Zwiazek ..

Bardzo prosimy o weryfikację wróżb, interpretacji snów, numerologicznych

Zwiazek ..

Postautor: Kii » 27 cze 2017, 12:54

Witam ...czy mogę prosić karty ? Czy będzie ktoś w moim życiu ..jakiś związek ? Teraz to jest nie wiadomo co ...5miesięcy temu wyprowadziłam się od męża ..czekam na rozwód ..z nim mnie już nic nie łączy od dawna ..dużo złego się działo ..obecnie to nawet nie wiem jak określić moją sytuację...przez jakiś czas pewnemu mężczyźnie niby zależało a nagle jakaś zmiana ..tak na luzie swobodnie się spotykaliśmy czasem ..nagle coś się zmieniło ..Ja się zastanawiam w czym problem ..Może karty powiedzą coś więcej na ten temat ..
Kii

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Droga życia: 0

Re: Zwiazek ..

Postautor: Agiatis » 09 lip 2017, 07:29

Kii pisze:Witam ...czy mogę prosić karty ? Czy będzie ktoś w moim życiu ..jakiś związek ? Teraz to jest nie wiadomo co ...5miesięcy temu wyprowadziłam się od męża ..czekam na rozwód ..z nim mnie już nic nie łączy od dawna ..dużo złego się działo ..obecnie to nawet nie wiem jak określić moją sytuację...przez jakiś czas pewnemu mężczyźnie niby zależało a nagle jakaś zmiana ..tak na luzie swobodnie się spotykaliśmy czasem ..nagle coś się zmieniło ..Ja się zastanawiam w czym problem ..Może karty powiedzą coś więcej na ten temat ..

witaj,
Przełożenie 6 Mieczy Rycerz buław 4 Mieczy - to co jest teraz nie jest odpowiednie dla Twojej energii....

4 Monet, 7 Kielichów, %denarów, 4 mieczy, 6 Buław, 2 kielichów
Związek który przy Tobie karty definiują jest pokazany na lato 2018 roku. Uczucie z obojga stron :)
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące." Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Agiatis

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 7

Re: Zwiazek ..

Postautor: Kii » 13 lip 2017, 11:31

Dziękuję ...cZyli kogoś poznam za rok ?.
Kii

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Droga życia: 0

Wróć do Weryfikacje