19 - wodospad

Dyskusje o pozostałych kartach

19 - wodospad

Postautor: katarynka » 11 sie 2012, 09:14

Obrazek

z objaśnień Lo Scarabeo:
"Regeneracja, obfitość, macierzyństwo. Odwrócona - radykalna zmiana planów, poświęcenie, chaos".

Mi raczej kojarzy się z:
- zalewem (kaskadą) emocji, szaloną emocjonalnoscią,
- olbrzymią siłą (corega tabs która "działa z siłą wodospadu" 035)
- odświeżeniem (ozonowy zapach w poblizu wodospadów)
- niemiłą, nagłą niespodzianką (sceny w filmach jak podczas pontonowego spływu rwącą rzeką nagle odkrywasz przed soba wodospad :zdziwko: )
katarynka

Re: 19 - wodospad

Postautor: Bender » 11 sie 2012, 10:51

widzę twarz na jednej ze skał - jakby kobieta o kocich rysach - drzewa układają się w oczy i nos, kamienie w usta...
widzi to ktoś jeszcze?
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: Mewa » 11 sie 2012, 15:09

niania.ogg pisze:widzę twarz na jednej ze skał - jakby kobieta o kocich rysach - drzewa układają się w oczy i nos, kamienie w usta...
widzi to ktoś jeszcze?
Ja widzę. Twarz, z której płyną kaskady wody. Mam podobne skojarzenie, jak Katarynka - w karcie tej widzę zalew emocji. Uczucia zagarniają nas z niemożliwą do powstrzymania siłą, pędzą, dławią, zalewają oczy i uszy. Przez szum wody nie sposób usłyszeć czegokolwiek. Jedyną drogą jest poddanie się tej fali i popłynięcie z prądem. Wodospad kiedyś się skończy i wypłyniemy na spokojne wody. Trochę poobijani ;) .
Jako ostrzeżenie:
- Uważaj, bo zalewają cię emocje.
- Sprawa może wywołać wielkie emocje.
- Osoba bardzo emocjonalna.
Jako rada:
- Puść emocje. Wykrzycz, wytup, niech cię zaleją, ale i oczyszczą.
Mewa

Postautor: Tinna » 02 sty 2013, 07:00

Przpomina mi kartę tarota Wieża, widzę tragedię, ducha gór i szamana indianskiego.
Tinna

Wróć do POZOSTAŁE KARTY