Znaki Zodiaku - Baran

Re: Baran

Postautor: habiby1 » 31 sie 2010, 12:55

jesuu baran mnie wykonczy i ja i facet :o
habiby1
 

Re: Baran

Postautor: teye » 23 paź 2010, 12:28

sansimilla pisze:baran ma to do siebie, że uprzedza się do ludzi. albo kogoś lubi, albo nie, i nie da się go za nic udobruchać 8-)

jestem za a nawet przeciw ;) :lol:
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: teye » 23 paź 2010, 12:35

evuniaj8 pisze:(...)baranowi trzeba sie podobac i go pociagac ..byc do tanca i rozanca (...)

barany cenia lojalnosc i postawe "ze sie idzie za kims w ogien " -bo saME TAKIE SA :idea: :D

......100% trafności!!! potwierdzam jakem baran smok ;)
evuniaj8 pisze:bo barany jak cos wymysla to chca od razu realizowac i jesli bedziesz jego partnerka to powinnas byc gotowa na takie "wyskoki" i mu w nich towarzyszyc ..on to ceni

..ano właśnie...!! jeśli będziesz jej partnerem ...to też się tyczy ;) :lol: :lol: :lol:
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: massajka » 24 paź 2010, 11:48

JESTEM BARAN W ZNAKU DZIKA
massajka
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2010, 21:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: ktosia » 24 paź 2010, 13:17

Ja spotykam sie z baranem pracujacym w wojsku,sama jestem rakiem.. i wecale nie mam łatwo:)
Kobiety pragną miłosci,wiec zgadzaja sie na seks.Mezczyzni potrzebuja seksu,wiec zgadzaja sie na miłosc.
Wojtek Eichelberger
Awatar użytkownika
ktosia
Pismak
 
Posty: 1651
Rejestracja: 05 paź 2009, 18:25
Lokalizacja: Wejherowo
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: Gina » 04 lis 2010, 22:25

BARAN - kobieta
Uwielbiasz improwizację, walkę, wszelkiego rodzaju ryzyko, szokujący otoczenie sposób bycia, jędrny sposób wyrażania swoich myśli i uczuć. Lubisz się szczerze pośmiać, masz bowiem duże poczucie humoru, celujesz zwykle w trafnych, lapidarnych powiedzonkach. Nie znosisz tchórzostwa, niepewności, niejasnych sytuacji, niedomówień i dwuznacznych odpowiedzi. Lubisz mieć zawsze jasny, sprecyzowany pogląd na wszystko - półtonów, niuansów, ocen pośrednich nie uznajesz. Żyjesz dniem dzisiejszym, nie liczysz się z pieniędzmi, nie lubisz oszczędzać. Twoja szczodrość w stosunku do wypróbowanych przyjaciół jest ogólnie znana.
Masz w sobie coś pierwotnego, z czasów, gdy walka o byt była warunkiem egzystencji. Jesteś bojowa, zadajesz błyskawiczne ciosy, nie lubisz na nic i na nikogo czekać; jesteś najbardziej aktywna i ruchliwa ze wszystkich znaków zodiaku. Do scen balkonowych się nie nadajesz, wzdychanie z miłości to nie Twoja specjalność, również w tej dziedzinie lubisz zdobywać. Wszystkie porachunki załatwiasz od ręki, nie jesteś pamiętliwa, na drugi dzień zapominasz o wszystkich urazach. Spotkać Cię można w zawodach wymagających ruchliwości, wytrwałości, kondycji fizycznej, szybkich decyzji, często odwagi i poczucia odpowiedzialności. Potrafisz wiele zdziałać dzięki inicjatywie i wrodzonej energii. Są natomiast bariery, trudne dla Ciebie do pokonania; dotyczy to zadań wymagających delikatności, szczególnego taktu, dyplomatycznych uzdolnień. Gdy los cię rzuci w tzw. "doły społeczne", bywasz często niemiła w kontaktach osobistych, ordynarna, głośna, bezczelna i gruboskórna. Te ujemne cechy, niestety z wiekiem się pogłębiają. Na ogół nie masz ze sobą żadnych problemów, kompleksów czy zahamowań, a ograniczona wyobraźnia pozwala przez całe życie konsekwentnie przeć do przodu, bez zastanawiania się nad konsekwencjami decyzji - często podejmowanych na gorąco. Szybkość podejmowania decyzji, pewność siebie i męski sposób bycia powoduje, że otoczenie chętnie widzi w Tobie przywódcę.
Rzadko bywasz fałszywa, nie jesteś komediantką, jesteś natomiast zawsze wierną i lojalną przyjaciółką, gotową w każdej chwili stanąć w obronie osób Ci bliskich.
Podobasz się mężczyznom, głównie miłym, nieśmiałym - takim trochę nieudacznikom życiowym, szukającym instynktownie oparcia i opieki w zorganizowanej życiowo pani Baran. Ty jednak nie gustujesz w fajtłapach życiowych, Twoim ideałem jest tzw. "prawdziwy mężczyzna" - silny i zdecydowany. Lubisz przebywać i pracować w towarzystwie męskim i choć masz powodzenie, niełatwo znajdujesz godnego kandydata na męża. Może wynika to z faktu, że konsekwentnie kierujesz swoim życiem emocjonalnym, nie dajesz się ponieść namiętności, mimo że nie brak Ci temperamentu. Masz także dużo wdzięku, jesteś lubiana w towarzystwie. Dla tych "prawdziwych mężczyzn" jesteś świetnym kompanem i towarzyszem w imprezach kulturalnych, sportowych i turystycznych. Trudno Ciebie wyobrazić sobie w roli słodkiej panienki ze skromnie spuszczonymi oczętami. Im lepiej czujesz się w towarzystwie pana swego serca, tym mniej szukasz rozrywek w gronie innych osób.
Małżonek nie powinien używać Twojej broni - gwałtownym reakcjom powinien przeciwstawić spokój, umiar i elegancję. W stosunku do Ciebie wskazana jest spokojna nieustępliwość, konsekwencja i umiarkowana stanowczość, bowiem uległość prowadzi tu wprost do pantoflarstwa. Natomiast mąż reprezentujący wyższy poziom intelektualny stanowić może przeciwwagę dla Twego dynamizmu.
Już jako dziewczyna wykazywałaś cechy przypisane zachowaniom męskim: odwaga, pewna zadzierzystość, czasem agresywność, skłonność do komenderowania innymi, przedsiębiorczość i aktywność. Nie ujmuje Ci to jednak wdzięku i czaru.
Jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz uważać całą sferę życia erotycznego za balast, wyżywając się w sporcie, pracy zawodowej i innych czynnościach, wymagających samodzielności, przedsiębiorczości i energii.
Jako szef nie pozwalasz swoim podwładnym na spokojne picie biurowych herbatek. Nie znosisz obiboków i leniuchów. Oczekujesz pełnego zaangażowania w pracy bez oglądania się na zegarek. Sama również się nie oszczędzasz i zakasujesz rękawy, kiedy trzeba. Przy tym dla pracujących aktywnie nie szczędzisz premii, podwyżek i odznaczeń. Jesteś zwykle inteligentna, żywa i pełna pomysłów. U Ciebie w pracy zawsze się coś dzieje, nikt nie może narzekać na monotonię - bojowe okrzyki przeplatają się z pochwałami. Kto to zniesie, może liczyć na zaufanie i uznanie. Jako szef jesteś wybuchowa, ale z natury otwarta, szczera i lojalna, dajesz się przekonać słusznymi argumentami.
Partnerów w przyjaźni i miłości powinnaś szukać w pierwszej kolejności wśród Strzelców i Lwów oraz Bliźniąt i Wodników, co wcale nie wyklucza przedstawicieli innych znaków zodiaku.
To co powinno pomóc, ułatwić, przynieść szczęście: kolor czerwony, dni tygodnia - środa, piątek i sobota, planeta - Mars, kwiaty - fiołki, kamienie szlachetne - rubiny, ametysty i granaty; przebywanie w cieple domowego ogniska. Szczęśliwe liczby to 1, 4, 9.
Twój mocny punkt to energia, słaby - porywczość. Cechy dominujące, to inteligencja i umiejętności organizacyjne. Temperament masz ognisty, a charakter choleryczny.


BARAN - mężczyzna
Uwielbiasz improwizację, walkę, wszelkiego rodzaju ryzyko, szokujący otoczenie sposób bycia, jędrny sposób wyrażania swoich myśli i uczuć. Lubisz się szczerze pośmiać, masz bowiem duże poczucie humoru, celujesz zwykle w trafnych, lapidarnych powiedzonkach. Nie znosisz tchórzostwa, niepewności, niejasnych sytuacji, niedomówień i dwuznacznych odpowiedzi. Lubisz mieć zawsze jasny, sprecyzowany pogląd na wszystko - półtonów, niuansów, ocen pośrednich nie uznajesz. Żyjesz dniem dzisiejszym, nie liczysz się z pieniędzmi, nie lubisz oszczędzać. Twoja szczodrość w stosunku do wypróbowanych przyjaciół jest ogólnie znana.
Masz w sobie coś pierwotnego, z czasów, gdy walka o byt była warunkiem egzystencji. Jesteś bojowy, zadajesz błyskawiczne ciosy, nie lubisz na nic i na nikogo czekać; jesteś najbardziej aktywny i ruchliwy ze wszystkich znaków zodiaku. Do scen balkonowych się nie nadajesz, wzdychanie z miłości to nie Twoja specjalność, również w tej dziedzinie lubisz zdobywać. Wszystkie porachunki załatwiasz od ręki, nie jesteś pamiętliwy, na drugi dzień zapominasz o wszystkich urazach. Spotkać Cię można w zawodach wymagających ruchliwości, wytrwałości, kondycji fizycznej, szybkich decyzji, często odwagi i poczucia odpowiedzialności. Potrafisz wiele zdziałać dzięki inicjatywie i wrodzonej energii. Są natomiast bariery, trudne dla Ciebie do pokonania; dotyczy to zadań wymagających delikatności, szczególnego taktu, dyplomatycznych uzdolnień. Gdy los cię rzuci w tzw. "doły społeczne", bywasz często niemiły w kontaktach osobistych, ordynarny, głośny, bezczelny i gruboskórny. Te ujemne cechy, niestety z wiekiem się pogłębiają. Na ogół nie masz ze sobą żadnych problemów, kompleksów czy zahamowań, a ograniczona wyobraźnia pozwala przez całe życie konsekwentnie przeć do przodu, bez zastanawiania się nad konsekwencjami decyzji - często podejmowanych na gorąco. Szybkość podejmowania decyzji, pewność siebie i męski sposób bycia powoduje, że otoczenie chętnie widzi w Tobie przywódcę.
Rzadko bywasz fałszywy, nie jesteś komediantem, jesteś natomiast zawsze wiernym i lojalnym przyjacielem, gotowym w każdej chwili stanąć w obronie osób Ci bliskich.
Jesteś tylko pozornie skomplikowany i trudny w pożyciu. Twoja niecierpliwość, brak opanowania działa innym na nerwy, ale nie powinni się tym przejmować. zdaje Ci się, że jesteś najważniejszą osobą w całej okolicy. Lubisz robić niespodzianki domownikom, przyprowadzasz na przykład nieproszonych gości lub kupujesz na dziś bilety do kina lub teatru. Niestety, inni muszą być na to przygotowani i nie robić z tego problemu.
Małżonka nie powinna używać Twojej broni - gwałtownym reakcjom powinna przeciwstawić spokój, umiar i elegancję. Im lepiej czujesz się w towarzystwie pani swego serca, tym mniej szukasz rozrywek w gronie innych osób. Jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz uważał całą sferę życia erotycznego za balast, wyżywając się w sporcie, pracy zawodowej i innych czynnościach, wymagających samodzielności, przedsiębiorczości i energii.
Już jako chłopiec wykazywałeś cechy przypisane zachowaniom męskim: odwaga, pewna zadzierzystość, czasem agresywność, skłonność do komenderowania innymi, przedsiębiorczość i aktywność.
Jako szef nie pozwalasz swoim podwładnym na spokojne picie biurowych herbatek. Nie znosisz obiboków i leniuchów. Oczekujesz pełnego zaangażowania w pracy bez oglądania się na zegarek. Sam również się nie oszczędzasz i zakasujesz rękawy, kiedy trzeba. Przy tym dla pracujących aktywnie nie szczędzisz premii, podwyżek i odznaczeń. Jesteś zwykle inteligentny, żywy i pełen pomysłów. U Ciebie w pracy zawsze się coś dzieje, nikt nie może narzekać na monotonię - bojowe okrzyki przeplatają się z pochwałami. Kto to zniesie, może liczyć na zaufanie i uznanie. Jako szef jesteś wybuchowy, ale z natury otwarty, szczery i lojalny, dajesz się przekonać słusznymi argumentami.
Partnerów w przyjaźni i miłości powinieneś szukać w pierwszej kolejności wśród Strzelców i Lwów oraz Bliźniąt i Wodników. To co powinno pomóc, ułatwić, przynieść szczęście: kolor czerwony, dni tygodnia - środa, piątek i sobota, planeta - Mars, kwiaty - fiołki, kamienie szlachetne - rubiny, ametysty i granaty; przebywanie w cieple domowego ogniska. Szczęśliwe liczby to 1, 4, 9.
Twój mocny punkt to energia, słaby - porywczość. Cechy dominujące, to inteligencja i umiejętności organizacyjne. Temperament masz ognisty, a charakter choleryczny.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Gina
Dopiero się rozkręcam
 
Posty: 391
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:05
Lokalizacja: 3City
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 9

Re: Baran

Postautor: teye » 13 lis 2010, 19:01

Trzeba kochać dziewczęta spod znaku Barana!
(...) dziewczyna-Baran marzy o bohaterze, który weźmie ją szturmem, jednak wcale nie oznacza to, że każdy rycerz-przybłęda nadaje się do takiego szturmu.
Kobieta Baran jest wybredna. Wie. iż robi wrażenie na mężczyznach.
Na zakochane spojrzenia reaguje tak rozbawiona, takimi pochlebstwami i tak przymilnie, że każdy natychmiast pragnie uczynić z niej swą przytulankę: trzeba kochać tę dziewczynę..
Ale pozory mylą. Kiedy jakiś mężczyzna jej ulegnie, pokazuje pazurki.
Wtedy to pozornie słodkie stworzenie o wiernym spojrzeniu zagarnia sobie pana swego serca na wyłączną własność.
Ten wspaniały egzemplarz już od wczesnej młodości zdaje sobie w pełni sprawę z wrażenia, jakie wywołuje.
Wie też, jak osiągnąć swój cel-w razie potrzeby nawet łzami.
Jej ideałem nie jest raczej blagier opowiadający codziennie, co wspaniałego w niej dostrzega-od pieprzyka na piersi aż do dołeczków na policzkach. Nie jest nim również mięczak, przytakujący i godzący się na wszystko.
Nie, to musi być mężczyzna na schwał!
Mężczyzna potrafiący się przebić, jednak u jej boku pozostający perfekcyjnym dżentelmenem, robiącym wszystko, czego Ona pragnie.(...)
Ma jednak wyczucie, jak postępować z mężczyznami, aby ich złowić.
Kobieta-Baran nie może kochać dwóch mężczyzn jednocześnie.
Zawsze szuka tylko jednego.
I należy się cieszyć jeśli zostanie się wybranym. (...)
Kobieta-Baran potrzebuje zadań i celów, które ją dopingują i fascynują. Musi mieć możliwość całkowitego poświęcenia się sprawie i spełnienia swych marzeń.(...)
Wesołość odwraca jej uwagę od głębi jej mrocznej duszy.(...)


fragmenty "Wielka księga horoskopów" Erica Sauer
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: Morgaine » 25 sty 2011, 16:05

21 III- pierwszy dzień wiosny. Rok astrologiczny rozpoczyna pierwszy, najważniejszy i najmilszy znak Zodiaku- BARAN. Nad horyzontem dobrotliwie uśmiecha się planeta Mars.
Dzieci urodzone w tym znaku są po prostu fantastyczne. Absolutnie samodzielne, odważne, nie naprzykrzające się dorosłym, wyrastają na podporę rodziców, generałów Napoleona i najwspanialszych kochanków.

PANI BARAN
Osoby które zmyli jej bujna, agresywna kobiecość, jej przebojowość a czasem pewna szorstkość, są po prostu głupie i nie znają się na ludziach.Pani Baran to uosobienie dobrego serca, miękkości, lojalności. Gdyby nie istniały kobiety- Barany, świat byłby nudny i zakłamany, a słabsi mężczyżni- wyginęli. Od rana atrakcyjna, zadbana, pełna zapału, ubiera się Pani Baran najpiękniej jak może i myśli co może załatwić dla ukochanych osób. Dla bliskich nie żałuje ani czasu, ani pieniędzy. Od wczesnej młodości świadoma swego wdzięku, opiekuje się młodszymi kolegami ze szkoły. Uczy ich jak i gdzie całować, oddaje im kanapki z szynką i o ile trzeba- chętnie i skutecznie bije się w ich obronie, zajadła jak tygrysica. Ma wielkie powodzenie dzięki wrodzonemu czarowi i przeważnie dość dużemu biustowi. Woli jednak być koleżanką niz narzeczoną w niebieskiej sukience. Dość wcześnie wychodzi za mąż za biednego, niezaradnego i leniwego studenta, któremu chętnie zastępuje matkę, a przede wszystkim babcię. O ile młodzieniec nie wykorzystuje tej szansy i dalej jest leniwy, porzuca go bez specjalnego żalu. Wtedy udaje się na swego rodzaju tułaczkę matrymonialną, w czasie której kreuje różnych marnych facetów, sama nie tracąc nic ze swojej energii. Za dziećmi nie przepada, więc ich nie ma. Mężczyżni są jej rozrywką i pociechą. Niezwykle solidna, punktualna i niezawodna na starość, o ile wytrzyma z jakimś fajtłapą- kupuje mu willę z ogrodem, a sama w różowych spodniach w kratę, wraz z wycieczką amerykańskich staruszek zwiedza świat za odłożone bez problemu pieniądze.

PAN BARAN
Jest niezwykle bystry i pracowity. Nie ślimaczy się tak jak leniwy Pan Lew, nie ucieka od obowiązków jak sprytny, tchórzliwy Pan Rak. Jest najlepszym przyjacielem i niezwykle ofiarnym kochankiem. Od dzieciństwa, bez przerwy zakochujący się w koleżankach z przedszkola, jest zawadiacki Pan Baran doskonałą ofiarą tzw. spokojnych kobiet. Pełen energii, entuzjazmu, dobrych chęci i baraniej odwagi, chce i potrafi opiekować się całym światem. Dzięki temu, że zawsze ma czas i podejmie każde ryzyko, ma wielkie powodzenie u kobiet. Potrafi bawić się i pić bez opamiętania, za to z niepowtarzalnym wdziękiem. Casanova, swego rodzaju rekordzista seksualny, był Baranem. Jego nawet porzucone kochanki uwielbiały go i nie miały żalu o nic. Zastanawiając się nad tym fenomenem dochodzimy do wniosku, ze ma Pan Baran coś, czego nie mają inne znaki. Tym czymś jest umiejętność rozmawiania z kobietami i wczuwania się w ich problemy. Pan Baran jest rewelacyjną koleżanką. Z Panem Baranem można kupować jarzyny i bieliznę. Cieszy go każdy ruch z ukochaną kobietą. Podaje rano szampana zamiast zrywać się w obłędzie, żeby zadzwonić do firmy. Nie narzeka- jak Koziorożec, na drożyznę i korki. Nie musi nigdzie wracać, ani nic robić jeżeli nie chce. Niestety, trudno jest go zatrzymać na dłużej, bo jest na to zbyt żywy i inteligentny. O ile ucieknie, nawet z naszą matką lub siostrą, mamy pewność, że za pewien czas powróci jako nasz najlepszy kolega i powiernik. Na dłuższą metę sprawdza się to dużo bardziej niż byle jakie małżeństwo.

Baran- żona
Odważna i szybka w myśleniu, chętnie bierze na siebie wszystkie domowe obowiązki. Jest pełną fantazji kucharko- kochanką. Pogodna i niepamiętliwa, nigdy nie bywa kapryśna i zmęczona. Nigdy nie miewa humorów. Mężem i dziećmi opiekuje się chętnie i bez najmniejszego wysiłku. W sprawach finansowych ma świetne pomysły. Uśmiechnięta, dająca prezenty, nigdy nie narzekająca, jest prawdziwą podporą najbliższych. Energiczna, pełna seksu, zadziwia doskonałą figurą. Nie poddaje się nigdy i do póżnej starości jest ozdobą pięknego, urządzonego przez siebie domu.

Baran- mąż
Pełen inwencji i przezabawnych pomysłów kochanek, nigdy nie staje się kwękającym, fredrowskim mężem. Jest odważny, pracowity i przedsiębiorczy. Zawsze zabawny, mający słabość do luksusu, wymaga od żony jedynie pogody ducha i pięknego wyglądu. Nigdy nie jest pantoflarzem rezygnującym ze swojej osobowości. Aktywny zawodowo rozwija swoje wszechstronne talenty. Chętnie robi miłe niespodzianki i daje prezenty. Lubi zapraszać żonę na kolację, a dzieciom kupuje wymarzone, szalone, olbrzymie zabawki.

" Jak zyskać przyjaciół. Poradnik astrologiczny." Hanna Bakuła
Morgaine
Pleciuga
 
Posty: 954
Rejestracja: 10 gru 2010, 18:25
Lokalizacja: PolandHolland
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: Morgaine » 25 sty 2011, 16:45

Jest 21 III, rozpoczyna się wiosna, słońce wchodzi w znak BARANA, rozpoczynając Rok Astrologiczny.
Dzieci urodzone w tym znaku są wściekłe, kłamią, histeryzują, kradną cukierki, niszczą ubrania i kłócą się z rodzicami, których prędko wykończają psychicznie.

Anka pisze:Wygląda zwykle dość efektownie dzięki wyzywającemu spojrzeniu, dużemu biustowi i zbyt ekstrawaganckiemu ubraniu. Musi natychmiast być w centrum uwagi. Przysiada się do pierwszego lepszego pana, który np. jest wiernym żonie księgowym z prowincji, opowiada bzdury, wyszarpuje go do tańca, rozpłaszcza biustem, błaga o telefon i za sekundę zapomina 3/4 tego co kiedykolwiek widziała na oczy. Jest samowolna, zaczepna, wybuchowa, nietolerancyjna i egocentryczna. Dużo mówi o swoim dobrym sercu i każdemu pochopnie coś obieca. Pozornie uczuciowa i ciepła, pogodna i roześmiana w duszy jest głęboko znudzonym facetem, którego poczucie humoru polega na wyśmiewaniu wszystkiego i wszystkich. Jej erotyzm jest pozorny. Ma głęboko perwersyjną naturę. Interesuje ją tylko sam moment łowienia i nadgryzania ofiary. Lekko napoczętą porzuca i opowiada o tym koleżankom, dorzucając paskudne szczegóły od siebie. Kobiety BARANA należy się wystrzegać, bo jest gwałtowna, uparta jak osioł i wredna jak Lukrecja Borgia. Wychodzi za mąż bez zastanowienia i szybko się rozczarowuje. Gwałtowna, uparta, samowolna, złośliwa i czasem wręcz grubiańska, rządzi w domu jak udzielna księżna. Wstrętna kokietka chce, aby mąż przymknął oczy na jej nieustanne flirty, nota bene spływające po niej jak woda po kaczce. Sama nie dopuszcza innych kobiet, nawet w kontaktach zawodowych. Rozrzutna, krnąbrna i niepoczytalna rozwodzi się bez uprzedzenia i rozpoczyna poszukiwanie nowej ofiary. Dzieci oczywiście zostawia mężowi, za to zabiera pieniądze i kosztowności. Wyjątki nie istnieją.


PAN BARAN
Przykro mi, jest to potwór. Hałaśliwy egocentryk, niestrudzony hulaka i pieczeniarz. W głębi duszy bardzo skąpy, jest mistrzem w naciąganiu na wszystko. Rozerotyzowany, zawadiacki, obiecuje złote góry. Na kolację do znajomych przywlecze 5 osób bez uprzedzenia, choc sam się wprosił na siłę. Neurastenicznie żądny przygód, wymyśla sobie rozrywki cudzym kosztem. Od rana wystrojony jak dudek, trąbi najnowszym modelem samochodu, kupionego niejednokrotnie za wyłudzone od dam pieniądze. Jego egoizm pozwala mu używać wszystkich i wszystkiego. Prowokuje innych i usuwając się na bok, przygląda sie jak rozpędzeni wpadaja w przepaść. Efektowny nieuk, szokuje paradoksalnymi poiniami, poczatkowo ogłupiajac nawet inteligentne osoby. Nigdy niczego nie kończy. Jego życie to samo zaczynanie różnych idiotycznych afer. Chętnie przyjmuje upominki od Pań. Jest wielkim erotomanem- psychologiem. Dzięki chorobliwemu libido sprawia wrażenie dobrego kochanka. Zwykle na umówionych kilka randek jednego wieczoru, któraś się uda. O ile nie wpada bez uprzedzenia do sąsiadów, wypija cały alkohol i dzwoni do Paryża. Przeważnie łysieje paskudnie, a wyjątki potwierdzają regułę. Nikita Chruszczow.

Baran- mąż
Prymitywny, mało skomplikowany egoista, żeni się niechętnie i póżno. Hałaśliwy, niewyrafinowany, rubaszny, a własciwie ordynarny, usiłuje niewybrednie podporządkować sobie ewentualną partnerkę. Często pijąc, bez uprzedzenia sprowadza nocą kolegów na wódkę. Uwielbia kobiety, i o ile faktycznie ma ich mniej niż 4 na raz, to i tak chwali się nieistniejącymi podbojami, szczególnie wsród snobistycznych przyjaciół płacących rachunki. Chce być absolutnym panem i władcą w domu, na który bardzo niechętnie daje pieniądze. Swoje mało inteligentne racje wywrzaskuje przy byle okazji. Nie sposób traktować go poważnie.

" Jak stracić przyjaciół. Poradnik astrologiczny." Hanna Bakuła
Morgaine
Pleciuga
 
Posty: 954
Rejestracja: 10 gru 2010, 18:25
Lokalizacja: PolandHolland
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Baran

Postautor: Maxxima » 21 lut 2011, 09:37

teye pisze:Trzeba kochać dziewczęta spod znaku Barana!
(...) dziewczyna-Baran marzy o bohaterze, który weźmie ją szturmem, jednak wcale nie oznacza to, że każdy rycerz-przybłęda nadaje się do takiego szturmu.
Kobieta Baran jest wybredna. Wie. iż robi wrażenie na mężczyznach.
Na zakochane spojrzenia reaguje tak rozbawiona, takimi pochlebstwami i tak przymilnie, że każdy natychmiast pragnie uczynić z niej swą przytulankę: trzeba kochać tę dziewczynę..
fragmenty "Wielka księga horoskopów" Erica Sauer

Nie moge uwierzyc, ze horoskop moze byc do tego stopnia trafny!!! Znam barana, chodzilam z nia juz do przedszkola i w sumie to moge obserwowac jej calutki rozwoj od tamtej pory :) Wpisy na forum niemalze idealnie odzwierciedlaja to, co do tej pory w jej zyciu sie wydarzylo, jaka jest, czym sie kieruje..
Maxxima
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2011, 14:50
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Znaki Zodiaku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość