8 kielichów, 5 monet, 9 monet

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: 8 kielichów, 5 monet, 9 monet

Postautor: Elie » 21 kwie 2018, 22:02

DamaWMasce33 pisze:"To jest Twoja subiektywna ocena. Żeby poznać przyczyny takiego zachowania można zrobić piramidkę - poznać jego charakter.Ewentualnie zadać KONKRETNE pytanie. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn.Poza tym, nie da się ukryć iż faceci mają inne podejście do związku. Jeśli mu nie wytłumaczysz, że Cię rani, on się sam nie domyśli."

Mogę podać date na priv, na forum nie chciałabym podawac danych. Moją mogę skopiować, bo już kiedyś Ty mi wyliczałaś, za co jestem ogromnie wdzięczna, sama bym sie tego nie podjela, bo jestem slaba w takich wyliczeniach..ogolnie ja i matma rowna sie katastrofa.. :0dash2: :0dash2: mimo ze ciagle sie doksztalcam w temacie numerologii to te piramidki mnie przerazaja....!

podaj na pw i na pw opisze po niedzieli, ok
rozkład partnerski tez by sie przydał.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: DamaWMasce33 » 21 kwie 2018, 22:25

Elie pisze:
DamaWMasce33 pisze:"To jest Twoja subiektywna ocena. Żeby poznać przyczyny takiego zachowania można zrobić piramidkę - poznać jego charakter.Ewentualnie zadać KONKRETNE pytanie. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn.Poza tym, nie da się ukryć iż faceci mają inne podejście do związku. Jeśli mu nie wytłumaczysz, że Cię rani, on się sam nie domyśli."

Mogę podać date na priv, na forum nie chciałabym podawac danych. Moją mogę skopiować, bo już kiedyś Ty mi wyliczałaś, za co jestem ogromnie wdzięczna, sama bym sie tego nie podjela, bo jestem slaba w takich wyliczeniach..ogolnie ja i matma rowna sie katastrofa.. :0dash2: :0dash2: mimo ze ciagle sie doksztalcam w temacie numerologii to te piramidki mnie przerazaja....!

Tytuł: 8 kielichów, 5 monet, 9 monet

Elie pisze:

Ellie na spokojnie, mi sie nie spieszy...moze byc sama piramidka, bez przesady, ja wiem ze masz tez swoje sprawy na glowie, ale bardzo dziekuje ze zaproponowalas tez rozklad partnerski :* odwdziecze sie w ramach postow, ale tez dopiero w tyg, bo ten weekend mam zjazdy na studiach i zaraz ide spac, zeby wstac rano.

Na priv cos nie moge wyslac wiadomosci ani z kompa ani z telefonu, bo wyskakuje mi cos takiego:

"ModSecurity zablokował zapytanie ze wzgledów bezpieczeństwa.

Jeżeli strona wymaga tego typu zapytań, to proszę wyłączyć ModSecurity w panelu DirectAdmin, opcja "ustawienia mod_security"."
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33

Postautor: DamaWMasce33 » 21 kwie 2018, 22:33

Juz udalo mi sie wyslac :)
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Postautor: DamaWMasce33 » 03 paź 2018, 14:30

Elie pisze:w 8 Kielichach to odchodzi i wraca. Odchodzi bo nie chce trwałego z Tobą związku. On ma inną wizję Waszej relacji. To prawda, prawdopodobnie chce raz kiedyś się spotykać na seks oraz trzymać Wasz związek w ukryciu.Potem wraca bo dajesz mu radość = seks.

to jest 100% prawdy, on wraca i to ciagle...nie chce mi dac spokoju, a ja go olewam od kilku miesiecy, bo w koncu zmadrzalam i nie dam siebie tak traktowac plus jego osoba mnie juz nie interesuje, ten czas minal nieodwracalnie..
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Postautor: Nut » 03 paź 2018, 14:53

Relacja na seks którego oboje chcą. 8 Pucharów to rozstania z możliwością powrotu którego oboje chcecie - 5 Denarów. Karta 9 Pucharów oznacza mieć dobrą zabawę i na tym koniec. Czy wiesz że karta 9 Pucharów czasami pokazuje płatny seks. Nie chcę przez to powiedzieć że tak jest w Twoim przypadku.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 514 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Postautor: DamaWMasce33 » 03 paź 2018, 16:38

Nut pisze:Relacja na seks którego oboje chcą. 8 Pucharów to rozstania z możliwością powrotu którego oboje chcecie - 5 Denarów. Karta 9 Pucharów oznacza mieć dobrą zabawę i na tym koniec. Czy wiesz że karta 9 Pucharów czasami pokazuje płatny seks. Nie chcę przez to powiedzieć że tak jest w Twoim przypadku.

To stara wrozba, spojrz na date. Kiedys chcialam to fakt, masz tu racje, ale teraz cos takiego juz mnie nie interesuje. Odnosnie tej karty 9 pucharow to nikt mi za seks nie placil, aczkolwiek pozniej pod koniec naszej relacji cos wspominal ze przecież zawsze moge wziac wolne w pracy (bo wtedy bardzo duzo pracowalam) a on mi najwyzej za ten dzien zaplaci...to juz lekkie przegiecie..ja nie mam nic do tego zeby, mezczyzna inwestowal w kobiete, kupowal jej cos albo zapraszal do restauracji ale branie kasy za seks?! Moim zdaniem to nie swiadczy dobrze zarowno o jednej str jak i o drugiej..forma, sposob w jaki to przedstawil jest dka mnie niedpuszczalna..
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Postautor: Elie » 03 paź 2018, 18:46

9 pucharow to nikt mi za seks nie placil

Karta 9 Kielichów faktycznie czasami pokazuje po prostu prostytucję, ale przecież nie w każdym układzie. Przy karcie 5 Denarów może to tak wyglądać, niestety. Nikt tu nie chce Ciebie obrazić, jednak jak sama wspomniałaś, jest to w pewnym sensie układ - ja tobie to, a ty mnie tamto. Świadczenie usług, które przynoszą chwilową radość, szczęście. Może też chodzić o wzajemną pomoc w każdym innym wydaniu.
Popatrz na karty; 5 Denarów i 9 Kielichów

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: DamaWMasce33 » 04 paź 2018, 00:15

Elie pisze:
9 pucharow to nikt mi za seks nie placil

Karta 9 Kielichów faktycznie czasami pokazuje po prostu prostytucję, ale przecież nie w każdym układzie. Przy karcie 5 Denarów może to tak wyglądać, niestety. Nikt tu nie chce Ciebie obrazić, jednak jak sama wspomniałaś, jest to w pewnym sensie układ - ja tobie to, a ty mnie tamto. Świadczenie usług, które przynoszą chwilową radość, szczęście. Może też chodzić o wzajemną pomoc w każdym innym wydaniu.
Popatrz na karty; 5 Denarów i 9 Kielichów

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ale ja sie nie gniewam absolutnie, napisalam szczerze jak wygladala sytuacja, nic od niego nie dostalam, jedne co to tak jak mowie wspomnial o tej kasie pod koniec naszej relacji, byc moze mial takie intencje? Nie wiem..placil mi tylko czasami za taksowki, u niego wiecej bylo gadania, w takim sensie ze chcial niby gdzies tam ze mna wyjechac, ze chcial mi cos tam kupic- moze stad te karty?
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Postautor: DamaWMasce33 » 04 paź 2018, 00:17

Z reszta nie ma co do tego wracac, bo ten czlowiek i tak juz mnie nie interesuje, odezwalam sie tylko w celu przyznania Ci racji odnosnie wrozby, chcialm po prostu zweryfikowac.
Awatar użytkownika
DamaWMasce33

Poprzednia

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje