Znaki Zodiaku - Wodnik

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Sylwia » 15 lis 2009, 10:27

No to prawda dla wodników nie ma konwenansów

Mam jeszcze prośbę do ciebie obliczysz mi jakie znaki znajdują sie w planetach bo widzę ze sie tym interesujesz :) tylko nie wiem co ci będzie potrzebne to ewentualnie prześle na pw ;)
Awatar użytkownika
Sylwia
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: barbelo » 15 lis 2009, 10:43

Moja Mamcia byla wodnikiem..tak ja pamietam...Towarzyska..tabuny psiapsiolek,znajomych przewijaly sie przez dom :lol: :lol:Ciagle kogos w potrzebie pocieszala ,przygarniala :? :roll: ..sasiadki ..wpadajace na kaffke i siedzace kilka godzin :mrgreen: :lol: :lol:
Pedanterii nie zauwazylam :? Ale jak zaczynala sprzatac..do doglebnie..wlacznie z katka schodowa :mrgreen: gdzie przez lizol..wybuchalay awantury z niektorymi sasiadami :mrgreen: :lol: :lol: Jak juz sie wkurzyla..to zakrzyczala na smierc :mrgreen: :lol: :lol: Tak :mrgreen: ze raczej nikt jej w droge nie wchodzil..nawet mam uraz i w utarczki slowne sie nie wdaje ;) {raczej :mrgreen: :lol: :lol: }Pamietam jak kiedys w sklepie :roll: w czasach kryzysu ..jakis rzeznik wykrzyczal jej :lol: ty Warszawiano jedna :lol: :lol:
A ona na to :lol: zebys wiedzial ze Warszawiana :mrgreen: ty taki i owaki :mrgreen: :lol: :lol: Pozniej nam sie tam w pas klaniali :lol: :lol: nie wiedziec czemu :mrgreen: :lol: :lol: Dobry czlowiek :D tylko wyrywny :lol: :lol:
barbelo

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Silvie » 15 lis 2009, 19:21

dla wodnikow nie ma "nienormalnych" sytuacji -konwenansow itd.

zgadza sie, nic mnie nie dziwi, nie wiem co by to musialo byc, jestem tolerancyjna bardzo, poki ktos komus krzywdy nie robi. Naiwna czesto bywam do bolu. Pedantka jestem od czasu do czasu, przelatuje przez mieszkanie jak tajfun i generalne porzadki robie, towarzyska raczej nie jestem, w tej sprawie malo ze mnie wodnika. Kiedys wyczytalam, ze wodniki maja skolonnosc do ucieczek w choroby, uzywki przed problemami i cos w tym jest :lol:
mialam kolezanke -baran sloneczny jak ja ,ale miala ksiezyc w wodniku i ona miala sporo zwiazkow i co dziwne (dla mnie) utrzymywala kumpelskie wrecz stosunki z bylymi nawet

zdecydowanie ucinam kontakt z eksami, nie mam ani ochoty ani potrzeby kontaktu, dla mnie przestaja istniec, tak jakby ich wogole nie bylo, jakos sentymentow w tym wzgledzie nie mam, a nawet calkowicie potrafie zmienic otoczenie, wyniesc sie gdzies do innego miasta, zmienic otoczenie
Moj tez wodnik i jako facet duzo gada, ma wielkie plany i malutko robi, slomiany zapal, ale gadane ma :lol:
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: riwa » 15 lis 2009, 19:33

mam ksiezy w Wodniku i czasami czuje taka potrzebe wolnosci ze az strach
evuniaj8 pisze:wodniki nie lubia byc ograniczane i nie znosza i nie poddaja sie ograniczeniom , ida z duchem czasu ..lubia nowoczesnosc itd..dlatego preferuja zwiazki przyjacielskie ,partnerskie niekiedy nad strikte milosne ,gdzie partner uwiesza sie u szyi

O wlasnie...kumpelskie zwiazki mi odpowiadaja, czuje sie pewniej, bo jak ktos bardzo sie narzuca lub stara to mnie troche paralizuje i bym uciekla :lol: :lol:
I jeszcze jedna zaleta wodnicza- chce nalezec do grupy a jednak odrobine odstawac...tak jakby ktos narysowal okrag, to ja zawsze jedna noga poza kregiem :roll: :lol:
riwa
Grafoman

Droga życia: 1

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Silvie » 15 lis 2009, 19:40

Riwa z ta naleznoscia do grupy to ja tez, lubie miec ciut swojego terytorium. Jedynie w milosci jak w cos wchodze to na 200% i jestem na maksa zaborcza, ale to akurat nie wodnicza cecha :lol:
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: riwa » 15 lis 2009, 19:45

jestem sloneczna panna i ksiezycowym wodnikiem, ale nie czuje zaborczosci. U mnie zaufanie jest bardzo wazne...jak ktos mnie raz zawiedzie to juz koniec...
riwa
Grafoman

Droga życia: 1

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Silvie » 15 lis 2009, 19:57

Ja sloneczny wodnik a ksiezyc to sie musze dopiero dowiedziec (zielona jestem w astrologii) ale chyba w wadze, wiec nie wiem skad ta zaborczosc, a zaufanie to podstawa, tyle, ze nie umiem dwa razy zaufac jedej osobie :roll:
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Silvie » 16 lis 2009, 10:06

Ksiezyc mam w wadze, asc w baranie, wenus w koziorozcu, marsa w strzelcu, cokolwiek to znaczy :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Rafael » 08 lut 2010, 00:33

WODNIK 20.I - 18.II.
Entuzjasta bystry, żywy - receptywny i ruchliwy.
Ma ambicje naukowe - i dążenia wolnościowe.
Zmiany i urozmaicenie - stoję u Wodnika w cenie.
Niezależność i swoboda - szczęścia jego życiu doda.

LESZEK SZUMAN - WESOŁY HOROSKOP
Rafael

Znaki Zodiaku - Wodnik

Postautor: Rafael » 04 mar 2010, 19:58

Rafael

PoprzedniaNastępna

Wróć do Znaki Zodiaku