Znak Zodiaku - Strzelec

Znak Zodiaku - Strzelec

Postautor: Malwa26 » 11 cze 2014, 12:50

Strzelec(22 11 – 21. 12)
Idę naprzód i przekraczam granice. Moje motto to optymizm, entuzjazm, przygoda, szczerość.
Cechy charakteru
Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są miłym towarzystwem. Lubią filozofować i mędrkować. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności.
Główne zalety
Strzelce są zdolne do autoinspiracji i automotywacji. Są bardzo otwarte na świat i liberalne, a ich plany i cele są dalekosiężne. Zarażają wszystkich swoim entuzjazmem.
Główne wady
Strzelce mogą zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność, skąd tylko krok do wymądrzania się i pozerstwa. Uwaga też na świętoszkowatość i obłudę, postawę typu “modli się pod figurą, a ma diabła za skórą”.
Kobieta
Reprezentuje typ kumpelki, turystki, sportsmenki. Energiczna, szczera i bezpośrednia.
Mężczyzna
Jest wesoły, bezpośredni, spontaniczny i energiczny. Kawalarz lub filozof.
Przyjazne znaki:
Baran, Lew, Waga, Wodnik

Tekst: Magdalena Krukowska. Opracowanie: Tomasz Stąpor.
Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sama jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić.

,,Szukaj prawdy i dobra a znajdziesz radość"- Aldona Różanek
Malwa26
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 286
Rejestracja: 27 lut 2014, 17:48
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 8

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Malwa26 » 11 cze 2014, 13:49

Strzelec w łóżku:

Będąc w ramionach Strzelca nie można się nudzić! To bardzo energiczni, pomysłowi i hojni kochankowie. Uwielbiają wolność, radość, zabawę i nowości! Zwłaszcza w sypialni!
Cel - namiętny seks, droga Strzelca - optymizm, ekspansja, obfitość doznań. To urodzeni optymiści i podróżnicy. Strzelce kochają włóczyć się po wszystkich niezbadanych krainach, także po krainach seksu. Zawsze odkryją coś nowego.
Chcesz poeksperymentować, spróbować odlotowej pozycji czy zobaczyć jak to jest z erotycznymi zabawkami, ze Strzelcem - do dzieła.
Kochankowie spod tego znaku uwielbiają wszelkie propozycje mające ubarwić wasz seks. W razie wpadki czy „nieudanego pomysłu” z gracja obrócą wszystko w dobry żart. Strzelce mają fantastyczne poczucie humoru.Pani Strzelec lubi flirt, mężczyzn a także seks. Jest czarującą partnerką, niezwykle pogodną. Także seks z nią ma bardziej barwy radosnej zabawy, niż dramatycznych uniesień.
Chce aby seks był przygodą, przeżyciem naturalnym, pięknym, prawdziwym zespoleniem ciał i serc - wybierz astralną Łuczniczkę.
Pan Strzelec jest bardzo namiętny. Do seksu podchodzi z wielkim entuzjazmem. Kobieta i przebywanie z nią to dla niego ogromna przyjemność.
Strefy erogenne Strzelca: Mega erogennymi strefami Strzelców są ich biodra i uda. Śmiało więc dotykaj, całuj i pieść biodra Strzelca.
Chcesz aby Strzelec rozpalił się do białości, gładź jego lub jej uda, najpierw delikatnie, wewnątrz nóg, potem na zewnątrz ud, coraz mocniej i wyżej aż do bioder.Kiedy się kochacie staraj się pamiętać o czułym gładzeniu czy chwytaniu za biodra swojego partnera spod znaku Strzelca. Kiedy odpoczywacie po miłosnym maratonie, połóż głowę na biodrze Strzelca albo złóż tam pocałunek.
Miłosne amulety Strzelca: Dla Pani Strzelec bukiet narcyzów! Magicznym zwierzęciem wnoszącym w życie Strzelcy wiele pozytywnej energii jest koń. Może wybierzcie się do stadniny na weekendową przejażdżkę.
A wieczorem udawaj że w waszym łóżku jest w siodle, jeśli jesteś mężczyzną pozwól swoje partnerce spod znaku Strzelca na „ujeżdżanie” ciebie w miłosnym szale.
Jeśli zaś ty jesteś kobietą a twój kochanek Strzelcem, to ty zamień się w Amazonkę i dosiądź go jak rumaka.
Anna Smolec

I po...

,,Nie dzwoń do mnie. Ja zadzwonię do ciebie".
Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sama jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić.

,,Szukaj prawdy i dobra a znajdziesz radość"- Aldona Różanek
Malwa26
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 286
Rejestracja: 27 lut 2014, 17:48
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 8

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Malwa26 » 11 cze 2014, 15:04

Powinowactwo serc:

Strzelec z Baranem
Dwa piękne znaki ogniste. Cóż, kiedy w przypadku stałego związku więcej was dzieli niż łączy. Szybko poznacie swoje charaktery i zapewne rozejdziecie się. Dwie silne i niezależne indywidualności rzadko tworzą zgrany duet.
Strzelec z Bykiem
Skojarzenie niemal modelowe. Strzelec zyska na naturalności, prostocie i szczerości Byka, zaś ten natchnie partnera zapałem i optymizmem. Różnice temperamentów powinny przynieść pozytywne efekty, a nie poróżnić was.
Strzelec z Bliźniakiem
Odpowiadacie sobie intelektualnie i aktywnością życiową. Potraficie wspólnie dokonać wielkich rzeczy, natomiast niesnaski będą dotyczyć spraw błahych i szczegółowych, gdyż oboje jesteście zbyt powierzchowni. Warto spróbować.
Strzelec z Rakiem
Rak wydaje się nie nadążać za szybkim Strzelcem, nie będzie w pełni rozumiał jego poczynań i mentalności. Może to rodzić pogłębiające się konflikty. Jeśli jednak będzie cierpliwy i zadowoli się drugim planem, to wszystko jest możliwe.
Strzelec z Lwem
Bardzo wiele was łączy, ale do ideału daleko. Lew musiałby pozbyć się swoje dumy, a Strzelec wykazywać więcej rozwagi. Pomimo to pożądacie się, a dzięki posiadanym predyspozycjom możecie osiągnąć względną stabilizację.
Strzelec z Panną
Będzie towarzyszyć wam ciągła niepewność. Strzelec będzie próbował ucieczek i niezależności, a Panna będzie stać na straży ogniska domowego i próbować powstrzymywać partnera. Któreś z was może w końcu nie wytrzymać takiej atmosfery.
Strzelec z Wagą
Płaszczyzną waszego porozumienia są wspólne zainteresowania. Poza tym występują istotne różnice. Waga będzie swoim niezdecydowaniem irytować szybkiego Strzelca. Ten będzie przez jakiś czas liczył, że Waga mu dorówna, a jeśli nie , to może wziąć nogi za pas.
Strzelec ze Strzelcem
Według prognoz nadajecie się na duet znakomitych partnerów lub przyjaciół. Jako kochankowie lub w małżeńskim stadle długo ze sobą nie wytrzymacie. Brakuje wam możliwości uzupełniania się. Lepiej nie komplikować sobie życia.
Strzelec z Koziorożcem
Strzelec swoim optymizmem i rozmachem przyciąga i fascynuje nieśmiałego Koziorożca. W dalszym pożyciu coraz bardziej Koziorożca będzie drażnił idealizm, niefrasobliwość i zbytnią swobodę partnera.
Strzelec z Wodnikiem
Jako przyjaciele przetrwacie najcięższe próby, jako małżonkowie raczej nie. Żadne z was nie zechce poświęcić się dla domu. Będziecie woleli oddawać się złudzeniu, marzeniom i życiu towarzyskiemu.
Strzelec z Rybą
Tajemniczość Ryby fascynuje ciekawskiego Strzelca. Ryba będzie świadomie dążyć do obranego celu, zaś partner lubi zmiany i to pod każdym względem. Wspólne zainteresowania raczej nie zdołają połączyć was trwałymi więzami.

Jak zdobyć Strzelca?
ONA
Jak ją pozyskać i utrzymać?
Zdobywać jej względy należy taktownie. Posuwać się tylko tyle na ile sama pozwoli. Przy takim postępowaniu ona nabierze zaufania. Dobrze jest wykazywać umiarkowaną zazdrość oraz nie żałować pieniędzy na drobne upominki. Jeśli względy materialne na to pozwalają, dobrze byłoby kupić jej taką rzecz, którą długo by wspominała. Może to być coś trwałego lub np. bilet na wycieczkę lub wczasy zagraniczne. Żeby małżonka była zadowolona z pożycia, nie można ograniczać jej swobody ani kontrolować. Ponadto niezwykle ważną sprawą jest współżycie seksualne. Jeśli będzie zadowolona, to i atmosfera w domu również będzie miła.
Co zrobić, żeby cię porzuciła?
Wszelkie działania muszą być rozłożone w czasie. Najlepiej zacząć od zmniejszania jej swobody, unikania współżycia oraz radykalnego ograniczenia waszego życia towarzyskiego.
ON
Jak go zdobyć i utrzymać?
Wymaga to inicjatywy i pomysłowości. Należy podziwiać jego pasje, ponadto starać się wytworzyć w jego wyobraźni swój obraz jako osoby niezwykle szczerej, bezpośredniej, przyjacielskiej i zrównoważonej. Sprawę znacznie ułatwia, jeśli partnerka jest niezależna materialnie. Ponadto on bardzo lubi, jeśli partnerka uczestniczy, z nim w różnego rodzaju wycieczkach i zwariowanych nawet eskapadach. Aby go utrzymać przy sobie, nie należy przejmować się jego humorami ani ograniczać swobody partnera. Trzeba właściwie prowadzić gospodarstwo domowe i uzgadniać wspólnie ważniejsze przedsięwzięcia.
Co zrobić, żeby cię porzucił?
Przestać traktować go po partnersku; nie uczestniczyć we wspólnych eskapadach, przyjęciach towarzyskich, lekceważyć jego zdanie, rozliczać z czasu i obciążać obowiązkami domowymi. Jeśli znajdzie inną kobietę, która będzie akurat postępować odwrotnie, po pewnym wahaniu zdecyduje się na odejście.
©Krystian All right reserved by Bruce Lee, Teresin 2007
Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sama jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić.

,,Szukaj prawdy i dobra a znajdziesz radość"- Aldona Różanek
Malwa26
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 286
Rejestracja: 27 lut 2014, 17:48
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 8

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Malwa26 » 12 cze 2014, 17:10

Lekkomyślny i rozrzutny kombinator.

Strzelce nie zastanawiają się tylko działają, w związku z tym często podejmują nieprzemyślane, pochopne decyzje, popadają w tarapaty i różne kłopoty. Często mają problemy finansowe gdyż żyją ponad stan i nie znają umiaru. Trudno im zaufać, potrafią kombinować i oszukiwać. Nie dotrzymują danego słowa, nie umieją dochować tajemnicy. Uwielbiają się chwalić, opowiadać o swoich rzekomych sukcesach. Żyją tak, aby tylko im było dobrze i wygodnie.
Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sama jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić.

,,Szukaj prawdy i dobra a znajdziesz radość"- Aldona Różanek
Malwa26
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 286
Rejestracja: 27 lut 2014, 17:48
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 8

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Malwa26 » 12 cze 2014, 17:50

ZNAK: Strzelec
SYMBOL: centaur z łukiem
POLARYZACJA: +
JAKOŚĆ: zmienna
ŻYWIOŁ: ogień
PLANETA WŁADAJĄCA: Jowisz
ZNAK PRZECIWNY: Bliźnięta
MOTTO: Szukam
KOLOR: róże i purpury
DOM I ZNACZENIE: IX – TWOJA POSTAWA FILOZOFICZNA I DUCHOWA. RELIGIA, STUDIA WYŻSZE, PODRÓŻE.
TAROT: papież, Pustelnik, Król mieczy.
Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sama jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić.

,,Szukaj prawdy i dobra a znajdziesz radość"- Aldona Różanek
Malwa26
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 286
Rejestracja: 27 lut 2014, 17:48
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 8

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Malwa26 » 23 cze 2014, 11:28

Czysty typ Strzelca powinien mieć nad łóżkiem wypisaną dewizę: Naprzód! Albowiem żywiołem osób urodzonych w tym znaku jest aktywność i ruch. Zależnie od poziomu intelektualnego oraz innych szczegółów trudnych do omówienia w kilku słowach, dynamika Strzelca może oscylować między zawadiacką zaczepnością, zajęciami związanymi ze sportem, a rozprawianiem się z problemami wojskowymi, ekonomicznymi lub też ściśle naukowymi. W każdym znaku spotykamy przedstawicieli licznych zawodów. Trzeba jednak zaznaczyć, że możliwości te są do pewnego stopnia ograniczone. Nie widuje się na przykład znaku Panny wśród wojskowych najwyższych rang. Jest również bardzo wątpliwe, aby ktoś urodzony w znaku Barana obrał sobie zawód zegarmistrza, księgowego lub kasjera. Jeżeli chodzi o Strzelca, to spotyka się tu przedstawicieli bardzo licznych zawodów, dlatego też jest dość trudno wyodrębnić cechy osób z tego znaku. Rozmaitość charakterów, rozpiętość możliwości jest tu, podobnie jak w Skorpionie, wyjątkowo duża.
W każdym razie, do głównych cech Strzelca należą: energia, impulsywność, szybka reakcja, niecierpliwość, a nieraz i łatwowierność. Dalej: odwaga, brawura, czasem gwałtowność i nieprzemyślany sposób postępowania.
Strzelec nie ma w sobie nic z podstępnego lisa. Idzie przez życie z odkrytą przyłbicą i uniesioną głową. W stosunku do bliźnich jest szczery, otwarty i serdeczny. Czasem aż za bardzo szczery, co mu się często poczytuje za nietakt, za brak delikatności. Co ma w sercu -- to ma i na ustach. Nie potrafi dusić w sobie urazów, knuć po cichu zemsty. Idzie przed siebie wesoło, pełen energii, optymizmu i jakby rubasznej dobroduszności.
Ten typ ludzi kocha zwierzęta, szczególnie konie i psy. Wskazuje to poniekąd na dodatnie cechy charakteru, bo ludzie o takich zamiłowaniach nie mogą być z gruntu źli. Lecz kto lubi psy i konie, to też lubi polowanie. I rzeczywiście, wielu ludzi ze znaku Strzelca, to zawołani myśliwi.
Strzelec lubi otwartość, szczerą prawdę - choć jej wygłaszanie przysparza mu nieraz wrogów - podróże, ruchliwość, odwagę, wszystko co ma rozmach, dynamikę, jest wesołe, optymistyczne, śmiałe, beztroskie, pełne życia, pogodne. Lubi także przyrodę, przebywanie na świeżym powietrzu. Jest dobrym i chętnym tancerzem.
Znak ten nie lubi natomiast wszystkiego co sztuczne, efektowne, nienaturalne, monotonne, rutyniarskie, obskurne, małostkowe, pedantyczne, podstępne. Poza tym Strzelec nie znosi podlizywaczy, usłużnych dworaków, wyrachowanych, fałszywych przyjaciół, których toleruje, nieraz i chętnie, Lew.
W Strzelcu tkwi dużo poczucia sprawiedliwości. Oburza go do głębi każda podłość, każde łajdactwo, każda krzywda i wyzysk, choćby to nie dotyczyło jego osoby. Można powiedzieć, że Strzelec ma "sportowe" podejście do życia: razi go każdy faul i w takich wypadkach głośno protestuje, a nawet chętnie interweniuje.
Wielu Strzelców uprawia z zamiłowania sporty. Często widuje się w ich wyczynach przesadę, tak iż w znaku tym napotykamy bodajże najwięcej złamanych nóg, rozbitych nosów oraz naderwanych ścięgien i innych wypadków związanych ze sportem. Wobec przyjaciół Strzelec jest życzliwy, szczodry, hojny i chętnie wyświadcza im dobrodziejstwa, nic w zamian za to nie żądając. Tę cechę ma Strzelec wspólną z Baranem i Lwem Bezpośredni, komunikatywny, łatwo zawiera znajomości przy każdej okazji. Z obcymi ludźmi potrafi rozmawiać jakby ich znał od lat, ten przyjaciel całego świata.
Jak już wspomniałem, jedną z cech Strzelca jest wesoła rubaszność. Czasem więc chętnie przebywa on w tak zwanym "nieodpowiednim" towarzystwie. Widujemy go nieraz w otoczeniu wesołych kompanów, w jakimś podrzędniejszym lokalu, przy kieliszku. Hałaśliwe i niekiedy prostackie otoczenie Strzelcowi nie przeszkadza. Kilka godzin w takim środowisku działa na niego odprężająco.
Takie postępowanie może się niektórym ludziom nie podobać; Strzelec na to wzruszy ramionami. Jego poczucie niezależności jest tak duże, że niewiele robi sobie z opinii bliźnich. Tę cechę ma wspólną z Baranem, a poniekąd i ze Skorpionem.
Dziewczęta ze znaku Strzelca są niezrównanymi towarzyszkami. Wesołe, pogodne, idą z humorem przez życie. Lecz nie wolno ich tyranizować. Nie zniesie tego zresztą żaden Strzelec, ani mężczyzna, ani kobieta. Oboje mają bardzo duże poczucie niezależności i bardzo czułe pojęcie honoru. O tym należy pamiętać, kiedy się ma wśród przyjaciół Strzelca.
Kobieta ze znaku Strzelca jest pełna życia i dynamiki, dowcipna i cięta, lecz... lubi robić porównania. Roztropny mąż pani Strzelec powinien zatem pilnować się, aby takie porównania zawsze wypadły na jego korzyść.
Pani Strzelec zawsze będzie zwracała uwagę na formy towarzyskie, na wygląd i na zachowanie się mężczyzny. Nie jest więc wskazane, by mąż klął głośno i brzydko, chadzał po mieszkaniu nie ogolony, porozpinany lub broń Boże w kalesonach! Nie należy się także spodziewać, aby pani Strzelec sprzykrzyły się z czasem okazywane jej względy, choćby chodziło o drobnostki, jak kwiaty przyniesione nieraz przez męża. Nic tak nie razi pani Strzelec, jak mężczyzna lubiący pofolgować wygodzie, zaniedbany, ubrany byle jak, w rozchełstanej koszuli. Takie zachowanie może zabić miłość najbardziej zakochanej pani Strzelec. Warto o tym pamiętać.
Tak samo kobiety o wyglądzie opuszczonym, mało ceniące czystość i ładny wygląd, mogą być pewne, że mąż Strzelec będzie się niebawem rozglądał za inną partnerką. O wiele łatwiej bowiem męża zdobyć, niż go utrzymać.
Erotyczne zainteresowania Strzelca są silne, lecz jest on w swych zapotrzebowaniach opanowany i potrafi zachować umiar. Nurzanie się w rozpuście może uchodzić bezkarnie Skorpionowi, lecz dla Strzelca może stać się niebezpieczne dla zdrowia. Jego możliwości fizjologiczne są bowiem ograniczone.
Przesadne dążenia do niezależności bywają nieraz przyczyną małżeństw niedobranych.
Tak zwana "kobieta rasowa", to prawie zawsze dziewczyna ze znaku Strzelca. Zgrabna, wysportowana, pełna życia i... na pierwszy rzut oka interesująca. Lecz dla łowców miłosnych przygód, wypadek to beznadziejny. Jej dewiza erotyczna brzmi: "po ślubie kochanie".
Kobieta z Strzelca często bywa w rozterce. Chciałaby bowiem zachować cnotę, a równocześnie pofolgować temperamentowi. Ponieważ trudno połączyć jedno z drugim, nie wiadomo nieraz czego panna Strzelec chce. Takie w każdym razie będzie zdanie adoratora, który ma pewne konkretne zamiary.
Pewien dowcipniś powiedział kiedyś, iż każdą kobietę można zdobyć. Na głosy protestu dodał usprawiedliwiając się: oczywiście, że nie każdy każdą. - Lecz chyba nikt nie zaprzeczy -- mówił dalej, iż każda kobieta ma swą cenę. Jednej wystarczy dać tabliczkę czekolady, druga zażąda 500 zł. Ta chciałaby mieć srebrnego lisa, a z tamtą znów trzeba się ożenić.
Otóż do tej ostatniej kategorii należą panny z Strzelca. Nie dlatego, aby były jakimś uosobieniem cnoty, lecz miewają one zasady. Pewnie, że i panna Strzelec miewa czasami chwile słabości, które sprytny uwodziciel może wykorzystać, lecz zdarza się to dość rzadko, rzadziej niż u innych dziewcząt.
Inna cecha charakterystyczna panny Strzelec to wygórowane ambicje matrymonialne. Jak twierdzą złośliwcy, nawet w snach panna Strzelec przebywa tylko. w lepszym towarzystwie stykając się tylko z osobami o wyższej pozycji socjalnej. Zdarza się więc nieraz, że dziewczyna z tego znaku zbyt długo przebiera i namyśla się, a potem, tuż przed "zamknięciem bramy", bierze pierwszego lepszego, który jej się nawinie. Dziewczętom z tego znaku na ogół trudno zrozumieć, iż na to, aby zdobyć męża, nie wystarczy być tzw. przyzwoitą dziewczyną, panną zgrabną i przystojną. Dziwią się one, że niektóre ich koleżanki wyszły za mąż wcześnie i dobrze, choć ta ma kaczy nos, a tamta krzywe nogi lub była puszczalską. Trudno, panna Strzelec jest nieco świętoszkowata. Może nie każda bez wyjątku, lecz większość z nich na pewno. Niejedna gorszy się postępowaniem swych sióstr np. z Byka, Skorpiona lub Ryb. Brak im zrozumienia dla cudzych cech, a może dla cudzego temperamentu...?
Postać Strzelca jest dystyngowana i trochę wyniosła. Kobiety z tego znaku mają w sobie coś szorstkiego, a z ich postawy uderza jakby prowokująca duma. Lecz ten ich wygląd wcale nie razi, przeciwnie, zdaje się harmonizować z ich usposobieniem, zachowaniem. W znaku Strzelca spotykamy ludzi ruchliwych, lubiących dalekie wycieczki oraz podróże do odległych, egzotycznych krajów. W krańcowych przypadkach będzie taki Strzelec marzył i śnił o dalekich wyprawach albo pisał książki na takie tematy, o ile ma przy tym zdolności literackie.
Ciekawym typem ze znaku Strzelca był Churchill (ur. 20.11.), którego burzliwe życie wojskowego korespondenta podczas wojny burskiej jest ogólnie znane. Jego niewzruszony optymizm oraz nieustępliwa agresywność w krytycznych chwilach ostatniej wojny są dla znaku Strzelca bardzo charakterystyczne. Także Piłsudski (ur. 5.12.) miał słońce w znaku Strzelca oraz generał Franco (ur. 4.12.). U wszystkich trzech mężów stanu widzimy przedsiębiorczość, aktywność, rzutkość i energię w zwalczaniu przeszkód i przeciwności.
Mamy wśród Strzelców także i inne typy: ludzi o podkreślonej introwersji, typy spotykane szczególnie wśród osób urodzonych w nocy. Tacy ludzie będą wyładowywali swą wojowniczość w walce z problemami. Szczególny nacisk będą kładli na zagadnienia związane ze swobodą i wolnością jednostki. Ich bronią niekoniecznie musi być symboliczna szabla. Nieraz potrafią skutecznie prowadzić walkę piórem.
Barana, Lwa, a szczególnie Strzelca cechuje charakterystyczna pogoda ducha, zadowolenie z siebie, optymizm życiowy i niefrasobliwość. Na nieszczęścia jakie przynosi nieraz życie, ludzie urodzeni w tych znakach są odporniejsi niż inni. Pozwala im to łatwiej znosić przeciwności, komplikacje, kryzysy i niepowodzenia. Po doznanych ciosach losu potrafią oni prędzej ochłonąć i powrócić do równowagi. Taka odporność ułatwia życie i daje, w stosunku do innych ludzi, przewagę w walce o byt.
Rozmach, ekspansja, szerokie plany - oto cechy Strzelca w dziedzinie pieniędzy i interesów, do których miewa szczęśliwą ręką.
Ludzie z tego znaku mają szeroki gest, są mili, koleżeńscy i jowialni. Ten ostatni wyraz pochodzi od słowa Jowisz. Zdaniem Starożytnych bowiem, znak Strzelca jest w jakiś sposób spowinowacony z tą planetą.


Pobrane ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl
Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sama jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić.

,,Szukaj prawdy i dobra a znajdziesz radość"- Aldona Różanek
Malwa26
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 286
Rejestracja: 27 lut 2014, 17:48
Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 8

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Ankol18 » 26 lip 2015, 19:51

Główne cechy pozytywne:
entuzjazm, poczucie humoru, optymizm, dalekowzroczność, szczerość.

Główne cechy negatywne:
moralizatorstwo, poczucie nieomylności, wyolbrzymianie, nonszalancja, nieostrożność.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej
 
Posty: 3661
Rejestracja: 01 sie 2013, 16:41
Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 459 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Re: Strzelec- podstawowe informacje

Postautor: Iza74 » 15 gru 2016, 13:05

Strzelce mają wbudowaną zasadę, że oto "moje musi być na wierzchu". Ten znak najtrudniej ze wszystkich zmienia zdanie i przyjmuje do wiadomości czyjeś dowody.


Wojciech Jóźwiak
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1755
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 90 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8


Wróć do Znaki zodiaku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

serwis laptopów serwis komputerowy informatyk Acer Apple Asus Dell Fujitsu HP, Compaq Lenovo MSI Packard Bell Prestigio Samsung Sony Toshiba LG eMachines naprawa tabletów Augustów Bielsk Podlaski Siemiatycze Hajnówka Suwałki Łapy Łomża Wasilków Wysokie Mazowieckie