07 – 13 grudnia 2015

07 – 13 grudnia 2015

Postautor: Nut » 11 gru 2015, 10:56

Jesteśmy więc już w drugim tygodniu grudnia, gdzie w piątek czeka nas nów księżyca. Jest to dobry moment, aby zamanifestować wdzięczność, która wprowadzi do naszego życia jeszcze więcej światła i miłości i przygotuje nas na Święta. Wdzięczność sprawi także, że samoistnie otworzy się przed tobą wiele drzwi. Nic nie musisz robić, po prostu od piątku przez kolejne dwa tygodnie pozostań w stanie absolutnej wdzięczności za wszystko, co wydarzyło się w tym roku i dzieje się na bieżąco. I to dobre i to złe, ponieważ tak naprawdę, jedno i drugie przyniosło ci niezwykłe dary.

Poniedziałek, wtorek: Magdalena. Zapowiada się tydzień pracy nad sobą i poczuciem własnej wartości. Nie przywiązuj zbyt dużej uwagi do tego, co słyszysz na swój temat. Każda krytyka rani, ale od ciebie zależy, jak głęboko pozwolisz jej dotrzeć. Przyjrzyj się temu, co do ciebie dochodzi i zobacz czy w tym, co mówią jest choćby gram prawdy. Bądź ze sobą szczery, ponieważ te najbardziej dotkliwe uwagi niosą dla nas zwykle najcenniejsze informacje. Nie uciekaj od tego, nie wypieraj się. W tym wypadku nie ma absolutnie żadnego znaczenia kto ma rację. Tu liczysz się ty. Sytuacja, w której jesteś pokazuje ci tylko wzorzec w tobie, jaki masz usunąć, by tego typu przypadki nie powtarzały się w przyszłości. Nikt nie może odebrać ci twojej własnej wartości, tylko ty sam/a poprzez branie wszystkiego do siebie. Spójrz na wszystko z boku, zobacz siebie tak, jak widzą cię twoi przewodnicy. Spójrz na siebie oczami miłości, ponieważ gdy pokochasz siebie tak naprawdę, będziesz przyciągać tylko i wyłącznie miłość, a cała reszta sama odejdzie.

Środa, czwartek: Ukrzyżowanie. Spójrz na siebie łaskawym okiem. Nie wymagaj od siebie rzeczy niemożliwych i nie przyspieszaj procesów wszechświata, które dla ciebie pracują. Pamiętaj, że twoim zadaniem jest pokierować wszystkim myślą, wyrazić życzenie lub intencję. Reszta dzieje się sama. Zawsze nam się wydaje, że przy większych sprawach trzeba się mocniej napracować i postarać. Gdy coś nie idzie po naszej myśli, zaczynamy panikować i jesteśmy sfrustrowani. Tymczasem za kulisami, w miejscach, których nie widzimy ziemskim okiem działają na naszą rzecz nasi przewodnicy. Często jest tak, że wyczerpaliśmy wszystkie ścieżki postępowania i nie widać efektów. To jest właśnie znak, że masz się poddać temu, co się dzieje i wycofać ze stałego obracania tego w umyśle. Wszystko się rozwiąże we właściwym czasie dla twojego najwyższego dobra. Nie obwiniaj siebie za nic, ponieważ na tym etapie zrobiłaś/ eś wszystko, co do ciebie należało. Teraz przejęli to ci, którzy widzą i wiedzą więcej. Kiedy będziesz miał/a podjąć jakieś kroki, otrzymasz co do tego stosowne prowadzenie.

Piątek, sobota, niedziela: Prorok. W weekend czeka nas miła niespodzianka i dobre wiadomości. Może nas odwiedzić ktoś dawno nie widziany, kto przyniesie nam istotne informacje. To czas kiedy będzie nam również łatwiej porozumieć się z naszymi przewodnikami. Czekają oni w gotowości, aby nas zainspirować i przekazać odpowiedzi. Dlatego zwróć uwagę na myśli, które ci przychodzą, zwłaszcza te często powracające. Rozejrzyj się także dokładnie wokół siebie i zobacz czy są jakieś inne powtarzające się znaki – refren piosenki, ta sama liczba, słowo, które słyszysz z wielu źródeł. To jest to na co czekasz. Łatwiej będzie ci to wszystko zobaczyć i odczytać gdy będziesz na zewnątrz, w naturze. Wtedy cały twój system bardziej się otwiera i relaksuje, dzięki czemu przekazy mogą płynąć bez przeszkód. Jest to kolejny weekend, gdzie nasi przewodnicy zachęcają nas do bycia w radości. Teraz kiedy mamy tak mało światła dziennego, jest ona nam niezbędna do podtrzymywania i wzmacniania światła, które jest w nas.

http://rozmowyzaniolami.pl/blog/2015/12/
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2643
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 416 razy
Droga życia: 0

Wróć do Horoskopy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości