Znaki Zodiaku - Lew

Re: Lew

Postautor: szalin » 28 mar 2012, 23:00

Urodziłam się pod znakiem Lwa i okazuje się, że moja córcia też będzie spod tego znaku, dodatkowo okazało się, że data porodu wyznaczona jest na ten sam termin co moja:) Czy to dobrze?Dwie lwice w domu, będzie ciężko :P
Awatar użytkownika
szalin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Esencja » 05 kwie 2012, 07:27

Gina pisze:
Ulubione miejsce - na tapczanie.

Skąd ja to znam...przecież Król Puszczy musi mieć swój tron na wystawce 8-) ....

Gina pisze:Zwykle pierwsze miesiące roku są kłopotliwe,

gdyż zazwyczaj na początku miesiąca jest wypłata. A jak to na lwa przystało, wszyscy w knajpie muszą być piwem obdarowani, na jego koszt oczywiście. Następnego dnia kac gigant, a wypłata? Cholibka, chyba była, ale się zmyła...

Gina pisze: ale najczęściej wszystko kończy się pomyślnie.

Jak się ma zaradną babę, to ba! 8-)
Gina pisze:Dominujące cechy to wszechstronne uzdolnienia i towarzyskość. Temperament żółciowo-nerwowy, a charakter choleryczno-flegmatyczny.

Dominujące cechy wielkiego ściemniania, że się na wszystkim zna i obietnic bez pokrycia. Szkoda, że medali za to nie rozdają... Za to o swoje choćby po trupach, ale wywalczy...

Ale ja tam tego swego lwa lubię, moim zdaniem większość lwów po prostu nie da się nie lubić :). A mamę kobietę lwa, ciężko mi opisać ;)
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Iza74 » 15 gru 2016, 12:56

Lwy do wszystkiego podchodzą tak, jakby to była wielka uroczystość, sprawa najwyższej wagi. Lwy (jeśli im tylko okoliczności pozwalają) wszystko będą celebrować.

Wojciech Jóźwiak
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)

Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Znaki zodiaku