23/5- królowa chaosu

23/5- królowa chaosu

Postautor: DamaWMasce33 » 24 paź 2018, 14:55

Kochani,

postanowiłam założyć dziś temat o Liczbie 23. Co cechuje ludzi urodzonych 23 dnia miesiąca oraz tych, którzy ogólnie posiadają ją w swoim portrecie numerologicznym? Nad czym musicie popracować a w jakich aspektach los Wam sprzyja? Zobaczycie za chwilę...Liczba 23 jest liczbą anielską, składają się na nią cyfra 2, jak również cyfra 3. Cyfra 2 oznacza równowagę, współpracę, wiarę, natomiast cyfra 3 uznaje się za wibracje optymizmu, szczęścia czy niesamowitej kreatywności. Takie magiczne połączenie daje nam mieszankę wybuchową, jaką jest liczba 23, czyli liczba chaosu, komunikacji i niezwykłej charyzmy!

23 to liczba faworyzowana przez dyskordian i nowoczesnych magów chaosu.
Jest atrybutem Eris – bogini ogromnego zamieszania. Pojawia się zawsze tam, gdzie drży w posadach porządek świata oraz upadają stare przekonania. 23 ma na świecie swoich fanów, którzy wpadają w zachwyt nad wszystkim, co jest 23. w kolejności. Niektórzy zaś twierdzą, że godz. 23.23 to najbardziej magiczna i jednocześnie najbardziej szalona pora dnia, kiedy wszystko może się zdarzyć, a magiczne rytuały przynoszą absolutnie zaskakujące efekty...
Osoby urodzone 23 dnia miesiąca:

Jednostki o tej wibracji są bardzo inteligentne, wszechstronnie uzdolnione, mają wszelkie dane, aby odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Wybijają się zarówno na polu intelektualnym, artystycznym, jak i zawodowym. Osoby te są pewne siebie, posiadają przy tym bystry, przenikliwy i analityczny umysł. Zawsze potrafią szybko i trafnie ocenić sytuację czy ludzi, z którymi mają do czynienia. Urodzeni w tym dniu są na ogół sympatyczni, pełni uroku i wewnętrznego ciepła. Czasem jednak dochodzi do głosu nadmierna podejrzliwość, a pod wpływem najmniejszej nawet zaczepki czy prowokacji także żywy i wybuchowy temperament...
"Pożyczone" z książki "LICZBY LOSU" N. Czarmińskiej
Liczba maga, uzdrawiającej energii magnetycznej. Zapewnia sukces i uznanie zdobyte dzięki pomocy innych, którą zawsze otrzymujesz. Masz naturę czułą, harmonijną oraz potrzebę bycia uczynnym. Umiejętnie porozumiewasz się z płcią przeciwną.

pozytywnie: niezwykle pociągająca osobowość, lecz nieobliczalna. Musisz, się czuć wolny, by być wierny. Jesteś wrażliwy, rozumiejący.
negatywnie: jeśli życie nie rozwija się tak, jak tego pragniesz, siłą narzucasz mu swe warunki. Uważany jesteś za egoistę, surowego i niebezpiecznego furiata.

23/5 Wolność. Zręczność. Pomoc w przedsięwzięciach. Przynosi odpowiedzialność i protekcję. Nasza wartość jest rozpoznana. Często kariera w dziedzinie komunikacji. Możliwość otrzymania spadku. Sukces, sława i uznanie. Jeśli jednak wibrujemy negatywnie, będziemy działać według zasad, które uczynią z nas osobę surową i egoistyczną, ulegającą napadom wściekłości, gdy życie nie toczy się tak, jakbyśmy tego chcieli.
Jeśli liczba 23/5 występuje u nas w WYZWANIACH to:

służy zrozumieniu granic swojej wolności i korzystania z niej tak, aby nie naruszać intymnego terytorium innych – szanować ich odrębność i nie ranić otoczenia swym zachowaniem. Nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom.
Uwaga na nadmierne ryzyko – nie ryzykować nadmiernie, adaptować się do zmian i szukać oparcia we własnym wnętrzu – nie na zewnątrz.

NAUCZ SIĘ: KIEDY NALEŻY IŚĆ –
NIE KRĘCĄC SIĘ W KÓŁKO TYCH SAMYCH PROBLEMÓW
UNIKAJ IMPULSU, ABY WSZYSTKO WYPRÓBOWAĆ CHOĆ RAZ
WYWIĄZUJ SIĘ Z WŁASNYCH OBOWIĄZKÓW


Mając takie wyzwanie: można zajść bardzo wysoko, albo upaść bardzo nisko. Z jednej strony wszystko odnosisz do uczuć, z drugiej dajesz ludziom i sprawom pełną wolność. Tutaj są bardzo silne uczucia.Ciekawostki

-ułamek z cyfr 2/3 daje 0,666...dziwnym zbiegiem okoliczności liczba 23 uważana jest za wibrację sympatyków czarnej loży.

-W alfabecie łacińskim są 23 litery

-William Szekspir urodził się i umarł tego samego dnia: 23 kwietnia.

-Na kabalistycznym Drzewie Życia ścieżka 23 odpowiada "Wisielcowi" w kartach tarota.
A Wy co sądzicie o tej liczbie, macie jakieś "doświadczenia" z nią związane? Znacie kogoś, kto jest numerologiczną piątką z 23 bądź urodził się 23 dnia miesiąca? Koniecznie napiszcie w komentarzu.

Ja od siebie dodam, iż posiadam ją w wyzwaniu na całe życie czy ktoś również ma ją tam "ulokowaną"?
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
 
Posty: 82
Rejestracja: 14 kwie 2018, 21:48
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Re: 23/5- królowa chaosu

Postautor: Elie » 25 paź 2018, 14:50

Większość opisów dotyczących liczby 23 jest przesadzona, względnie wprost z "sufitu wzięta". Najogólniej i najkrócej - liczba mówi nam o tym, że w danym okresie życia możemy liczyć na pomoc ludzi, wsparcie takie czy inne. Co jest równie ważne - należy zwrócić uwagę na rodzaj pomocy i aby jej nie nadużywać. Ważne jest aby za tę czy inną pomoc odwdzięczyć się adekwatnie do jej gatunku i ładunku.
Niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą ta niby szczęśliwa liczba, polega na rodzaju udzielanej nam pomocy i aby jej nie nadużywać, nie wykorzystywać ludzkiej dobroci.

W danym okresie - albowiem zazwyczaj występuje ona w pewnym okresie życia i jest jedną z wielu liczb jakie mamy w swoim portrecie. Zatem pod uwagę należy brać wszystkie te liczby.
W moim przypadku występuje w trzecim punkcie zwrotnym i nie jest składnikiem liczb 3 i 2. I owszem, w tamtym okresie mogłam liczyć na prawie wszystkie osoby pojawiające się w moim życiu.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31409
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2127 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: 23/5- królowa chaosu

Postautor: Brigit » 27 paź 2018, 01:56

: Z zasady liczba pozytywna jednak uzależniona od położenia w portrecie. Za dużo fartu nie należy oczekiwać, gdyż nie potrafimy wykorzystać jej potencjału.Kto jest autorem nazwania jej liczbą chaosu i z jakiego powodu ma nią być. Jakoś mi to określenie nie kojarzy z tą liczbą.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit
Niewymowny
 
Posty: 166
Rejestracja: 09 paź 2017, 09:43
Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: 23/5- królowa chaosu

Postautor: DamaWMasce33 » 30 paź 2018, 23:01

Brigit pisze:: Z zasady liczba pozytywna jednak uzależniona od położenia w portrecie. Za dużo fartu nie należy oczekiwać, gdyż nie potrafimy wykorzystać jej potencjału.Kto jest autorem nazwania jej liczbą chaosu i z jakiego powodu ma nią być. Jakoś mi to określenie nie kojarzy z tą liczbą.To moje podsumowanie w tytule, w takim razie jakbys okreslila 23?
Awatar użytkownika
DamaWMasce33
 
Posty: 82
Rejestracja: 14 kwie 2018, 21:48
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Podliczby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości