehouse, Maryla Rodowicz, James Cameron

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Dziesiątka Trefl
Merkury - Ósemka Karo
Wenus - Król Pik
Mars - Trójka Kier
Jowisz - As Trefl
Saturn - Dama Trefl
Uran - Dziesiątka Pik
Neptun - Piątka Trefl
Pluton - Trójka Karo


Źródło: 10 Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:27

9 TREFL


Ogólne znaczenie karty:
Karta wszechstronnej mądrości, wiedza uniwersalna, dawca wiedzy, spełnienie poprzez dzielenie się wiedzą z innymi, zawód umysłowy, frustracje, zakończenie relacji, związku rodzinnego, dopływu pieniędzy, planów, dystans umysłowy, zmysłowy i romantyczny ale negatywne myśli są przeszkodą, z którą trzeba walczyć.

Karta Osobowości:
Dziewiątka Trefl znajduje się w kolumnie Saturna i w rzędzie Wenus. Saturn oznacza zasady i struktury a Wenus przyjemności. Dziewiątka Trefl ma wspaniałą wyobraźnię i jest inteligentna. Ma świetną intuicję i potrafi szybko ocenić daną sytuację. Każda Dziewiątka to karta końców. Potrzebuje samodyscypliny i cierpliwości, aby doprowadzić sprawy do końca. Należy szczególnie pamiętać o tym, aby stan umysłu był pozytywny, patrzeć z optymizmem na świat, ponieważ umożliwi to realizację celów. Trzeba zapomnieć o przeszłości, pozwolić jej odejść i nie pozwolić na to, aby wszelkie przeszłe rozczarowania czy wady wpłynęły na przyszłość. Dla Dziewiątki Trefl jest to dość powszechne, że tkwi w przeszłości i zamartwia się tym co mogła kiedyś zrobić. Dziewiątka Trefl musi uświadomić sobie, że cokolwiek dzieje się w jej życiu, musi stawić temu czoła, cokolwiek się dzieje, dzieje się z jakiegoś powodu, należy pozwolić temu odejść i iść przed siebie spokojnie i bez zmartwień. Dziewiątki Trefl często mówią bez ogródek to co myślą ale z natury są miłe i hojne. Mają świetne poczucie humoru. Bywają krytyczne wobec innych i władcze. Ich wczesne lata mogą być pełne przeszkód, które należy pokonać wytrwałością. Dziewiątka Trefl lubi współpracować z innymi aniżeli być sama sobie szefem.

9 Trefl
Zadowolenie z finansów. Szykuje się sukces w handlu i negocjacjach ale wszystko będzie zależało od dobrej organizacji. Bądź skrupulatny i uczciwy a wysiłki przyniosą ci zyski. To karta zazdrości, sygnalizuje niedaleką podróż albo krótką gościnę. Mówi o przychylności, życzliwości i satysfakcji. Czasem zwiastuje zaproszenie na spotkanie towarzyskie a także zazdrość.

9 Trefl
Choroby, kłopoty psychiczne. Załamania, nerwy, kłótnie, awantury. Skłonność do chorób, depresje, lęki, fobie
Odwrócona - odwracający się pech. Zakończenie negatywnych spraw, dobre zakończenie. Umiejętność wychodzenia obronną ręką z “dołka”.

Sławne Dziewiątki Trefl:
Al Pacino, Robert Deniro, Demi Moore, Kurt Vonnegut, Sean Penn, Olivier Stone, Agnieszka Chylińska, Natasza Urbańska, Andrzej Seweryn, Tomasz Karolak, Wilhelm, książę Cambridge, Jacek Żakowski, Agnieszka Dygant, Justin Timberlake, Polska, Leonardo DiCaprio

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Dziewiątka Trefl
Merkury - Dziewiątka Pik
Wenus - Dwójka Kier
Mars - Król Kier
Jowisz - Król Karo
Saturn - Szóstka Kier
Uran - Czwórka Trefl
Neptun - Dwójka Karo
Pluton - Walet Pik


Źródło: 9 Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:29

8 TREFL

Ogólne znaczenie karty:
Karta bezpieczeństwa, determinacji i stabilizacji, stabilne zdrowie i praca zawodowa, pragmatyczny, pracowity, świetne zdrowie, wyzdrowienie, poprawa w pracy, zainteresowania duchowe, ogólna satysfakcja, dobre zdrowie, stabilizacja w pracy i w dom.

Karta Osobowości:
Ósemka Trefl znajduje się w kolumnie Neptuna i w rzędzie Marsa. Jest jedną z najpomyślniejszych kart w całej talii. Jej wibracje dają naturalne zdolności i talenty. Jest jedną z trzech stałych kart. Jej pozycja nie zmienia się ani w Rozdaniu Życiowym ani w Duchowym. Trefle są kartami intelektu a znajdując się w kolumnie Neptuna zyskują dużą intuicję. Jako że jest to karta stała, jest zatem uparta, warto w życiu nabyć umiejętność adaptacji, ponieważ ułatwi ona życie. Upartość może być też postrzegana jako złośliwe upieranie się przy swoim, tak jakby "na złość babci odmrozić sobie uszy". Obiektywizm i otwarty umysł mogą wiele pomóc w życiu. Posiada silną umysłowość i dlatego nie jest łatwo zachwiać nią czy wpłynąć na jej decyzje i opinie. Jeśli coś ją natchnie i podąża za swoim celem, lepiej nie wchodzić jej w drogę. Ósemka Trefl sprzyja adwokatom, prawnikom, inżynierom technologii kosmicznej, chemikom, inżynierom, projektantom czy konstruktorom. Jednakże ich zdolności mogą być wykorzystane z wielkim sukcesem w medycynie w dziedzinie psychiatrii czy metafizyce. Mogą osiągnąć prawie wszystko pod warunkiem, że ich wnętrze będzie zrównoważone, że solidnie skoncentrują się na celu. Swoją energię i duchową moc mogą wykorzystać, aby leczyć i uzdrawiać innych, ale aby osiągnąć na tym polu sukces muszą uświadomić sobie jaki jest ich cel życia i muszą wierzyć w to co robią. Ósemka Trefl nie boi się wyzwań, nawet w trudnej sytuacji potrafi stanąć do walki a wykorzystując potencjał swojego intelektu może osiągnąć wszystko.

8 Trefl
Oficjalny związek. To zapowiedz połączenia firm albo ślubu. Zawarte porozumienie wróży owocną współpracę. Karta też symbolizuje życzliwą młodą kobietę.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Pracowity umysł, siła umysłowa.

Sławne Ósemki Trefl:
Anna Mucha, Patrick Swayze, Robert Redford, David Copperfield, Roman Polański, Meryl Streep, Grażyna Torbicka, Marek Grechuta, Tim Ferris, Charles Manson

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Ósemka Trefl
Merkury - Szóstka Karo
Wenus - Czwórka Pik
Mars - Dziesiątka Kier
Jowisz - Dziesiątka Karo
Saturn - Ósemka Pik
Uran - As Kier
Neptun - As Karo
Pluton - Dama Karo

Źródło: 8 Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:31

7 TREFL - znaczenie
7 Trefl
Siódemka Trefl

Ogólne znaczenie karty:
uwolnienie od negatywnych myśli i nawyków, spirytualna wiedza, wyzwolenie umysłowe, zmartwienia psychiczne, choroby psychiczne, problemy sądowe, ma potrzebę osiągnięcia sukcesu i uznania, negatywne myśli, wątpliwości.

Karta Osobowości:
Karta ta znajduje się w kolumnie Urana i rzędzie Saturna. Powoduje to potrzebę posiadania solidnych fundamentów w życiu i jednocześnie ucieczki od bezpieczeństwa - uranicznej wolności. Siódemka Trefl uczy się szybko i chętnie. Bywa sarkastyczna. Posiada silną intuicję. Miewa niezwykłe ale i czasami nie akceptowane przez innych pomysły. Bywa, że niepotrzebnie się martwi. W jej życiu mogą nastąpić okoliczności, w których będzie musiała zapłacić za swoje nieprzemyślane słowa lub czyny, które w przeszłości nierozsądnie postąpiła. Przeszłość dogoni, wcześniej czy później. Siódemka Trefl jest osobą czarującą, towarzyską i miłą. Ma w sobie dużo entuzjazmu, którym zaraża innych. Potrafi dogadać się z wieloma osobami. Siódemka polegać na swojej intuicji, ufać instynktowi, ponieważ nie słuchając wewnętrznego głosu może narazić się na trudności i wyzwania. Kierując się instynktem może osiągnąć sukces. W życiu może mieć problemy finansowe. Może ustabilizować swoje finanse jeśli tylko powierzy je odpowiedzialnej osobie i sama nie będzie zarządzać budżetem. Siódemka Trefl ceni swoją wolność i niezależność. Ma też skłonności do zamartwiania się, negatywnego myślenia i pesymizmu. Należy próbować oderwać się od świata materialnego i skupić na duchowości i życiu wewnętrznym, aby wyciszyć niespokojne emocje.

7 Trefl
Przypływ gotówki ale skromny. Karta zapowiada powodzenie finansowe a także czyjąś prośbę o pieniądze. Warto pomóc komuś.

Sławne Siódemki Trefl:
Małgorzata Kożuchowska, Ernest Hemingway, Bill Clinton, Robin Williams, Maciej Stuhr, Reni Jusis

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Siódemka Trefl
Merkury - Piątka Karo
Wenus - Dama Pik
Mars - Walet Trefl
Jowisz - Dziewiątka Karo
Saturn - Siódemka Pik
Uran - Dwójka Trefl
Neptun - Król Trefl
Pluton - Walet Karo


Źródło: 7 Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:33

6 TREFLOgólne znaczenie karty:
Karta posłańca i fatum, bezrobocie, zły stan zdrowia, spłata karmiczna, duchowe inspiracje, brak aktywności, monotonia w pracy, spłata długów karmicznych, bezrobocie, przeznaczenie, zbyt duża odpowiedzialność, ukryte finanse, naprawianie, życie często naznaczone pracą.

6 Trefl
korzystna karta dla spraw zawodowych. zapowiada pozytywny przełom, wyjście z kłopotów , początek nowej drogi. często zapowiada awans plus podwyżkę, a dla bezrobotnych rychłe otrzymanie pracy.

Sławne Szóstki Trefl:
Edyta Górniak, Frank Sinatra, Oscar Wilde, Greta Garbo, Eric Clapton, Lenny Kravitz, Robert Tadeusz Kozyra, Karol, książę Walii, Lionel Messi, Selena Gomez, Jan Kulczyk, Anna Świątczak (Wiśniewska), Celine Dion, Lenny Kravitz, Oscar Wilde

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Szóstka Trefl
Merkury - Szóstka Pik
Wenus - Dama Kier
Mars - Dziesiątka Trefl
Jowisz - Ósemka Karo
Saturn - Król Pik
Uran - Trójka Kier
Neptun - As Trefl
Pluton - Dama Trefl

Źródło: 6 Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Re: Znaczenie kart klasycznych TREFLE

Postautor: grazyna1956 » 22 mar 2013, 16:34

5 TREFLOgólne znaczenie karty:
Karta niepokoju umysłowego i emocjonalnego, poszukiwacza przygód i ryzykanta, zmiana zdania, zmiany w umyśle, zmiana zainteresowań, niepokój, podróże, niepewność, spontaniczny, kocha wolność, zmiany w nauce, napięty grafik, zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę, sceptycyzm, ukryte romanse, niezdecydowanie, obawa przed zobowiązaniami w związku, lubi przygody.

Karta Osobowości:
Piątka Trefl znajduje się w kolumnie Saturna i w rzędzie Merkurego. Saturn daje Piątce dyscyplinę, która jest jej potrzebna. Jest kartą zmian, ciekawości i niepokoju umysłowego. Karta Karmy – Piątka Kier - przynosi wiele zmian w ich życiu uczuciowym i z tego tez powodu nie są idealnymi kandydatami do małżeństwa. As Pik jako Karta Wenus powoduje również często ukryte związki, niezdecydowanie w wyborze partnera i afery miłosne. Siódemka Karo jako Karta Jowisza przynosi zbyt szybkie wydawanie pieniędzy, choć ponownie one napływają. Piątka Trefl powinna unikać hazardu i wszelkich spekulacji. Naturalna ciekawość prowadzi ją do poszukiwania wiedzy, jednak nie zawsze stosuje ją w praktyce i często jest tak ze robi coś czego żałuje później. Uczy się szybko i nie lubi się nudzić. Lubi żyć szybko i z łatwością dostosowuje się do okoliczności. Zdarza jej się rozpoczynać wiele spraw naraz i nie kończyć wielu z nich z powodu roztargnienia i nieumiejętności skupienia się. Należy obrać jeden kierunek, podążać za nim i czekać końca. Piątka Trefl lubi różnorodność, brak rutyny i nie znosi ograniczających ją barier.

5 Trefl
zapowiada dynamiczny okres w naszym życiu. ożywione kontakty towarzyskie, dyskusje i spotkania. Jest to szansa że spotkamy kogoś kto zaważy na naszym życiu przyjaciela , wspólnika lub partnera życiowego. jest karta wejścia w związek szczęśliwy dla obu stron, karta korzystnej spółki. pod każdym względem wskazuje na polepszanie.

Karta Roczna / Sezonowa / Dzienna:
Niepokój umysłowy.

Sławne Piątki Trefl:
Grażyna Szapołowska, Daniel Day-Lewis, George Orwell, Eminem, Monica Lewinski, Aleksander Kwaśniewski, Agnieszka Włodarczyk, Eminem, George Michael

Podstawowy układ planetarny:
Słońce - Piątka Trefl
Merkury - Trójka Karo
Wenus - As Pik
Mars - Siódemka Kier
Jowisz - Siódemka Karo
Saturn - Piątka Pik
Uran - Walet Kier
Neptun - Dziewiątka Trefl
Pluton - Dziewiątka Pik

Źródło: 5 Trefl
Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"
grazyna1956
 

Następna

Wróć do Opisy Kart Klasycznych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie