Znaki Zodiaku - Ryby

Re: Ryby

Postautor: teye » 14 lis 2010, 18:33

"Wrażliwa, łagodna kobieta spod znaku Ryb"
Kobieta spod znaku Ryb jest niezawodna i łatwo się przystosowuje. (...)
Owa, tak wrażliwa kobieta otacza się wieloma tajemnicami. Bojaźliwie usiłuje ukryć przed wszystkimi swe przeżycia duchowe. Wie, że działa zawsze z dużą dozą uczucia, a więc jako słaba kobieta. Lecz ukrywa te obawy jak aktorka grająca w komedii, stąd też wielu ludzi uważa ją za powierzchowną. (...)
Szuka luźnego związku, z którego w każdej chwili może się wycofać.
Jednak skrycie ma nadzieję, iż jej stały towarzysz okaże się księciem z bajki, który obudzi ją tak jak Śpiącą Królewnę do nowego życia.
Da mu wszystko, jeżeli tylko jej psychika nie będzie nadszarpnięta.
A kruchą istotę odgrywa świadomie. Mężczyźni ją taką lubią.
Nawet po wielu latach kobieta spod znaku ryb pozostaje dla męża wieczną zagadką. (...)
Jej całe życie skierowane jest do wewnątrz; być może, taka cecha charakteru jest tylko inną formą egoizmu. Reaguje nadwrażliwie, gdy tylko zrani się jej delikatne uczucia. A potem pokazuje wielkopańskie maniery, które mogą odstraszyć każdego.
A przy tym kobieta spod znaku Ryb jest właściwie najbardziej czarującą, kochana i miłą istotą pod słońcem, która oczywiście przy całej swj niewinności bardzo dobrze wie, czego pragnie.
W końcu żaden mężczyzna nie dorósł do kobiety-Ryby!
Zna sposoby, jak zmiękczyć mężczyznę i stosuje je: z wyrafinowaniem, z aktorskim talentem oraz jak już wspomnieliśmy-za pomocą łez.(...)
Buzia kobiety-Ryby na ogół się nie zamyka. Opowie adoratorowi wszystko o sobie, swoich rodzicach i otoczeniu, nie wyjawi tylko tego, co czuje. (...)

fragmenty "Wielka księga horoskopów" Erica Sauer
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ryby

Postautor: teye » 14 lis 2010, 19:12

Agatku toć jest "na ogół"...hmm poza tym wyjątek potwierdza regułę...;) :lol:
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ryby

Postautor: Morgaine » 26 sty 2011, 17:40

22 II z nieba stroi zalotnie minki przedziwna, tajemnicza planeta Neptun.
Zaczynają rodzić się rozkoszne i prześliczne bobasy- Rybki. Dziecko urodzone w tym znaku- to żywe srebro. Choć łatwo płacze, łatwo ociera łzy. Czułe i dobre, kochane przez wszystkich, wyrasta ku zadowoleniu Rodziców na Alberta Einsteina.

PANI RYBA
Wilgotnooka Boginka. Czarowna, krucha, wrażliwa na cierpienia innych dziewczynka, wyrasta na wyrafinowaną, tajemniczą, pełną dyskretnego uroku kobietę. Łagodna, bierna, kochająca zwierzęta, wzbudza autentyczne uczucia opiekuńcze u absolutnie wszystkich mężczyzn. Nieporadna i zalotna, swym błękitnym spojrzeniem obiecuje wyrafinowane rozkosze. Najzatwardzialsi cynicy- praktyczne Panny i nieufne Koziorożce wierzą, że u jej boku są w stanie ominąć ohydę świata. Dom Pani Ryby to wesoła gospoda pełna przyjaciół. Dobra kuchnia nie ma znaczenia. Suto popijając, gospodyni opowiada godzinami fascynujące historyjki i uśmiecha się promiennie do dzieci, które do końca zabawy siedzą przy wspólnym stole. Obowiązkowa, pracowita i kochająca, jest jak przysłowiowa muzyka, która łagodzi obyczaje. Łatwo ją zranić, dlatego wszyscy starają się oszczędzać jej brutalnego kontaktu z rzeczywistością. Przyjaciele i rodzina chętnie wykonują za nią choćby najprostsze zadania. Pani Ryba upozowana na sofie z pucharem w ręku, głaszcze do póżnej starości czarnego kotka patrząc w szklaną kulę i nie chce wiedzieć co to za dzień, która godzina i co będzie na kolację.

PAN RYBA
W pewnym momencie każda dorosła kobieta dochodzi do wniosku, że potrzebuje dziwnego, romantycznego, acz lekko nieprzyzwoitego romansu. Niestety, mężczyżni z biegiem lat coraz bardziej toną w męskich wódkach. Jest natomiast jeden wyjątek- Kochanek Zodiaku- Pan Ryba. Od młodości niekonwencjonalny, romantyczny roznosiciel bukietów i ploteczek, jest wymarzonym kochankiem dla absolutnie wszystkich sfrustrowanych kobiet. Z natury przystojny a jednocześnie mistyczny i pełen intuicji, niczym Zeus zstępuje w urzędnicze szarzyzny życia Pań. Potrzeby ma minimalne. Wystarczy dobre cygaro i willa z niedużym tarasem. Jest niby czara rozkoszy, z której piją spragnione czułości i upodlone przez innych mężczyzn kobiety. Wielki psycholog- amator, godzinami potrafi rozprawiać o małych kłopotach, najnowszych tomikach poezji i stroikach do kapeluszy. Acz, broń Boże, nie jest zniewieściały. W młodości zostaje buddystą, kulturystą, który ćwiczy ciało i ducha. Rezultatem tego jest mężczyzna niezniszczony i zdrowy. Tylko na prośbę koleżanek nie zostaje pustelnikiem. Rewelacyjny, pomysłowy i niestrudzony kochanek, jest osłodą życia i nadzieją sfrustrowanych żon kolegów. Kobieta, której współczuje wystarczająco, żeby zostać jej mężem- nie zazna nudy. Chętnie je, jak również pije. Do tego nie potrzebuje towarzystwa, a pojawiające się po 30. sadełko dodaje mu tylko uroku. Niektórzy na starość zarzucają mu opilstwo, lenistwo i pantoflarstwo, ale to tylko niektórzy.

Ryba- żona
Jej delikatność, czarujący uśmiech i cichy głos sprawiają, że każdy marzy o takiej żonie. Bezradna, niewyrachowana, subtelna i elegancka, cały czas stara się rozwijać intelektualnie. Jest samą uczciwością, myśli tylko o szczęściu innych. Pełna poświęcenia, zapłakuje się w kąciku, gdy kogoś bliskiego spotka przykrość. Stara się być odpowiedzialną panią domu. Dzieci rozumie doskonale. Zawsze stara się mieć dla nich czas, toteż nic dziwnego, że skaczą jej po głowie. Męża kocha wiernie i bezkrytycznie. Zawsze ma mu coś do opowiedzenia i nie przestaje umilać mu czasu. Nie wiadomo więc dlaczego tak często i nagle się rozwodzi.

Ryba- mąż
Jest coś takiego w spojrzeniu Pana Ryby, w jego ruchach i marzycielskim timbrze głosu, ze nawet najbardziej cyniczne i wyrachowane kobiety miękną jak wosk. Mąż Ryba jest ideałem, o ile się go chwali, pamięta o jego upodobaniach i nie przejmuje depresjami. Jego altruizm, szczodrość i niesłychana serdeczność czynią z niego wspaniałego męża. Jest rewelacyjnym, zwykle pięknie zbudowanym kochankiem, który z olbrzymią intuicją potrafi wyczuć każdą kobietę. Poetycki, lubiący sztukę i książki, cieszy się z każdego przejawu zrozumienia. Sam nie krytykuje nikogo i stara się niczego nie wymagać dla siebie. O dziwo, mimo pewnej lunatyczności, potrafi przytomnie zająć się finansami i dbać o wszystkich domowników.

" Jak zyskać przyjaciół. Poradnik astrologiczny." Hanna Bakuła
Morgaine
Pleciuga
 
Posty: 954
Rejestracja: 10 gru 2010, 18:25
Lokalizacja: PolandHolland
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ryby

Postautor: Morgaine » 26 sty 2011, 19:00

22 II na niebie jedna z najdziwniejszych planet, patron neurasteników i lunatyków- Neptun. Zaczynają się rodzić upiory, zmora innych znaków, skłonne do używek, niemożliwe do zaakceptowania- Rybki. Niestety, jak dotąd nikt jeszcze nie znalazł sposobu na wyeliminowanie tego znaku.
Dziecko RYBA to mały, rozdygotany histeryk. O ile w ogóle przestaje płakać, zanosi się piskliwym, idiotycznym chichotem bez powodu. Sika w majtki do wieku maturalnego. Obgryza paznokcie i doprowadza rodziców do stanów samobójczych.

PANI RYBA
Wodnistooka dziewczynka chowająca się za szafę, płacząca przy sznyclu cielęcym z kopytkami i sałatą, wyrasta na piszącą wiersze i zbierającą aktorki zapłakaną panienkę. Obgryzionymi paluszkami przeciera wiecznie czerwone oczki i wielkie to zaskoczenie, jeśli nie jest lunatyczką. Rozkapryszona, leniwa i bierna, jest uosobieniem wulgarnego archetypu kobiecości. W wieku jedenastu lat zakochuje się w wujku ze strony ojca i po raz pierwszy usiłuje popełnić samobójstwo pijąc borygo. Niestety- odratowana, za mąż wychodzi bez problemu, wykorzystując brak rozumu i intuicji u kolegi z klasy. Rozczytana w romansach, wyobraża sobie małżenstwo jako ciągłą wymianę pachnących bilecików i schadzki w malowniczych altanach. Seksualnie- pełna wiary w motylki, nie może pogodzić się z brutalną fizjologią. O ile wszystko przebiega normalnie, jest to powód do następnego usiłowania samobójstwa przez utopienie lub pójście samopas w Puszczę Białowieską. Leniwa, niezdolna, bluszczowata, niezdecydowana- niczym jemioła wypija soki z otoczenia. Tępa i małostkowa, niezdolna do jakiegokolwiek działania, pozuje na heroinę romansu i swoimi humorami tak zastrasza otoczenie, że po jakimś czasie może leżeć czytając francuskie powieści rycerskie, tyjąc jak pulpet od niewybrednych, przeterminowanych herbatników. W póżnej starości- bo jako pasożyt żyje długo, opłakuje męża, który z niewiadomych powodów zginął podobno zjedzony przez piranie.

PAN RYBA
Bul, bul. Kobieta, która ma nieszczęście zakochać się w Panu Rybie, o ile nie chce zwariować i móc uratować swoją tożsamość, niech ucieka na koniec świata albo od razu się otruje. Romantyczny, kruchy chłopiec z bukiecikiem niezapominajek, samotny i uciekający od światowego życia, doprowadza energiczne koleżanki do szaleństwa z miłości. Wiecznie obrażony na cały świat, niedoceniany w swoim pojęciu przez nikogo, narzuca Pan Ryba pewien niepowtarzalny, tandetno- sentymentalny styl romansu, Blady, na pograniczu samobójstwa, skłócony z matką i całym światem, jest idealnym uosobieniem romantycznego kochanka. Bierny, niezdecydowany, zakompleksiony, bez problemu o dziwo, odnajduje się w seksie. Jest do szpiku kości zepsuty i nieprzyzwoity. Dzięki intuicji właściwej znakom wodnym, znajduje słynny guzik, który uruchamia seksualnie i gubi każdą kobietę. Będąc na zewnątrz zaszczutą ofiarą, cały czas w defensywie, pozwala się łaskawie godzić i zdobywać. Kłamie potwornie, zarzucając kłamstwo każdemu. Doprowadza do konfliktów, które natychmiast wykorzystuje na własną korzyść. Kobieta, która ma nieszczęście mieć męża Rybę, powinna zdawac sobie sprawę, że jakakolwiek negatywna uwaga może spowodować rozwód lub romans wyżej wymienionego tylko po to, by niedowartościowany Pan Ryba poczuł się lepiej. (...) Słaby, sentymentalny, ograniczony, wygodny egoista, przed którym słusznie ostrzegają wszystkie astrologie świata.

Ryba- żona
Chorowita, zestresowana, wiecznie urażona gaduła, potwornie boi się świata. Seksualnie bez kompleksu, całą odpowiedzialność za swoje doznania erotyczne zrzuca na partnera. Cały czas udaje upośledzone biedactwo, starając się uniknąć jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoją znerwicowaną, niedożywioną rodzinę. Poza domem chichocze i podskakuje jak nastolatka. Generalnie niezła aktorka i spryciula, która grając słabiutką kobietkę, wyciska wszystkich jak cytrynę, wyłudzając prezenty.

Ryba- mąż
Naiwny nieudacznik, któremu pieniądze i okazje życiowe przeciekają przez palce. Histeryczny i infantylny, w domu mówi bez przerwy, domagając sie pochwał nawet za drobiazgi. Wprowadza się w różne stany psychiczne sam. Nigdy nie wiadomo jaki będzie miał humor. Nie jest on zależny od jakichkolwiek czynników zewnętrznych. Żona Pana Ryby- niczym saper, musi uważać na jego nastroje i znosić awantury, patrząc jak za dużo je i pije, coraz bardziej tracąc kontur.

" Jak stracić przyjaciół. Poradnik astrologiczny." Hanna Bakuła
Morgaine
Pleciuga
 
Posty: 954
Rejestracja: 10 gru 2010, 18:25
Lokalizacja: PolandHolland
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ryby

Postautor: teye » 04 lut 2012, 09:19

RYBY
Wszystkie Ryby wprost zachwyca
Niezgłębiona tajemnica -
Wyczyniają jakieś czary,
Jakieś cuda nie do wiary...

Lecz są także z tego znane,
Że są niezdecydowane,
Więc bez przerwy się wahają,
Czy w te czary wierzyć mają.

autorka: Małgorzata Strzałkowska
teye
Grafoman
 
Posty: 1493
Rejestracja: 28 sie 2010, 09:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Ryby

Postautor: Imira » 11 lut 2012, 22:09

Ryby
19 luty – 20 marzec


Nauka zalicza Ryby do znaków wodnych niestałych.
Osoby urodzone w okresie, kiedy na niebie panują Ryby, są eklektyczne. Łatwo się przystosowują, poszukują harmonii.
Oczywiście żywioł przypisany Rybom to woda.
Ludzie spod znaku Wody są pełni współczucia dlainnych, łatwo poddają się emocjom, mają także niezwykle rozwiniętą intuicję.
Rybami rządzą dwie planety – Neptun i Jowisz – symbolizujące zagadkę, natchnienie i współczucie.
Ryby często są łączone z wielką tajemnicą i mistycyzmem; warto pamiętać, że pierwsi chrześcijanie rozpoznawali się kreśląc symbol ryb.
Wybijającą się cechą osób urodzonych w tym znaku jest ich ogromna wrażliwość, zapewne dlatego są raczej niepraktyczne, za to często
obdarzone artystyczną duszą.
Zwłaszcza nie brakuje wśród Ryb osób uzdolnionych muzycznie.
Ryby mają także wrodzony talent do języków obcych.
Jeśli dodamy do tego wielką intuicję przyrodzoną Rybom, łatwo zrozumieć, dlaczego wśród osób urodzonych między 19 lutego a 20 marca jest tak wielu spirytystów i ludzi głęboko religijnych mających skłonności
do filozoficzno-religijnych rozważań.
Zmienność i niestałość, która temu znakowi Zodiaku daje przynależność do trygonu Wody, objawia się między innymi skłonnością do błyskawicznej zmiany nastrojów – Ryby bardzo łatwo przechodzą od płaczu do śmiechu i na odwrót. Lubią też wszelkie wygody i są nieco leniwe, mają za to bardzo dobre i czułe serce.
Bardzo przejmują się losem swoich bliźnich, starają się im pomagać, jeśli już nie materialnie, to choćby życzliwą radą.
Czułe serca Ryb łatwo wpadają w miłosne pułapki zwłaszcza, że zakochana Ryba ślepnie i głuchnie, traci swą przyrodzoną intuicję i często przez to cierpi. Na ogół zanim wreszcie założą szczęśliwą rodzinę, osoby z pod znaku Ryb przeżywają kilka niepowodzeń miłosnych.
Za to kochają dzieci i są bardzo dobrymi rodzicami dla swego potomstwa. Lubią też towarzystwo innych osób i są naprawdę cennymi przyjaciółmi.
Największa ich wada to skłonność do hazardu i nałogów, zwłaszcza narkotyków, dlatego przed tymi niebezpieczeństwami należy chronić Ryby już od dziecka.
Wrażliwe Ryby są nieodporne na przeciwieństwa losu i stresy, często zapadają na nerwice, trapią je też stany lękowe.
Jako osoby delikatne mają skłonności do przeziębień, chorób płuc i odmrożeń stóp, ponadto predyspozycje do chorób nerek i żołądka.
Zioła lecznicze, które gwiazdy i planety przydały Rybom to: mięta, bukwica, podbiał, tatarak, rezeda, geranium, olcha czarna, anyż, koper włoski, cynamon.
Osoby urodzone pod tym znakiem powinny pamiętać, że ich organizmowi często brakuje mikroelementów takich jak jod i siarka.
Niedobór ten łatwo uzupełnić wzbogacając jadłospis o większą ilość sałaty, szpinaku, fasoli, chrzanu, dyni, migdałów i owoców – zwłaszcza gruszek
i czereśni, można też pojadać suszone owoce.
Znerwicowanym Rybom zalecam uspokajającą mieszankę ziołową, która na pewno je wyciszy i pomoże odzyskać utraconą równowagę duchową:
Melisa 100 g
Heliotrop 30 g
Bukwica 100 g
Rezeda 20 g
Lawenda 20 g

Zioła mieszamy dokładnie, następnie łyżkę mieszanki zalewamy szklanką wrzątku, napar pijemy przez 2 tygodnie rano i wieczorem, dodatkowo można zjadać w południe l gorzki migdał (przez 21 dni).
Jesienią i wiosną, zwłaszcza w marcu Ryby łatwo się przeziębiają, przy skłonnościach do chorób płuc nawet zwykły katar i kaszel mogą mieć przykre następstwa.
Dlatego Ryby muszą w tym okresie bardzo na siebie uważać, zwłaszcza wystrzegać się przemoczenia stóp.
Jeśli mimo to przyplącze się jakieś przeziębienie, zalecam Rybom napar lipowy (łyżeczka kwiatu lipy zalana szklanką wrzątku) lub napój cynamonowy (łyżeczka czarnej herbaty 1 spora
szczypta cynamonu zalana szklanką wrzątku, osłodzona łyżeczką miodu). Trzeba pić takie napary 2 razy dziennie – rano i wieczorem.
Polecam zwłaszcza napój cynamonowy, nawet profilaktycznie, nie tylko w przypadku przeziębienia, gdyż daje on wewnętrzne ciepło.
Rybom z dolegliwościami żołądkowymi (nieżyt) zalecam napar ze 100 g mięty i 5 g białego pieprzu lub 5 g liści wawrzynu. Łyżeczkę mięty wymieszanej z pieprzem lub pokruszonymi
liśćmi wawrzynu zalewamy 2 szklankami wrzątku, pijemy 2 razy dziennie, l szklankę pomiędzy 6 a 9 rano i o 20 wieczorem.
A oto sposób kurowania odmrożonych stóp: 100 g gęsiego tłuszczu mieszamy z 20 g ziela bukwicy i przez 15-20 min. przetapiamy na parze.
Po przecedzeniu otrzymujemy maść, którą smarujemy codziennie stopy na noc. Kuracja może trwać nawet 6 tygodni.
Aby była skuteczniejsza, dobrze jest 2 razy w tygodniu moczyć stopy w wywarze z obierek ziemniaczanych (obierki z l kg ziemniaków gotujemy przez 15-20 min. w 2 litrach wody).
Po tej kąpieli także smarujemy stopy maścią z gęsiego tłuszczu.
Uwaga! Ponieważ szczęśliwym dniem dla Ryb jest czwartek, dobrze zaczynać leczenie właśnie w tym dniu, ale oczywiście, gdy nam coś dolega, nie musimy odkładać rozpoczęcia kuracji aż do czwartku.
Imira
 

Re: Ryby

Postautor: Imira » 12 lut 2012, 19:47

RYBY

Osobom urodzonym pod znakiem Ryb pomiędzy 21 lutym a 20 marca patronuje Neptun, symbolizujący dużą wyobraźnię, uczciwość i wrażliwość, ale także brak zdecydowania i niestałość.

Dla Ryb szczególnie wskazane są poziomki - zarówno w postaci świeżych jagód, jak i wszelkiego rodzaju herbatek, przyrządzanych z suszonych, pachnących listeczków. Owoce, dzięki dużej zawartości witamin i soli mineralnych, uważane są za odżywcze i krwiotwórcze. Herbatki z ich liści są lekiem przeciw zaziębieniom i złej przemianie materii.
Niestety, zdarzają się uczulenia na poziomki.
Osoby uczulone nie mogą ich nie tylko jeść, ale nawet stosować sporządzonych z nich kosmetyków, skutecznych przeciw piegom, starczym plamom, a nawet egzemom.
Z ziół niech Ryby nie zapominają o mięcie - jej zalety znamy wszyscy. Nie gardźcie szpinakiem i zieloną sałatą, bo jest w nich wszystko, co uczyni Wasze organizmy odpornymi na różne dolegliwości.
Od czasu do czasu garść migdałów i kilka włoskich orzechów wzmocni siły, nadwyrężone trudami codzienności. Migdały mają dużą wartość odżywczą, bogactwo składników mineralnych, w tym tak cenny dla każdego organizmu magnez.
Orzechom włoskim od wieków przypisuje medycyna ludowa właściwości lecznicze w stosunku do mózgu, zaleca je też przy bólach głowy. Panuje przekonanie, że orzechy wzmacniają potencję. Dzięki dużej zawartości białka, z powodzeniem mogą zastępować w diecie wegetariańskiej mięso. Orzechówka (nalewka sporządzona na zielonych, niedojrzałych orzechach) znakomicie rozgrzewa i skutecznie działa przeciwko kolkom i bólom żołądka spowodowanym przejedzeniem.
Trochę zapomnieliśmy o naszych orzechach laskowych, których krzewy rosną w lasach i ogrodach. A przecież te smaczne orzeszki dzięki temu, że mają dużo białka, tłuszczu i cukrów również są zdrowe, a ich wartość odżywcza jest wysoka. Są bardzo kaloryczne, a jakże smaczne! Służą między innymi do wyrobu odżywczych preparatów dla dzieci. Szeroko stosowane są w przemyśle spożywczym.

Orzechy laskowe oblewane czekoladą - nikt się im nie oprze, nie tylko Ryby!
Imira
 

Re: Ryby

Postautor: Elie » 12 lut 2012, 20:49

Ryby mają kaczy żołądek,wszystkożerne.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30987
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ryby

Postautor: Olenka74 » 12 lut 2012, 20:53

To prawda :lol: , a już najchętniej słodycze i potem im rosną kacze brzuszki :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Olenka74
Gawędziarz
 
Posty: 684
Rejestracja: 17 gru 2011, 16:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Re: Ryby

Postautor: Elie » 12 lut 2012, 20:56

W sensie ze każdy posiłek popiją wodą z kranu i nic im nie jest.
Ja bym umarła.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 30987
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2075 razy
Otrzymał podziękowań: 1862 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Znaki Zodiaku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości